Skocz do zawartości
radh

Serwerownia W Niemczech

Polecane posty

Poszukujemy sprawdzonej serwerowni najchetniej w Niemczech, chodz inne czesci Europy tez wchodza w rachube, mogacej zapewnic nastepujace parametry:

- szafy rackowe >= 10A,

- zakup w serwerowni serwerow typu dell 2950 lub sunow (nie interesuje nas dzierzawa serwerow, jedynie szafy chcemy dzierzawic),

- transfer rzedu 40-50mbit/sek jednak poczatkowo wystarcza lacza: 3TB albo 10 mbitow,

- support w jezyku angielskim (warunek konieczny),

 

Szafy i transfer beda sukcesywnie zwiekszane. Przewidujemy ze po 12 miesiacach potrzebne bedzie nam lacze o przepustowosci: 50mbit/s oraz szafy o amerpomierzu: 20-30 A.

 

W chwili obecnej WEBD to: 5 szaf, okolo 30 serwerow typu dell 2850.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
- zakup w serwerowni serwerow typu dell 2950 lub sunow (nie interesuje nas dzierzawa serwerow, jedynie szafy chcemy dzierzawic),
Na poważne zadania to raczej coś przy głównych węzłach powinno być. np: http://www.telecityredbus.de/frankfurt
Powiedz mi Tomi, od kiedy oni sprzedaja serwery na miejscu?

Poza tym to chyba nie jest rozwiazanie na kieszen webd.pl :)

 

W chwili obecnej WEBD to: 5 szaf, okolo 30 serwerow typu dell 2850.
...a co trzymacie w pozostalych 3 szafach? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poza tym to chyba nie jest rozwiazanie na kieszen webd.pl

A tak z ciekawosci, gdzie maja cennik, bo laze po ich stronie i szukam i nie moge znalezc. Nie ma tez nigdzie szybkosci lacz...interesuje mnie serwerownia w Amsterdamie... z gory dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak z ciekawosci, gdzie maja cennik, bo laze po ich stronie i szukam i nie moge znalezc. Nie ma tez nigdzie szybkosci lacz...interesuje mnie serwerownia w Amsterdamie... z gory dzieki
info@telecityredbus.nl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

IXeurope.de - ja u nich mam kolokacje jednego serwera. polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IXeurope.de - ja u nich mam kolokacje jednego serwera. polecam :)

 

podobaja mi sie u nich takie zabezpieczenia :)

http://www.ixeurope.com/images/gallery/hi_...andscanning.jpg

 

 

Ja osobiscie mam 4 maszyny ulokowane w fasthousing.de (nie mam pojęcia czemu teraz strona nie dziala) ale serwery nie maja zadnych przerw itp.. Ale jest to jakby pod firma fastit.net

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie... piszecie, że macie maszyny w takich i takich firmach, a @radh wyraźnie napisał, że interesuje go wyłącznie dzierzawiać szafy, a serwery chcą zakupić (nie dzierżawić).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ludzie... piszecie, że macie maszyny w takich i takich firmach, a @radh wyraźnie napisał, że interesuje go wyłącznie dzierzawiać szafy, a serwery chcą zakupić (nie dzierżawić).

 

ja napisałem na temat.. a to ze strona nie dziala to nie moja wina :)

 

cala szafa jakies 1400 euro kosztuje 42U miejsca

 

poza tym fastit sprzedaje serwery.. bo sam od nich kupilem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ok. Już wiadomo, firma po prostu zmieniła właściciela, a tymczasem nazwę, stronę www itp (wczoraj dostałem info). Co ciekawe w kosztach 1 szafy za kwotę 1499euro nie dają już 10mbit, lecz 100mbit.

 

Od Siebie moge powiedzieć, że łącza w FastIT.net sa bardzo stabilne, zero przerw nawet kilku sekundowych. Malo która serwerownia w Niemczech, która trzyma ping ~40-45ms i ma stabilny calutką dobę, ale dla hostingu oczywiście nie ma to większego znaczenia. Mam monitorowanego każdego polskiego operatora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×