Skocz do zawartości
user1

Gts Energis - Jakie Ip I Revdns ?

Polecane posty

Jak jesteś w zasięgu Dialogu to się nawet nie zastanawiaj. Pozostali gracze to II liga.

O Tele2 od razu zapomnij. Niema Tele2, niema tele2, niema tele2 ... (może się uda) .. niema tele2...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wszędzie ta sama oferta odnośnie DSL-a po kablach TePsy. Z tym że Dialog oferuje umowę na czas nieokreślony (jednorazowa opłata 99zł) a miesięczna opłata 62 PLN za przepustowość 1Mbit i tym się wyróżnia. Co jeszcze o netii możecie powiedzieć ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Stały IP w Dialogu, Tego nie ma w II lidze. U trampkarzy w Tele2 też. Internet w Dialogu jest via modem siemens+ethernet a nie jakieś chore USB Sagem. Infolinia odbiera po 15 sekundach (w netii 45 minutach). Dialog jest w 100% polską firmą, Netia jest zagraniczna. GTS rosyjski (nie jestem pewny)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czy oby jesteś pewien że Dialog DSL dla klientów TP ma stały adres IP ? (zaraz będę grzebał na ich stronce) Z drugiej strony stały IP-ek nie do końca jest mi na rękę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla multimo jest to np.:

 

89.174.126.135

 

ip-89-174-126-135.multimo.gtsenergis.pl

 

 

Thx. Długo czekałeś na aktywację od momentu złożenia zamówienia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma nic złego w Stałym IP, Same korzyści nie ma żadnych haseł i uwierzytelnienia, Wpisujesz w sieciówkę IP, Maskę, Bramę dns1, dns2 i jesteś połączony. Chyba ze zamierzasz prowadzić przestępczą działalność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla multimo jest to np.:

 

89.174.126.135

 

ip-89-174-126-135.multimo.gtsenergis.pl

 

 

Thx. Długo czekałeś na aktywację od momentu złożenia zamówienia ?

 

Nie, ja mam iDSL :) ... ale czytając np. neostrada.info to jest około 3-4 tygodnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma nic złego w Stałym IP, Same korzyści nie ma żadnych haseł i uwierzytelnienia, Wpisujesz w sieciówkę IP, Maskę, Bramę dns1, dns2 i jesteś połączony. Chyba ze zamierzasz prowadzić przestępczą działalność.

 

Nie jest mi na rękę ze względu na np. rapidshare.de i podobne. Mam router planeta i korzystam z DynDNS dzięki czemu mam stałą domenę i nie ma większych problemów z łączeniem się na zdalny pulpit po przekierowaniu portów. :) Jeśli dobrze się zorientowałem stały IP to dopłata 12,20 PLN /m-c tak ?

 

Tak Jak pisałem wcześniej, czy oferta ze stałym IP jest oby napewno dostępna dla klientów kórzy przejdą z neo na Dialog ?

Edytowano przez user1 (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W Dialogu gratis (standard) chyba ze coś sie parę tygodni temu zmieniło., Nie wiem jak jest w GTSie, chyba za dopłatą.

 

EDIT:: Chociaż widze w cenniku że coś się zmieniło bo piszą o dynamicznym ip ja mam gratis bo mam dialnet od 2 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co jeszcze o netii możecie powiedzieć ?

Ja czekam juz 2 miesiac na sygnal... Wiec raczej netie omijaj.. Chyba nie przygotowali sie do tej akcji przejmowania klientow z neo bo z tego co wiem masa ludzi wciaz czeka... Jak mozesz miec dialog - bierz w ciemno, nie spotkalem sie jeszcze z negatywnymi opiniami korzystajacych znajomych.

 

Edit: przed chwilą dzwonilem do netii - konsultantka poinformowala iz 15 marca odbylo sie spotkanie tpsa z netia i ponoc tpsa zobowiazalo sie w ciagu 4 dni od dnia 20 marca przeslac odpowiedz/podpiac wszystkich zaleglych klientow.. Zobaczymy bo juz ktorys raz przekladaja ten termin... Zmartwil mnie fakt ze po tych 2 miesiacach oczekiwania moge jednak sie dowiedziec iz nie ma mozliwosci technicznych do podlaczenia w moim miejscu zamieszkania. To po jaka cholere bylo to wstepne sprawdzanie po numerze telefonu. No ale czas pokaże. To na tyle w sprawie netii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na netię sam czekam ale już myślę o rezygnacji. Formularz rejestracyjny na netia.novem.pl wypełniłem na początku lutego, lub jeszcze pod koniec stycznia, kurier dotarł do mnie ok 12 lutego, najpierw miałem info że do 5 marca netia zobowiązuje się aktywować zaległe zamówienia, później otrzymałem info że do 15 mają to zrobić, później dzwoniłem i powiedzieli że jeśli do 19 marca nie aktywują to 21 marca wyślą do mnie wypowiedzenie umowy, kolejna informacja informacja że 19 marca rozmawiali z TPSA i w ciągu 4 dni mają wszystko załatwić (do 24 marca) dziś dzwoniłem i powiedzieli abym poczekał do 27 marca. Koleżanka która złożyła zamówienie tydzień wcześniej niż ja ma już od miesiąca netię. Kolega złożył zamówienie tydzień po mnie ma od kilku dni net z tym że spada mu prędkość z ok 140KB/s do ok 60KB/s dzwonił do netii i powiedzieli że wykupili za małe łącza od TePsy czy coś w tym stylu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

qmpel w Slupsku zamowil Netie.. i okazalo sie, ze nie ma mozliwosci podlaczenia.. potem zamowil bodajze Dialog, czy cos... i teraz czeka na dwa polaczenia.. i chce z Netii zrezygnowac.. swoja droga niezle tepaki z tej Netii...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×