Skocz do zawartości
phpcoder

Hetzner I Limity Transferu?

Polecane posty

czy ktos mial jakies nieprzyjemnosci po przekroczeniu dozwolonego transferu w hetzner?

wiem ze podobniez przycinaja lacza i to wszystko - ale chce poznac wasze praktyczne doswiadczenia w tej materii

 

w wielkim skrocie czy spotkalo sie to z jakimis represjami??

 

czy hetzner pozwala na utrzymywanie torrentow u siebie? p2p? takze download z torrentow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

co do torrent nie masz się co martwić bo dozwalają je.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy Waszym zdanie jest szansa aby uruchomic tam audio streaming na 80-90mbit's? (w przypadku maszyny powiedzmy na tym 1GBIT) ? Przycinaja czy nie? W strato dotychczas nie przycinali, obecnie chyba wprowadzili limity:/

 

Fakt, w Hetzner jest info, ze transfer jest przycinany po 1000GB ... ale mam informacje od czlowieka, ktory bral tam, Ze poki co nikt ich nie przycial. Ktos moze potwierdzic/zaprzeczyc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fakt, w Hetzner jest info, ze transfer jest przycinany po 1000GB ... ale mam informacje od czlowieka, ktory bral tam, Ze poki co nikt ich nie przycial. Ktos moze potwierdzic/zaprzeczyc?
Po przekroczeniu 1TB lacze jest degradowane ze 100mbps do 10mbps. 80-90mbps nigdzie w takiej cenie nie wyciagniesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fakt, w Hetzner jest info, ze transfer jest przycinany po 1000GB ... ale mam informacje od czlowieka, ktory bral tam, Ze poki co nikt ich nie przycial. Ktos moze potwierdzic/zaprzeczyc?
Po przekroczeniu 1TB lacze jest degradowane ze 100mbps do 10mbps. 80-90mbps nigdzie w takiej cenie nie wyciagniesz :)

 

Tak sadzilem .

 

Ok - od jakiej kwoty MINIMUM zaczyna sie faktycznie nielimitowane 100mbit i mozecie potwierdzic, ze naprawde nie limitują?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok - od jakiej kwoty MINIMUM zaczyna sie faktycznie nielimitowane 100mbit i mozecie potwierdzic, ze naprawde nie limitują?
Najtansze dedykowane 100mbps jakie widzialem to ~700$ (mix Cogent+Telia) i ~700e (LeaseWeb). Do tego dochodza oczywiscie takie wynalazki jak wspoldzielone 100mbps, ale tam nigdzie 80-90mbps przez dluzszy okres czasu nie uciagniesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok - od jakiej kwoty MINIMUM zaczyna sie faktycznie nielimitowane 100mbit i mozecie potwierdzic, ze naprawde nie limitują?
Najtansze dedykowane 100mbps jakie widzialem to ~700$ (mix Cogent+Telia) i ~700e (LeaseWeb). Do tego dochodza oczywiscie takie wynalazki jak wspoldzielone 100mbps, ale tam nigdzie 80-90mbps przez dluzszy okres czasu nie uciagniesz.

 

Jakie to są te "wynalazki" przykładowo? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W hetzner jest możliwość przejścia na pakiet, w którym po przekroczeniu 1TB, za każdy kolejny dodatkowy GB płacisz 0,08 ojro :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W hetzner jest możliwość przejścia na pakiet, w którym po przekroczeniu 1TB, za każdy kolejny dodatkowy GB płacisz 0,08 ojro :).
Co przy 10TB daje +800e... Wypas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W strato dotychczas nie przycinali, obecnie chyba wprowadzili limity:/

 

Jak przytna to zmieniasz z powrotem na 100mbit z panela w 5sek. Najzwyzej radio ludziom przylaguje na kilka minut..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To nie działa w ten sposób, w Panelu można kliknąć, jednak przepustowość zwiększy się do 100mb jak oni zaakceptują, prowadziłem z nimi rozmowy na ten temat, nie ma łatwo :). Raz czekałem 3 dni na nową "paczkę" transferu :).

 

Ups, przepraszam, to było odnośnie hetznera :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To nie działa w ten sposób, w Panelu można kliknąć, jednak przepustowość zwiększy się do 100mb jak oni zaakceptują, prowadziłem z nimi rozmowy na ten temat, nie ma łatwo :) . Raz czekałem 3 dni na nową "paczkę" transferu :) .

 

Ups, przepraszam, to było odnośnie hetznera :) .

 

no wlasnie zastanawialem sie o czym ty piszesz? :)

 

w strato wystarczy sie zalogowac klikasz czekasz moze z 5sekund i juz wskakuje 100mbit..testowane z 3 razy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Biorąc pod uwagę, że można napisać mały skrypcik nawet w bashu który sprawdzałby stan aktualnego połączenia i sam klikał w zwiększenie przepustowości, opcja super ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To nie działa w ten sposób, w Panelu można kliknąć, jednak przepustowość zwiększy się do 100mb jak oni zaakceptują, prowadziłem z nimi rozmowy na ten temat, nie ma łatwo :) . Raz czekałem 3 dni na nową "paczkę" transferu ;) .

 

Ups, przepraszam, to było odnośnie hetznera :) .

 

no wlasnie zastanawialem sie o czym ty piszesz? :)

 

w strato wystarczy sie zalogowac klikasz czekasz moze z 5sekund i juz wskakuje 100mbit..testowane z 3 razy :P

 

 

Biorąc pod uwagę, że można napisać mały skrypcik nawet w bashu który sprawdzałby stan aktualnego połączenia i sam klikał w zwiększenie przepustowości, opcja super :)

 

A to nie jest jakiś "mały abuse" ? Po coś chyba przycinanie łącza jest ... raczej nie po to, żeby "usunąć" je skryptami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To już jest zależne od tego, czy mowa o tym w regulaminie, jeżeli nie, nie widzę problemu, skoro można sobie ułatwić życie ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To już jest zależne od tego, czy mowa o tym w regulaminie, jeżeli nie, nie widzę problemu, skoro można sobie ułatwić życie :P.

 

to że w regulaminie nie ma to nie znaczy że tak nie można :) oni Ci życie utrudnią i zablokują adres IP serwera. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Majkel: łączyło by się co godzinę, bo wątpię, żeby statystyki odświeżali szybciej. Anyway, Panowie, to był tylko luźny pomysł ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×