Skocz do zawartości
nicholai

Poszukiwany Soldiny Hosting

Polecane posty

Na strone firmowa (20mb), z liczba odwiedzin ~150 osob dziennie, baza MySQL, jakies 5 kont mailowych, ftp, php 5 i takie tam standardowe rzeczy. domena zarejestrowana w NetArcie. Nie chce wydac wiecej niz 150zl brutto rocznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

iq.pl & masternet.pl myślę że to dobre dwie opcje :angry:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

IQ.pl

 

 

 

najlepiej IQ.pl lub kei.pl

 

Widze, ze BOSS takze sie nawrocil. :)

Razem ze Sponsi'm to juz dwoch. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie nawrocil :D Tylko w tym przedziale progreso.pl nie lapie sie na moja rekomendacje :)

 

Heh, masz racje, po prostu zaszufladkowales sie u mnie jako fan jednej z firm hostingowych. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za około 120 zł (brutto) kupił bym na takie potrzeby najtańszy pakiet w blink.pl. Mam tam wprawdzie tylko jedno konto od 7 miesięcy ale sprawuje się świetnie. Dobry panel i lata doświadczenia to ich plus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heh, masz racje, po prostu zaszufladkowales sie u mnie jako fan jednej z firm hostingowych. :)

Ja jestem tylko fanem jak wszystko dziala :) Za pare tygodni przebudowuje skrypt i portal, wiec to bedzie prawdziwy test :D

 

Co do blink.pl, osobiscie nie korzystalem ale tez kilku moich znajomych jest z nich zadowolony, wiec chyba tez mozna polecic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

ja powtarzam.. nie nawróciłem się (tak samo się tłumaczył BOSS hehe), tylko w tym przedziale jest sens polecić IQ :D co też robię :)P jakby ktoś chciał poleceń za 200-400, to polecam nazwa.pl/progreso.pl - bo jestem po prostu z nich zadowolony :) hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja powtarzam.. nie nawróciłem się (tak samo się tłumaczył BOSS hehe), tylko w tym przedziale jest sens polecić IQ :D co też robię :)P jakby ktoś chciał poleceń za 200-400, to polecam nazwa.pl/progreso.pl - bo jestem po prostu z nich zadowolony :) hehe

 

W "kazdym" przedziale sensownie jest polecic IQ.pl.

 

Teraz to sprawdzilem dokladnie, nicholai nie dostanie do 150zl brutto serwera na IQ.pl. Chyba ze to bedzie oferta tylko dla niego.

 

Gdyby chcial wydac 200-400zl to tym bardziej polecilbym mu IQ.pl. Po prostu bylyby to bardzo dobrze wydane pieniadze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Baa gdyby IQ.pl mialo jeszcze infolinie 24h to byloby extra, za kase >300 zl wg mnie to powinien byc standard.

 

Nigdy do nich nie musialem telefonowac. Hm, wlasciwie dlaczego? Zawsze wszystko dzialalo!

 

W innych sprawach wystarczyl mi kontakt emailowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@nicholai - za 150 rocznie możesz mieć serwer Active w nazwa.pl

 

szczegóły:http://www.webhostingtalk.pl/index.php?showtopic=7428

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×