Skocz do zawartości
elcct

"prostytucja"

Polecane posty

cytat z di.com.pl:

 

"PAP przypomina, że w Polsce zabronione jest nie tylko zmuszanie do prostytucji, ale także nakłanianie do niej, ułatwianie nierządu oraz czerpanie z tego korzyści materialnych."

(To odnosnie serwisow umozliwiajacych zamieszczanie ogloszen erotycznych)

 

 

W jakim kraju nie jest to zabronione, znaczy gdzie najlepiej postawic serwer zeby nie bylo z tym problemow :)

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tam gdzie LPR i PiS nie są u władzy :) Na wschodzie samowolka na serwerach a na zachodzie liberalizm :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sądzę, że jakiaś Rosja czy inny kraj który w niewielkim stopniu zwraca uwagę na prawo w Internecie byłby odpowiedni... pozostaje jeszcze kwestia dobrego smaku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrick

W Holandii prostytucja jest legalna więc możesz umieszczać tam treści tego typu.

Sam myślę, że w Polsce to kwestia kilku lat (czyli odejścia dzisiejszego nie udolnego, poniżającego społeczeństwo rządu). Jak by nie było trzeba będzie jakoś spłacić kredyty i łatać dziurę budżetową, a pójście w przykład za legalizacjami w Holandii mogli byśmy trochę odżyć gospodarczo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W Holandii prostytucja jest legalna więc możesz umieszczać tam treści tego typu.

Sam myślę, że w Polsce to kwestia kilku lat

W Polsce prostytucja też jest legalna i to od dawna. Nielegalne jest czerpanie korzyści z cudzej prostytucji (nie własnej) i dlatego mamy agencje towarzyskie oraz salony masażu, a nie normalne burdele z opodatkowanymi panienkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Nie będzie prostytucji, nie będzie papierosów, nie będzie niczego..." jak to mówił polityk roku....

Obiło mi się o uszy że chcą zakazać w Polsce w ogóle dowolnej erotyki, typu gazety w kioskach, strony w sieci, filmy itp ;)

Ale coś chwilowo cisza na ten temat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A może ubierać kobiety tak jak krajach islamskich :) albo zrobić instrukcję "jak to robić" :) Zapewne za tą drugą opcją to LPR z chęcią by się wzieło

 

Bożę jakich ludzi Polacy wybrali :) (od razu mówię nie głosowałem na partie które są w koalicji - żeby sprawa była jasna ;) ), ale zauważyłem że w większości internauci głosowali na inne partie niż te "trio", albo się wstydzą ;) ale po sondażach mam wątpliwości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×