Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Linux

Netidrect.de Kontrakt

Polecane posty

Witam, jaka jest różnica między miesięcznym a rocznym kontraktem w netdirect oprócz tego że cena jest mniejsza? Wiem że płatność w obu kontraktach jest miesięczna i z obydwu da się zrezygnować w czasie 14 dni.

 

Więc :| rozumiał bym dlaczego w rocznym jest taniej np wtedy gdyby nie dało się zrezygnować ale otrzymałem wiadomość że nie ma z tym problemu w obydwu kontraktach.

 

Może kupił bym serwer na roczny kontrakt, dużo taniej wyjdzie ale nie rozumiem gdzie jest ten haczyk?

 

Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w 14 dni mozesz zrezygnowac, ale po 14 dniach juz nie.. Chodzi o pierwsze 2 tygodnie korzystania. Jeżeli bierzesz na rok to zobowiazujesz sie do oplacania go przez ten okres w miesiecznych "ratach". Jezeli nie oplacisz serwera, to zostatnie on z koncem miesiaca wylaczony.

 

Ja osobiscie mialem 2 serwery, jeden potrzebowalem z niskim pingiem i pingi typu 250ms jakie byly przez dlugi okres czasu nie odpowiadaly mi i moglem bez problemu anulowac kontrakt, a raczej zrobiono poprawke, gdyz zrezygnowalem tylko z jednego serwera. W innych przypadkach po nie oplaceniu serwera netdirekt wysyla na czarna liste, na ktorej sie znalazl moj znajomy (juz nie moze wziac serwera pod swoim nazwiskiem w wiekszosci niemieckich serwerowni, probowal nie wyszlo)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a jak to sie ma, gdy naprzyklad przymkna serwer ? Trzeba placic kare, czy dalej oplacac przez rok ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, wiem takie są pingi teraz z neostrady. Mają to naprawić niedługo ale nie wiem... A jak z stałą ceną ( która gwarantują - tak piszę na stronie ) - W miesięcznym kontrakcie jest nie ważna? ( tzn mogą zmienić cenę danego serwera kiedy mam kontrakt miesięczny ? )

 

Btw, a z miesięcznego rezygnuje się bez problemu, tak? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak to sie ma, gdy naprzyklad przymkna serwer ? Trzeba placic kare, czy dalej oplacac przez rok ?

 

Jak przymkną?? za co? Jak nie beda mogli pobrac pieniedzy z Twojego konta to blokuja Ci server.. beda probowac pobrac przez nastepne 14 dni po tym czasie usuwaja wszystko z serwera. NIe ma kar itp, po prostu anuluwuja kontrakt i daja na czarna liste dane wlasciciela karty

 

 

Tak, wiem takie są pingi teraz z neostrady. Mają to naprawić niedługo ale nie wiem... A jak z stałą ceną ( która gwarantują - tak piszę na stronie ) - W miesięcznym kontrakcie jest nie ważna? ( tzn mogą zmienić cenę danego serwera kiedy mam kontrakt miesięczny ? )

 

Btw, a z miesięcznego rezygnuje się bez problemu, tak? :)

 

Obowiazuje Cie ceba ustalona na umowie. umowa jest przedluzana autmatycznie jesli nie zrezygnujesz przed koncem aktualnego miesiaca.

 

Jesli po jakims czasie bedzie nizsza cena, to teoretycznie ona Cie nie obowiazuje. Jelsi chcesz nowa, to podpisujesz nowa umowe i dostajesz inny serwer. W praktyce nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×