Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
xxlweb

Nazwa.pl, Nieudana Rejestracja Domen I Zwrot

Polecane posty

Witajcie, proszę o radę w pewnej sprawie.

 

Otóż mija około 2 tygodnie odkąd zamowiłem dwie domeny europejskie w nazwa.pl, płatności dokonałem przez mtransfer, jednak 30min. później już wiedziałem, że rejestracja się nie udała.

 

Więc zgodnie z informacją, wysłałem zaraz e-mail do dzialu finansowego z dyspozycją rachunku...

Nie doczekałem się odpowiedzi, następnie kilka razy pisałem do BOK tłumacząc sytuację, dostawałem odpowiedź "Proszę o podanie numeru konta." - w odpowiedzi podałem numer rachunku (choć w pierwszym mailu do nich był on podany).

 

W regulaminie mozna przeczytac:

NetArt zobowiązuje się zwrócić Klientowi otrzymaną wpłatę z tytułu nieudanej rejestracji domeny w terminie 7 dni przelewem bankowym na konto Klienta z którego otrzymał wpłatę.
Więc termin dawno minął, co moge w tej sprawie zdziałać, czy pozostaje reklamacja (będzie się trochę ciągnąć), może sąd (będzie się ciągnąć jeszcze dłużej)? Posiadam wykaz z konta, maile jako dowód.

 

W regulaminie jest tez zapis:

Odpowiedzialność NetArt jest w każdym przypadku ograniczona do wartości opłaty wniesionej przez Klienta.

 

Czy tego typu zapis jest uregulowany prawnie? Nie mozna ubiegac sie o odszkodowanie?

 

Licze na odpowiedz, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy tego typu zapis jest uregulowany prawnie? Nie mozna ubiegac sie o odszkodowanie?
Jakie znowu odszkodowanie? Niepowaznych chyba jestes :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Proponuje zablokować temat bo tu się już nic mądrego nie urodzi. Autor jest żałosny i treść śmieszna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w takim razie co? mam pogodzic sie z tym, ze nie oddali moich pieniedzy i darowac im?

 

...

 

nie wiem dlaczego nie chcecie sie udzielac w tym temacie, forum malo przyjazne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Netart ma telefon 0801 więc nic nie stoki ma przeszkodzie żeby nie robić tutaj BOKu dla ich firmy. Jak mają w regulaminie żę oddadzą to oddadzą. Sam miałem sytuacje domeną z EU i kasa została zwrócona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrick

Załatw sprawę z netart, zawsze swoich praw możesz dochodzić drogą sądowa ale nie przez forum :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

×