Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
eXtragry

Szukam (bezawaryjnego) Serwera

Polecane posty

Szukam serwera dla serwisu extragry.pl

To na czym mi głównie zależy to:

-Nielimitowane bazy mySQL

-obsługa PHP/CGI/SSI

-Przestrzeń na www około 2gb

-Miesięczny transfer około 50gb

-liczba domen nielimitowana

-Panel administracyjny (najlepiej Cpanel)

Obecnie posiadam konto w i365.pl - jednak jestem niezadowolony z ich usług w 100% :)

Moja strona po kilkanaście razy w ciągu dnia nie działa. Już któryś raz z kolei moje konto zostaje zablokowane z niewiadomych przyczyn (błąd 403), oczywiście bez jakiegokolwiek informowania mnie o tym!

Jeżeli ktoś zna jakiegoś rzetelnego usługodawcę proszę o pomoc w wyborze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

heh teraz np. nie dziala Twoja strona :) rozumiem Cie doskonale bo tez sie przenosilem z i365.pl :/

 

jaki masz budzet? ile zajmuja twoje bazy danych?

 

Ogolnie jest tylko kilka bezawaryjnych firm:

 

1. http://www.progreso.pl

2. http://www.kei.pl

3. http://www.IQ.pl

4. http://www.nq.pl

 

ale w zaleznosci od parametrow obciazenia jakie generujesz nie kazda bedzie Cie chciala przyjac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Możesz jeszcze wybrać Proste.pl(tańsza wersja IQ.pl)

-nie znaczy gorsze

Aktualnie korzystam z tego hostingu i jestem zadowolony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z czego korzystasz? tzn. jaki cms i jakie bazy danych?

Cms autorski + phpbb forum + kilka mniejszych jak np. komentarze do gier, system newsów, etc.

ps Właśnie zarejestrowałem na próbę konto "standard" w iq.pl - mam nadzieję, że się nie zawiodę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tu nie chodzi o to czy sie zawiedziesz czy nie, tylko o to czy IQ nie podziekuje Ci za wspolprace :)

 

Wszystko zalezy od tego jaki load spowodujesz na serwerze, a iq jest wyczulone na tym punkcie :)

 

Czy aby nie przesadzasz ?

Jak dotad zakoczylismy wspolprace z DWOMA klintami ktorzy generowali bardzo duze obciazenie. Obaj otrzymali od nas pomoc przy przenosinach + PELNY zwrot abonamentu za usluge.

 

Sytuacja w ktorej klient generuje powiedzmy 30 % obiciaznia serwera za 15.000 PLN a palci 200 rocznie nie jest normalna i musi zostac jakos rozwiazana.

 

Pozdarwiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak dotad zakoczylismy wspolprace z DWOMA klintami ktorzy generowali bardzo duze obciazenie.
Z dwoma na ilu (o ile to nie jest zadna tajemnica handlowa :))?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy aby nie przesadzasz ?

Jak dotad zakoczylismy wspolprace z DWOMA klintami ktorzy generowali bardzo duze obciazenie.

 

Sytuacja ktora opisuje dotyczy kazdego hostingodawcy, a poniewaz wykupil konto testowe u Was to moj komentarz dotyczyl Waszej firmy.

 

W sumie obojetnie czy to bedzie wlasnie iq, kei czy progreso jak bedzie ktos jechal na phpbb lub nie daj boze na by przemo to z duza baza kazda firma mu podziekuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Active24 raczej odradzam co do hostingu... osobiste "przeżycia" podczas stawiania Joomli na koncie znajomego.. brr..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tu nie chodzi o to czy sie zawiedziesz czy nie, tylko o to czy IQ nie podziekuje Ci za wspolprace :P

 

Wszystko zalezy od tego jaki load spowodujesz na serwerze, a iq jest wyczulone na tym punkcie :P

 

Czy aby nie przesadzasz ?

Jak dotad zakoczylismy wspolprace z DWOMA klintami ktorzy generowali bardzo duze obciazenie. Obaj otrzymali od nas pomoc przy przenosinach + PELNY zwrot abonamentu za usluge.

 

Sytuacja w ktorej klient generuje powiedzmy 30 % obiciaznia serwera za 15.000 PLN a palci 200 rocznie nie jest normalna i musi zostac jakos rozwiazana.

 

Pozdarwiam

 

W watkach o IQ.pl nie zauwazylem negatywnych spostrzezen ich klientow. Sam jestem bardzo z nich zadowolny.

A to ze dbaja o calosc i wszystkich userow wypominane jest im teraz jako negatyw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

korek101 nie spamuj tym kolejnym dziecinnym hostingiem (a raczej "hostongiem" - na pasku przeglądarki - parodia)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×