Skocz do zawartości
ds26

Prosze O Porade Ws. Dedyka

Polecane posty

Witam,

 

przez ostatnie 3 lata pracowalem na VPSie z ServInt:

 

$89 Monthly

$0 Setup

2 GB Burst RAM

512 MB Guaranteed RAM

20 GB Storage

500 GB Monthly Transfer

4 IP Addresses

Unlimited Domains

Unlimited User Accounts

CentOS 4 Operating System

cPanel and Plesk 8 Available 1x1.gifMinimum Server Specs

Dual Xeon 3 GHz or Better

8 GB Registered ECC RAM

U320 SCSI HD in Hardware RAID 10

Zero Downtime During Drive Failure

Hot-Swap Drives and Fans

Replaceable on the Fly

Dual Gigabit Network Interfaces

 

 

pingi maja okolo 130, to chyba kiepsko, no nie?

wydaje mi sie ze juz "doroslem" do dedyka.. w stanach,ale zeby w europie tez sprawnie chodzilo (niekoniecznie w Polsce), do ok. $150.

polecacie cos? wiem ze theplanete sa niezli, ale tez nie najtansi.. (chociaz wlasnie pinguje i wychodzi mi srednia 180ms..)

 

 

i drugie pytanie: dedyk wPolsce. znajomy ma swoj serwer w horyzont.net, ale te ceny nie sa na moja kieszen;) czytalem ta dluga dyskusje o SD (i czym oni tak wlasciwie roznia sie od horyzontu?), i sam juz nie wiem, czy oni sa ok.. (?)

 

dzieki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pamiętaj, że jeśli Twój VPS znajduje się na tak potężnej maszynie to kupując kiepskiego dedyka z jakimś Athlonem i dyskiem IDE raczej pogorszysz wydajność niż ją ulepszysz. W każdym razie, jeśli chodzi o budżetowe rozwiązania w USA to polecam http://dediwebhost.com/products.htm - bardzo stabilnie i z dobrą obsługa mailową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pamiętaj, że jeśli Twój VPS znajduje się na tak potężnej maszynie to kupując kiepskiego dedyka z jakimś Athlonem i dyskiem IDE raczej pogorszysz wydajność niż ją ulepszysz.

powaznie to jest taka potezna maszyna?512 ramu to nie najwiecej chyba.. no wiem ze to minimum, ale znajac zycie jak moga dac tyle, to tyle raczej dostaje.. :)

W każdym razie, jeśli chodzi o budżetowe rozwiązania w USA to polecam http://dediwebhost.com/products.htm - bardzo stabilnie i z dobrą obsługa mailową.

sparwdzilem ich ping maja kolo 240, ja mam 130..

 

czyzby ten servint bylby tak dobry??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jesli potrzebujesz pingów ponizej 130-140 to jedynym rozwiazaniem jest serwer w Europie , przy budzecie $150 miesięcznie znajdziesz na prawde niezłą maszyne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie!

 

Ja mogę zaproponowac dedyka (markowy sprzęt IBM, dysi SCSI) we Wrocławiu, w wielu sieciach w POlsce pingi rzędu <25 ms.

Mogę też zaproponować VPS'a, na pewno z lepszymi pingami, ale pewnie nie z konkurencyjnymi cenami za trafik. Z USA konkurować raczej w POlsce nie mozna ceną za 1 GB :) Tym niemniej - mam kilku klientów, którzy przesiadali się na dedykowane maszyny i odczuwlai ogromną różnicę w stosunku do serwera współdzielonego. Zaznaczam, że oferta jest dla ludzi szukajacych markowych serwerów, a nie dla tych , któym wystarczy pecet udający serwer. Wszystko na serwrowych komponentach, pamieci ECC, dyski SCSI itd.. Korzystamy głównie z IBM x330, x336, x346 i tego dotyczy oferta. Szczegóły: http://www.sisco.com.pl/hosting-dedykowane.html Ceny do niewielkiej negocjacji są, dla uczestników Forum zawsze specjalne ceny daję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×