Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
eddevil

Poszukuje pilnie konta typu reseller

Polecane posty

Witam wszystkich, jestem tu nowy, wiec z gory prosze o wyrozumialosc :D

Pilnie poszukuje sprawdzonego konta resellerskiego o pojemnosci ok. 4GB z miesiecznym transferem ok. 40GB. Uslugi musza byc na wysokim poziomie (bardzo mi zalezy, aby nie stracic wypracowanego juz wizerunku wsrod swoich klientow i zapewnic im b.wysoka jakosc uslug ktora w moim rozumieniu dotyczy glownie bezpieczenstwa, bezawaryjnosci i ciaglosci uslug). Umowa miedzy firmami - nie tylko mile widziana, ale wrecz wymagana :D

 

Zainteresowanych i chetnych do pomocy bardzo prosze o kontakt lub info na forum. Pozdrawiam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zobacz oferte www.ncgroup.pl spore limity transferu i serwery u nas a nie konta resellerskie na kontach resellerskich :D Proponuje tez nazwa.pl dobra firma dobre ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

... no i juz testuje konto na www.ncgroup.pl

Dziekuje za info!

 

ps: hm... pozostaje jeszcze to sprawdzenia nazwa.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zobacz oferte www.ncgroup.pl spore limity transferu i serwery u nas a nie konta resellerskie na kontach resellerskich :D Proponuje tez nazwa.pl dobra firma dobre ceny.

 

Nie widziałem kont resellerskich ani w nazwa.pl, ani w ncgroup.pl.

Możesz wyjaśnić co znaczy konta resellerskie na kontach resellerskich?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miałem na myśli konta ktore mozna dalej odsprzedawac pod wlasna marka logiem itd czyli takie spore konta np 10 GB z mozliwoscia zakladania sporej ilosci kont dla swoich klientow. Gdzie nie bedzie loga dostawcy tylko np twoje. Konta reseleskie na kontach resellerskich ? Chodzi o to czesc firm kupuje konta resellerskie a nastepnie stara sie je sprzedawac jako wlasne konta tez resellerskie lub bardzo podomne ze wzgledu na spore pojemnosci i ilosci domen kont ftp itd. Ale moge sie myslic a gdzie znajde prawdziwe konto resellerskie ? Musi ono miec w nazwie SUPERResellerGIgaMax ? :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie http://www.ncgroup.pl/ i epoland.pl to jest net.partners.com

Zwykli niekompetentni naciagacze!!!

1/3 czasu servery wcale nie dzialaja

konta ftp sa widoczne z sieci po 7dniach albo wcale ://

kasy zwracac nie chca!.

STANOWCZO NIE POLECAM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

heheh post wyslany w marcu.... i wszystko jasne, wtedy byla niezla awaria ale wymieniony jest sprzet, zmieniona lokalizacja serwerowni firmy i nowe lacza ( i to nie sa jakies wymowki tylko firma faktycznie zmienila lokalizacje) od marca chyba mialem jedna awarie ktora trwala kilka godzin ( w niedziele ) ale wrocilo do normy, takto poza kilkoma niedociagnieciami w panelu i ustawieniach php , nie narzekam.. mam wirtualny serwer ( czyli reselerke )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×