Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
MichałG

Serwer Dedykowany (ewentualnie Vps)

Polecane posty

Witam,

Poszukuje serwera w niemczech.

Wymagania:

minimum PIII 1Ghz

10GB dysk

256MB RAM

200GB tranferu

 

co do VPSa:

tak by mial minimum 256MB gwarantowane.

 

koszt do 30euro, troche wiecej moge wyjsc

 

Jednakże poszukuje serwerowni, gdzie GTS NIE MA problemow z pingami. Bylem juz w netdirekt i strato.de w godzinach szczytowych po prostu szaleje ping. Pomozcie mi znalesc dobra serwerownie ktora w godiznach szczytowych nie ma tych problemow..

 

Z drugiej strony rozumiem, ze TPnet laguje za granicą, ale dlaczego GTS? Z tego co wiem to teraz nie jest to juz GTS/IPARTNERS czylko GTS energis zgadza sie? nie wiem czy wszystko sie polaczylo, czy rozlaczylo..

 

Ale w kazdym razie w domu mam podlaczenie do sieci osiedlowej siec "hanet" jest podpieta do GTS ipartners. np.: do progreso mam ping 6ms, moze czasem 8ms

 

Z tego co wiem korzystaja z tych lacz wlasnie tkaie kolosy jak home.pl czy progreso...

 

Dziwne ze GTS pozwala sobie na takie lagi, bo moze sa krotsze, ale duzo wieksze niz np.: do TPnetu

 

Natomiast GTS Energis w sumie, wiem ze chodzi na niej gamesnet i ogolnie z niemiec to nie ma miejsca zeby nie byly w maire dobre pingi ( a przynjamije sa stale)

 

niby sie polaczyly, a infrastuktura jest inna.. chyba ze cos myle.. bo dokladnie nei znam calej sytuacji..mzoe ktos bardziej rozjasni..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda , szkoda że tylko w niemczech. Bo taki dedyk bym ci znalazł w USA :P a nawet z większym transferem, no cóż na serwery gry pewnie ma być to odpada. Trudno :P

 

Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×