Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
silos70

Czyje Usługi Wybrać

Polecane posty

Reprezentuję niewielką rodzinną firmę zajmującą się prowadzeniem prowadzeniem szkoleń z zakresu BHP i PPOŻ. Rozważam możliwość założenia strony WWW z typowym kilkustronnicowym opisem działalności, pięcioma kątami pocztowymi oraz niewielką platforma e-learning. Ponieważ, moja znajomość powyższego przedmiotu jest raczej intuicyjna prosze o sugestie związane z doborem miejsca, technologii oraz dostawcy narzędzi. Zwracam się z tą prośbą do forumowiczów ponieważ nie czuję się na siłach by właściwie ocenić zalew gadzetów reklamowych, którymi okraszone są wszelkie dostarczane mi propozycje.

 

Jeżeli poruszany przezemnie problem nie jest godzien powagi niniejszego forum - to z góry przepraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak mu ktoś zrobi serwis z dwoma bazami po 30MB SQLa to raczej nie będzie pasował do najtańszego proste.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na taka stronkę wystarczy pakiet mini 100mb/2gb za 25zł/rok.

 

www.prohost.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za sugestię. A czy może ktoś z kolegów zasugerował by mi coś z dziedziny narzędzi e-learning.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję za sugestię. A czy może ktoś z kolegów zasugerował by mi coś z dziedziny narzędzi e-learning.

Dość rozbudowana platforma "e-learningowa" na licencji GPL to moodle.

Komercyjne rozwiązania:

mynetwork.pl, e-media.pl, incenti.com.pl, sprint.pl, 4system.com, soft-media.com.pl, systema.pl, ydp.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś zechciałby mi zaproponować pomoc (odpłatnie) w instalacji i uruchomieniu moodl-a?

 

Skłaniam się ku takiemu rozwiązaniu ponieważ większość oferowanych gotowych kursów w mojej dziedzinie nie satysfakcjonuje mnie merytorycznie. Pozostaje mi więc stworzyć je samemu do czego potrzebuję taniego(+/-) narzędzia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W uzupełnieniu

Poszukuję narzędzia/kompletnego systemu , który umożliwi mi zaoferowanie 10 kursów z dziedziny BHP i PPOŻ. Nie wymagam żadnych rozbudowanych możliwości animacyjnych ani mm ale potrzebuję systemu ewidencji i oceny testów wypełnianych przez zdalnych kursantów. Chcę również by ten system posiadał zabezpieczenia przed dostępem do testów i ewidencji.

Prosze o sugestie i komercyjne propozycje współpracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam moodle można u nas zainstalować automatycznie z panela. Wystarczy kilka kliknięć myszką.

 

Może pan się nim pobawić przed decyzją czy panu pasuje - wystarczy zamówić 14 dniowy test.

 

www.prohost.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×