Skocz do zawartości
marczak

Duży Problem!

Polecane posty

Witam mam duży problem. Chodzi o to, ze wgralem skrypt na moje ftp,gdzie podpielem domene i poprosilem admina o wlaczenie wildcard. Admin wlączył mi tą funkcje, ale skrypd dalej nie tworzy automatycznie aliasów. Co mam zrobic?? Administrator mi mówił, żeby sprawdzić plik htaccess?? Co mam tam wpisac, albo co musze wogóle zrobić, zeby mi tworzylo automatycznie subdomeny??? Z góry dzienkuje za pomoc!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jest to skrypt do darmowy for dyskusyjnych phpbb by przemo. a w htaccess mam

 

ErrorDocument 404 /index.php
DirectoryIndex index.php index.html index.htm

 

Co mam tam zmienić, aby dzialalo??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może podasz ścieżkę do adresu tego serwisu ;) bo aż jestem ciekawy jak konkurencja mi się tworzy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli kupiłeś to na lewo to masz problem, jeśli nie to support od autora skryptu na 100% jest ;) Tyle ci tylko powiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

gadalem z autorem skryptu i on sam nie wie co jest nie tak. Zawsze mu to dzialalo na wszystkich serwerach :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

aaa to lewizne a nie hosting wziąłeś ;) A po drugie uwierz mi kup dedyka. Ja zrobiłem bardzo duży błąd kupując zwykłe konto hostingowe :/ Prawie osiwiałem, a mam prawie 20 lat ;) Teraz mam dedyka i jest trochę też przygód, ale już jest ok z mysql :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nom ale mi tylko nie chce wildcard cos chodzic. Administrator mi powiedzial, ze wildcard jest wlaczony na wszystkich kontach :/ mysle ze jest ale nie zostala wlaczona na mojej domenie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To nasza wina ?? A możesz zdradzić kto ci coś takiego sprzedał, bo mi sygnał idzie do USA a to raczej niedobrze, chodzi o hosting

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

narazie nie ujawnie gdyz nie bede osmieszal firmy!!!! Jak nie dojde do porozumienia to w tedy ujawnie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

coś holernie podobne do f0ra.info, chyba od lordagm zakupił marczak skrypt:)

 

 

 

A kolega lordgm poinformował mnie że to jest wina serwera

"to ze administracja serwera nie moze mu aktywowac twierdza ze jest zly httpsdoc czy jakos tak plik zly to ja nie wime ... ;)"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

NApisz do administracji serwera o poprawny ten plik http... powinni ci przesłać . Co do tego ze nie dziala to jest wina ze wildcard twierdza ze jest aktywny a wedlug mnie nie jest i staraja wytykac rozne bledy ktore mozliwe oni sami podczas zakladania konta zrobili.

 

Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli znają się na serwerach tak jak na kodzie stron (pod FF nie działa większość linków) to może od razu poszukaj innej firmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Można łatwo sprawdzić czy wildcard trybi pingując domenke, np

ping abcde.domena.pl, jeśli będzie pingować, to * IN CNAME domena.pl jest ustawione, a jeśli via www nie będzie chodzić, to w konfigu dla Twojej domeny nie ma ServerAlias *.domena.pl www.*.domena.pl. Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a moze czasami byc to wina domeny???? gdyz pisalem do ovh i napisali mi, ze:

 

Witam, 

Niestety funkcja wildcard nie jest dostępna.

Pozdrawiam,
Aneta Waliszek, OVH.pl

 

Witam,
Serwery wirtualne nie obsługują wildcard.

--
pozdrawiam,
Dominika Kluszczyk,
OVH.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×