Skocz do zawartości
Bart Wilde

Jaka To Roznica?

Polecane posty

Witam. Takie pytanko na dzisiaj: otoz znalazlem ciekawa oferte cms na bitrixsoft.com I wszystko super, tak jak chcialem, ale jedno mnie nurtuje. Wersja MySQL/OracleXE/MSSQL Express jest tansza 4 razy od wersji Oracle/MSSQL. Mozecie mi powiedziec jaka roznica?? Z gory dziekuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może przeczytasz sobie dokumentację wymieniownych produktów oraz warunki zawarcia umowy/zakupu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czytalem i nic, co pozwoliloby mi odpowiedziec na te pytania nie znalazlem... Jedyne co jest napisane, to ze pierwszy i drugi to osobne moduly, ale w specyfikacji nie ma nic na temat roznic obu... Rozni sie tylko tym, co podalem wyzej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wersja MySQL/OracleXE/MSSQL Express jest tansza 4 razy od wersji Oracle/MSSQL. Mozecie mi powiedziec jaka roznica?? Z gory dziekuje ;)
Czy naprawde trzeba Ci to przeliterowac?

Wersja tansza wspolpracuje z bazami danych MySQL/OracleXE/MSSQL Express.

Wersja drozsza wspolpracuje z bazami danych Oracle/MSSQL.

 

Poza tym (po raz kolejny): czy to forum wyglada jak jakis BOK? Tym bardziej BOK firmy sprzedajacej CMS'y? Czy az tak trudno wyslac maila do sales@ badz info@? Ludzie, naprawde...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy az tak trudno wyslac maila do sales@ badz info@?

Nie jestem osoba zasmiecajaca forum. Wyslalem 3 dni temu, lecz nie dostalem odpowiedzi, dlatego napisalem tutaj. Jezeli nie chcesz, nie musisz przeciez odpowiadac.

Dziekuje za odpowiedz. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jezeli nie chcesz, nie musisz przeciez odpowiadac.
Ale przeciez Ci odpowiedzialem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale przeciez Ci odpowiedzialem

I za to na koncu podziekowalem. Chodzi o to, ze nie musisz mnie tak strasznie krzyczec odpowiadajac, szczegolnie ze jest rano, a juz tak cholernie nie chce mi sie siedziec w tej robocie :) Pozdrawiam i zycze milej nocy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×