Skocz do zawartości
Konrad.K

Coś Ciekawego ? Może Jakaś Promocja...:)

Polecane posty

Witam,

 

Na początku zaznaczę że ten post nie jest oznaką lenistwa,albo faktu iż nie lubię wujka google. Tematy na WHT także czytam na bieżąco, ale sam nie trafiłem na nic co by mnie zachwyciło dlatego też piszę.

 

Mam do was pytanie drodzy WHT'owcy, czy może nawinęła wam się może jakaś ciekawa oferta serwerów dedykowanych, EUROPA/USA/KOREA PÓŁNOCNA , wszystko jedno :) Nie mam jakiejś wielkiej wizji co do tego serwera, jednak dobrze jak by miał w ofercie od razu licencję na jakiś panel typu DA albo CPanel. Planuje przesiąść się na coś mocniejszego albo dostawić jako drugie aby zrobić sobie trochę porządku.

 

Nie ograniczam cenowo bo to też często nie ma sensu. Wykluczamy z góry jedynie HETZNER, ponieważ aktualnie tam jestem i ich oferte znam na pamięć :)(Uwaga ! wykluczam HETZNER tylko dlatego że ich oferte znam, nie dla tego że oferują niską jakość usług)

 

Zatem czekam na wygrzebane/upolowane przez Was smakowite kąski - może coś chwycę :)

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

WEBTROPIA.COM

 

http://www.webtropia.com/home/root-server.html

 

Wszystkie 3 opcje serwerów dedykowanych, wyróżniają się:

- brakiem limitu transferu

- pierwsze 3 miesiące po tańszej cenie (o 50% taniej)

- jest to w tej chwili raczej jedyna serwerownia w Niemczech, która posiada doskonałe połączenia 24/7 do polskich operatorów (prócz GTS, bo on wszędzie laguje na zachodzie). Pingi z TPnet DSL to 38-42ms.

- zerowa strata pakietów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To po ch..... robisz smietnik? Od jakiegos czasu 'blaznowanie' nie jest 'cool'.
Nie do końca rozumiem o co Ci chodzi. Zaznaczyłem na poczatku że nie pisze tutaj bo nie chce mi sie szukac, tylko szukam i nie widze nic ciekawego, a z doświadczenia wiem że WHT'owcy często mają na oku jakieś smakowite kąski. I o jakie "błaznowanie" Ci chodzi ? Chyba pomyliłeś tematy...

 

WEBTROPIA.COM

No ciekawa oferta, tylko ze osobno musiał bym dokupić panel jakiś hmm..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Promocje moga byc i na Celerona 1 200 mhz i na 4x Opterona 842+ wiec milo jakbys jednak podal ramy cenowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest confix i plesk.. nie wystarczy? wink.gif
Raczej myślałem o czymś co bardziej jest znane pośród zwykłych ludzi, żeby od początku nie tłumaczyć co gdzie jest :) Bo prawdopodobnie będzie to serwer właśnie na strony moich klientów którym utrzymuje je u siebie...

 

Promocje moga byc i na Celerona 1 200 mhz i na 4x Opterona 842+ wiec milo jakbys jednak podal ramy cenowe

Dobra, wykluczyłem jednak rezygnacje z hetzner i przeniesienie na mocniejszą maszynę (polubilem hetzner i moje projekty mogą tam zostać).

Zatem liczymy do 200-250/mc na 2 maszyne do dostawienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie do końca rozumiem o co Ci chodzi. Zaznaczyłem na poczatku że nie pisze tutaj bo nie chce mi sie szukac, tylko szukam i nie widze nic ciekawego, a z doświadczenia wiem że WHT'owcy często mają na oku jakieś smakowite kąski. I o jakie "błaznowanie" Ci chodzi ? Chyba pomyliłeś tematy...
OK, moj blad... Ale ten temat odebralem jako typowe 'przesmiewanie sie' z wszystkich powstajacych z lenistwa tematow (jak chociazby swiezo zamkniety 'Gdzie Obecnie Są Najtansze Org.pl'). Tym bardziej, ze nie podales zadnych wymagan i napisales, ze nie masz zadnej wizji co do tego serwera...

I o ile faktycznie moja wypowiedz moze nie byla zupelnie na miejscu, to i tak uwazam, ze temat nadaje sie do kosza (przynajmniej w formie 'cokolwiek ciekawego' bez podawania zadnych parametrow).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie podales zadnych wymagan i napisales, ze nie masz zadnej wizji

No bo nie da się ukryć że tak jest - potrzebuje coś, najlepiej w miare taniego (nie oczekuje super parametrów za grosze) z panelem (DA/CPanel) aby wydzielić strony klientów które utrzymuje na swoim serwerze w hetzner, aby wydzielić moje prywatne projekty od innych stron. Moje maks. cenowe podałem, czyli do 200 pln (jest takie a nie inne ze względu na to że płace już za jeden serwer DS5000 w hetzner) i fajnie by było jak by jakiś nie najgorszy sprzęt złapać bardziej w tych dolnych niż górnych granicach $ :)

 

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może VPS?:)

Ja np. zamowiłem w modVPS.com - gwarantowane 512 MB RAMm 1GB burst.?

Niestety, jako, że zamowilem w weekend czekam na aktywacje, narazie nie mogę nic wiecej powiedziec, opinie maja niezłe na wht.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Łee, jakoś nie ufam VPS'om, niby mają gwarancje jakiegoś przydziału CPU/RAM'u ale słyszałem że często są z tym problemy (choć sam nie testowałem).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@doopy ja testowalem VPSy w kilku firmach i tylko strato.de..żadne inne.. Widać, że jet kilku użytkowników na tym serwerze , ale masz ten "swój" zapas mocy i nikt Ci go nie zabiera. A w innych o boże zlituj się :) np.: Mysłalem, że gwarantowane to gwarantowane :)

 

z VPS jeszcze są dobre 1blue.de (zawsze malutko osób na sporych opteronach), ale ich łącza mają spore packet loosy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@doopy ja testowalem VPSy w kilku firmach i tylko strato.de..żadne inne.. Widać, że jet kilku użytkowników na tym serwerze , ale masz ten "swój" zapas mocy i nikt Ci go nie zabiera.

 

Interesuje mnie oferta VPS-ów w strato.de, ale czy oni obsługują klientów z poza Niemiec? W formularzu zamówienia nie ma opcji wyboru kraju. Ponadto wygląda na to, że uznają tylko płatności z konta w niemieckim banku, a ja wolałbym płacić kartą. Będę zobowiązany za wskazówki dotyczące zamawiania VPS-ów w strato.de.

 

PS. Ofertę xxl-web znam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×