Skocz do zawartości
Axadiw

Serwer Pod Pliki Z Jak Najnizszym Limitem Transferu

Polecane posty

Witam,

 

Szukam serwera jedynie pod hosting plików, nie potrzebuje obsługi php, mysql, nawet nie muszę mieć dostępu do ftp (wystarczy mi jakis interface via www), jedyne moje wymagania to: około 2GB pojemności (w zasadzie wystarczyłoby 1,5 ze sporym zapasem, ale myślę na przyszłość;) ), jak najwyższy limit transferu, lub jego brak ;), oraz najważniejsze: bezpośrednie linki do plików.

 

Dla zobrazowania ruchu który aktulanie produkują userzy (portal serwera gry internetowej): 20MB plik w ciągu pierwszych 20 dni lutego wygenerował 40GB transferu, teraz muszę wystawić plik ~200MB (a docelowe będę hostował około 1GB)

 

Ruch postaram się zmniejszyć kożystając z alternatywnych dróg (torrent/p2m), lecz muszę mieć źródło oferujące statyczne linki do plików.

 

Rozglądałem się za serwerami tego typu, i jak narazie mam na celowniku jeden polecony przez kolegę ( http://xxl-web.com/ ).

Lecz co Wy byście doradzili?

 

Aha, zapomniałbym: widzę ze megaupload.com oferuje hosting plików (parametry bardzo zachęcające - statyczne linki, 250GB, bez limitu transferu, jedynie cena wysoka) - po pierwsze - czy to się opłaca? i jak w rzeczywistości ten "hosting" wygląda? - takie parametry, tam musi być jakis kruczek B)

 

Z góry dziękuję za pomoc.

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tez zastanawiam sie nad wykupieniem serwera tylko pod ftp

ale potrzebuje w miare dobra szybkosc do tps'y (max ping okolo 100)

(wstyd sie przyznac ale to pod obrazki na blogi...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Isnieje możliwość udostepnienia takiej usługi, z całkowicie nielimitowanym transferem i gwarancją utrzymania tego konta bez względu na wzrost transferu (możliwość przeniesienia plików w razie potrzeby, również tylko ich części, na inne, równie wydajne serwery). Ewentualny kontakt na PW lub telefonicznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×