Skocz do zawartości
Kazioo

Czy Warto Kupić Teraz?

Polecane posty

Witam!

Mam pomysł na stronkę, jednak czas na jej wykonanie znajdzie się dopiero za pół roku.

Natomiast, jak wiadomo, NAZWA.PL ma świetną ofertę 9,90 za .PL niestety do końca lutego...

 

Czy warto kupić tę domenę już teraz, aby wykorzystać dopiero za pół roku?

Czy może jednak liczyć na to, że podobna oferta pojawi się także później?

 

Aha i mam jeszczcze jedno pytanie (nie znalazłem w regulaminie):

Czy po roku czasu będę mógł zrezygnować z domeny, czy może jestem zobowiązany do płacania jej przez dłuższy czas? (wiem tylko, że aby przenieść musze ją mieć 2 lata w nazwa.pl)

 

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem możesz zrezygnować, ale w przypadku gdybyś chciał chciał ją mieć dalej, to za przedłużenie zapłacisz wiele więcej - na tym polegają te promocje. Poczytaj ich regulamin, tam znajdziesz wszystko.

 

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Kazioo domenę kupić zawsze można... chociaż po to, aby zacząc powooolutku pozycjonować stronkę ;)

 

W regulaminach właśnie o to chodzi aby trudno było dostrzec najbardziej interesujące nas sprawy i w prosty sposób je zrozumieć... zwykły szary człowieczek musi się dobrze wysilić aby zrozumieć poszczególne zapiski ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Promocja na domeny polskie (obsługiwane przez NASK) kończy się już jutro. Tutaj istotnym jest aby pieniądze za zarezerwowana domenę wpłynęły do jutra na konto rejestratora. Trudno powiedzieć kiedy będzie następna tak duża obniżka cen rejestracji domen .pl - w dużym stopniu zależy to od NASK.

 

Pozdrawiam,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Myślę, że nie ma co się "jarać".. różne promocje chyba zawsze będą, od kiedy NASK poszedł do rozum do głowy i dał wolną rękę partnerom.. i zaczął na tym w koncu zarabiać, jak sądzę..

a to, że jak kupisz w promocji, to potem odnowienie wydaje się droższe, albo mogą być problemy z przenosinami, to.. no cóż.. "warunki promocji"...heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to, że jak kupisz w promocji, to potem odnowienie wydaje się droższe

Raczej koszty odnowienia są zawsze takie same bez wzgledu na to czy domena kupiona została w promocji czy po normalnych cenach.

albo mogą być problemy z przenosinami, to.. no cóż.. "warunki promocji"...heh

I tylko są problemy z przesniesiem domeny do innego rejestratora przez cały okres obowiązywania umowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałem zapytać czy znany jest termin kolejnych promocji na zakup domeny pl czy też nie należy się spodziewać w najbliższym półroczu żadnych większych promocji ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciałem zapytać czy znany jest termin kolejnych promocji na zakup domeny pl czy też nie należy się spodziewać w najbliższym półroczu żadnych większych promocji ?

Tak, już mówię... od 16maja w nazwa.pl będzie można kupić domeny .pl po 5zł netto, a już od 17maja home.pl ma zrobić promocje w cenie 4.99zł. Co do innych firm i innych domen (funkcjonalnych, regionalnych i globalnych, oraz domen .eu) to niestety nie mogę Ci powiedzieć, ponieważ mam szklaną kulę jedynie w wersji trial :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

..tak, jak mówiłem - na razie nie zapowiada się na koniec manii domenowej (w sensie promocji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pewnie znowu dopiero w grudniu...

szkoda ze sie skonczyly promocje bo bym z 3 domenki zarejestrowal jeszcze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

co znowu dopiero w grudniu? albo ja jestem jakiś tępy, albo ślepy.. na każdym kroku i home i nazwa i inni mają promocje na domeny... to się tak szybko chyba nie skończy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×