Skocz do zawartości
pepus88

Szukam Stabilnego I Szybkiego Hostingu

Polecane posty

Szukam szybkiego i stabilnego serwera pod serwis darmowych rankingów stron www - www.superlista.pl . W chwili obecnej jest on umieszczony na bardzo dobrym serwerze proste.pl i działa bardzo szybko ale niestety na proste.pl jest właczony safe mode i z tego powodu mój skrypt nie działa prawidłowo. Szukam więc hostingu równie szybkiego jak proste.pl, ale bez włączonej opcji safe mode. Co proponujecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

skoro jestes w proste.pl, to moze warto napisac do obslugi i przeniesc sie na IQ.pl ? Tak problemu z safe_mode`em nie bedziesz miec, a najmniej roboty, bo to ta sama firma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiałem sie własnie nad blink.pl , ale z tego co mi odpisał admin odnosnie wildcard, wynika że nie działa on dla subdomen z "www." na początku, a superlisty powinny być dostępne zarówno z "http://" jak i "http://www." na początku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poprawnie skonfigurowany wildcard musi działać na domenie z przedrostkiem 'www' i bez niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Admini napisali ze poczatek www. i panel. są zastrzeżone i subdomena typu www.costam.domena.pl nie bedzie działać ponieważ nie mozna ich dodawac automatycznie, czyli wynika z tego ze w ich panelu trzeba w domenach dodawać ręcznie każdą subdomenę rozpoczynająca sie od www.

 

Nie chcę otwierać nowego tematu, skoro blink.pl nie umożliwi poprawnego działania mojego skryptu, to co powiecie o firmie masternet.pl? Pingi podobne do blink.pl , ich strona główna ładuje się szybko to może ta firma będzie dobrym wyborem? Proszę również o wypowiedź admina odnośnie wildcard czy nie bedzię żadnych problemów tak jak na blink.pl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×