Skocz do zawartości
bartek24m

Uczciwy I Rzetelny Pośrednik

Polecane posty

Witam szukam jakiegos posrednika ktory umozliwia kupienie taniego dedyka

 

wymagania mojego dedyka

 

procesor - min. 3,00 ghz

ram - min. 1 gb z możliwością dokupienia 1gb

traffc - wystarczy 500 gb - 750 gb

hdd - 40 gb ( jakis szybki najlepiej sata)

abonament - mozliwie tania - 150 - 200 zł

instalacja - do 100 zł

chciałbym zeby ten dedyk miał jakis panel

moze byc plask lub confixx z opcja poziomu reselera

swich - wyłacznie 100 mbit

 

[rpsze was oto poniewaz ja sie nieznam na niemeickich serwerach i niewiem czy bym sie z nimi dogadął tak samo niemam karty kredytowej i neiwiem jak robic przelewy zagraniczne

 

prosze o pomoc

aktualnie zastanawiam sie tadtym

http://www.puretec.pl/28.htm

 

 

pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam cjc.pl bardzo miły support a i dogadać się można, sam mam tam od 2 dni serwerek bardzo tanio i same plusy :) Napisz do nich, opisz swoją sytuacje i to co wymagasz a na pewno pomogą :)

 

 

 

P.s napisz ze ja polecałem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

2 dni to trochę krótko żeby zagwarantować że to dobry wybór chyba :) zobacz xxl-web.com (posrednik strato.de) i exportal.pl (posrednik NetDIRECT). W tym drugim (exportal) utrzymywalem serwer przez rok, nie mialem zadnych problemow, kontakt telefoniczny bdb, no ale... troche drogo :) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@doopy - masz rację, że po 2 dniach nie można nic powiedzieć.

Myślę, że wydając taką opinię @Muchakk miał na myśli to, że serwer po zamówieniu był dostępny praktycznie w przeciągu 24 godzin, nie było problemów z płatnością i komunikacją.

Pozdrawiam Paweł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polecam xxl-web.com, mam tam juz 2 miesiace swoj serwis i hula bez zarzutow (z niejednego mi juz podziekowali z powodu duzej ogladalnosci ). Bardzo dobry i rzetelny kontakt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Ja mam pierwszy miesiąc VPSika ze Strato, za pośrednictwem XXL.. dopiero się uczę (zaskoczka z DNSami hehe), ale ogólnie jest bardzo miło - dobry kontakt, pomocny support.. zobaczymy jak będzie dalej :) ..no i za parę tygodni dopiero postawię tam coś większego..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam pierwszy miesiąc VPSika ze Strato, za pośrednictwem XXL.. dopiero się uczę (zaskoczka z DNSami hehe), ale ogólnie jest bardzo miło - dobry kontakt, pomocny support.. zobaczymy jak będzie dalej :) ..no i za parę tygodni dopiero postawię tam coś większego..

 

 

@Sponsi, co jest z tymi dns'ami na Strato.de?

 

Moj kumpel chce ich wyprobowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@Sponsi, co jest z tymi dns'ami na Strato.de?

 

Moj kumpel chce ich wyprobowac.

 

maja rev-dns - czyli jak masz wlasna domene to mozes zja podpiac i dajac tracert, albo whois wyskakuje twoja nazwa, a nie dns strato

 

 

A ja nie polecam xxl-web.com przejechałem sie na nich i im podziękuję.

 

A jaka miales historię ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tak opiowiedz historie !

bo niewiem juz co wybrac

 

podobno rusel ma mi cos załatwic ale niewiem cyz mzona mu ufać

nigdy go niema

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sam nie doczekałem sie oferty rusela :)

 

Co do xxl-web to kupiłem u nich serwerek miałem dostać łacze 100mbps dostałem 10mbps, Pan Jacek dał moje ip na publicznym forum(chyba nawet tym) przez co serwer byl atakowany :) zamówiłem dodatkowy ip i reset do dnia dzisiejszego nie otrzymałem. Jutro rezygnuje z ich usług za niewiele większa cene otrzymałem maszyne kilka razy lepszą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
[...] Jutro rezygnuje z ich usług za niewiele większa cene otrzymałem maszyne kilka razy lepszą :)

Gdzie sie przenosisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do xxl-web to kupiłem u nich serwerek miałem dostać łacze 100mbps dostałem 10mbps, Pan Jacek dał moje ip na publicznym forum(chyba nawet tym) przez co serwer byl atakowany :) zamówiłem dodatkowy ip i reset do dnia dzisiejszego nie otrzymałem. Jutro rezygnuje z ich usług za niewiele większa cene otrzymałem maszyne kilka razy lepszą :)

 

Ciekawe. Ja od razu mialem wpiecie 100mbit.. ? a przynajmiej czesto mi przekracza 20mbit w szczytowych godzinach..

 

Mam serwerek w cjc.pl smile.gif

 

posrednik hetzner?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

co do XXL... za kilkanaście PLN rocznie XXL udostępnia jakiś panelik i możliwość własnych DNSów, więc przy 6 dychach miesięcznie (minimum za VPS) to chyba nie problem.. za parę tygodni dam znać jak to wszystko działa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sam nie doczekałem sie oferty rusela :)

 

Co do xxl-web to kupiłem u nich serwerek miałem dostać łacze 100mbps dostałem 10mbps, Pan Jacek dał moje ip na publicznym forum(chyba nawet tym) przez co serwer byl atakowany :) zamówiłem dodatkowy ip i reset do dnia dzisiejszego nie otrzymałem. Jutro rezygnuje z ich usług za niewiele większa cene otrzymałem maszyne kilka razy lepszą :)

 

A ja nie polecam xxl-web.com przejechałem sie na nich i im podziękuję.

 

Prawdę mówiąc liczyłem na to, że obejdzie się bez tego niefajnego tematu, jednak niestety pod wpływem słów muchakk'a, dla pełnego obrazu sprawy chcę w tym miejscu dokonać pewnych sprostowań.

 

Bardzo niewporządku jest ze strony Pana muchakk alias Kamil Kozak wypowiadać słowa krytyki pod adresem kogoś, kto tygodniami czekał na opłacenie usługi, który umożył Panu Kozakowi płatności za 10 dni użytkowania konta reseller, przesuwając o ten czas okres abonamentowy, tylko z powodu - jak pan Kozak to nazwał - prywatnych problemów finansowych z powodu "zepsutego komputera".

To prawda, że serwer dedykowany, który Pan Kozak zamówił, a który normalnie posiada tylko jeden adres IP bez możliwości dokupienia dodatkowego, oraz nie ma opcji zdalnego resetu 7/24 (serwery te to tylko kilka egzemplarzy), za dodatkowe 10 zł / miesiąc otrzymać miał te w.w. opcje. Niestety mimo usilnych starań nie udało mi się dotrzymać tej objetnicy. Niestety pewne sprawy natury technicznej (awarie) są nie do przeskoczenia i mimo najszczerszych chęci nie da się nic zrobić.

Jeszcze raz przetestowałem w najproszy sposób prędkość łącza, wynosła ona 6,7MB/s (ok. 56,7 MBit/s, download) i 4,6 MB/s (ok. 38,9MBit/s) przy pobieraniu pliku z tego serwera do serwera znajdującego się w sieci Intergenia. Jeżeli chodzi o zarzut, że na jakimś forum opublikowałem w 2006 roku adres IP jednego z prywatnie używanych przeze mnie serwerów, który to IP jest teraz w posiadaniu Pana Kozaka...... zostawię to bez komentarza. Pan Kozak oczywiście nie wie, że publikując swoją domenę publikuje się równocześnie swój adres IP.....

Jeszcze wczoraj w rozmowie z Panem Kozakiem zapewniłem mu, że suma ta zostanie mu w całości zwrócona. Dlatego zupełnie niezrozumiałe są dla mnie przesłanki, jakimi Pan Kozak się kieruje, dokonując na forum takich wypowiedzi.

Dla nas sprawa klienta "Kamil Kozak" jest zakończona, nie bez pozytywnych aspektów tej sprawy, dla obu stron. A mianowicie: podobna sytuacja w naszym przypadku na pewno się już nie powtórzy, a Pan Kozak na pewno będzie mógł odczuć na własnej skórze, co oznaczają takie pojęcia, jak umowa, czy zobowiązania płatnicze.

 

Pozdrawiam

Jacek Bargiel

Bochum

 

PS

Panie lub Panowie z ---.pl, bardzo chętnie zamówię 10 serwerów (zamówienie wstępne, w przypadku pozytywnego wyniku testowania Państwa propozycji możliwe zamówienie kilkuset sztuk)

o następujących parametrach:

Athlon 3700

1Gb RAM

2 X 160 GB SCSI HDD

łącze 100mb/s

transfer nieograniczony

opłata miesięczna brutto: 214 zł

Serwer o takich parametrach otrzymał Pan Kamil Kozak, dlatego wychodzę z założenia, że jest to Państwa aktualna propozycja. Niestety na Państwa homepage nie umiałem znaleźć bliższych informacji na temat tej propozycji, dlatego proszę o kontakt w sprawie zrealizowania transakcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o serwer to cena netto i na dodatek musiałem zapłacić opłate instalacyjną. W kwesti ... nie powinien Pan mówić takich rzeczy na forum publicznym gdyż pisalem Panu to przez komunikator gg i była to PRYWATNA ROZMOWA nie życzę sobie żeby moje rozmowy były upubliczniane.

 

 

 

Edit:

poniosło mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oddałem Panu wszystkie moje dłużności i proszę nie mieszac do tego tematu firmy cjc bo Pana działalnosc nawet nie dorasta im do pięt. Jeżeli chodzi o serwer to cena netto i na dodatek musiałem zapłacić opłate instalacyjną. W kwesti cjc nie powinien Pan mówić takich rzeczy na forum publicznym gdyż pisalem Panu to przez komunikator gg i była to PRYWATNA ROZMOWA nie życzę sobie żeby moje rozmowy były upubliczniane.

 

Ok, nazwa firmy usunięta, będę kontaktował się z tą firmą poprzez E-Mail. Resztę Pańskiego postu zostawię bez komentarza, może da to do myślenia Państwa potencjalnym usługodawcom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm, też nie bardzo polecam XXL, miałem u nich 3 serwery ... 2 VPSy i 1 dedykowany, zawsze jekaieś problemy, teraz od około 3 dni nie moge się połączyć z serwerem ... poprzednio miałem tak samo z dedykiem może to nie tyle wina firmy co serwerowni nimniej jednak powinni wiedzieć co sprzedają, ja dzięki nim straciłem jakieś 60% użytkoników ... teraz czekam na zwrot pieniędzy za serwer zobaczymy jak szybko to zrobią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam

Tak dla wyprostowania sprawy - owszem 214 - ale netto powiększone o kwotę VAT - to tylko dla uściślenia. Widzę, że są tu jakieś nieścisłości. I coś tu z transferem nie jest tak. Reszta parametrów się zgadza. Po drugie oferta serwerów dedykowanych jest w przygotowaniu.

Pozdrawiam Paweł Czechowski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm, też nie bardzo polecam XXL, miałem u nich 3 serwery ... 2 VPSy i 1 dedykowany, zawsze jekaieś problemy, teraz od około 3 dni nie moge się połączyć z serwerem ... poprzednio miałem tak samo z dedykiem może to nie tyle wina firmy co serwerowni nimniej jednak powinni wiedzieć co sprzedają, ja dzięki nim straciłem jakieś 60% użytkoników ... teraz czekam na zwrot pieniędzy za serwer zobaczymy jak szybko to zrobią.

 

 

Chętnie bym wiedział, jakie serwery miał Pan jeszcze w xxl-web.com, Pańskie nazwisko występuje tylko raz...Chętnie dowiem się o jakie problemy chodziło. Stwierdzenie "zawsze jakieś problemy" nie jest satysfakcjonujące. Graniczy to raczej z oszczerstwem.

 

Ten VPS, o którym mowa, administrowany był przez kilku administratorów, gdzie wszyscy do nas pisali równocześnie, pytając o to samo... czyli jeden nie wiedział, co robi drugi. Nie jesteście pierwsi, każdy wie, czym to musi się dla serwera skończyć.

System serwera został uszkodzony od wewnątrz, nie była to wina serwerowni.

 

Niestety w przekonaniu większości osób VPS to super wydajna maszyna, gdzie jedyną różnicą w stosunku do serwera dedykowanego jest jego cena... Nieraz nie da się z takiego VPS wycisnąć więcej, niż z shared hosting, mają one ale inne walory, polegające możliwości indywidualnego skonfigurowania, czy instalacji egzotycznych programów. Dopóki nie będzie to brane pod uwagę, zawsze istnieć będą tego typu nieporozumienia i - co za tym idzie - niezadowolenie z funkcjonowania tego typu serwerów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Najbliższy Państwa życzeniu w tej klasie cenowej byłby serwer rootDS,

oto jego parametry:

 

- 30 GB powierzchni dysku

- 640 MB RAM (gwarantowane), maksymalnie 1280MB

- 2000 GB transferu /mc

- System Linux - do wyboru: Fedora, Suse, Debian

- Backup

- Panel administracyjny Plesk - licencja do 100 domen (prawa

administratora, możliwość tworzenia Reseller i accountów)

- opłata miesięczna 120 zł (bez kosztów instalacyjnych).

- umowa 1 miesiąc

 

 

 

cos takiego mi zaproponował pan jacek

 

co otym sadzicie

 

moje potzreby to 1 gb ram

procesor tez z 3 ghz

i obowiazkowo w europie gdzies

bo ja aktualnie uciekam z stanów zjednoczonych

 

warto brać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×