Skocz do zawartości
exe

Poszukuje Dobrego Programisty

Polecane posty

Witam

Potrzebuje programisty który zoptymalizuje kod skryptu mojego serwisu. Pada co 2 dni serwer, ale to co mi admin powiedział że bind się wiesza i inne warzywka .

 

Nie wiem tak naprawdę ile za te usługi się płaci, ale jestem wstanie zapłacić od 100 zł do 200 zł za to. Chyba powinno wystarczyć za taką pracę profesjonaliście. Serwis xad.pl , oczywiście teraz nie działa, czekam aż livenet.pl znów przywróci do życia serwer ;)

 

PW lub gg 3345010

 

Będę dziś dostępny dość długo, jutro niestety wogóle przy PC mnie nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jakis zart?
Nie

 

Słowa

 

Nie wiem tak naprawdę ile za te usługi się płaci,

 

Powinno wyjaśnić sytuację, że nie wiem ile biorą programiści :)

 

Co do google.pl to mogę powiedzieć i co mi z tego ? Chciałem dać ogłoszenie tutaj bo lubię te forum i chciałem znaleźć osobę tutaj, czy to jakieś wykroczenie i przestępstwo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze to co Ty szukasz? Programistę skryptów żeby Ci poprawił Binda? To chyba nie wiesz co chcesz. To tak jakbyś szukał Prezesa banku i zatrudnił fizyka [taki żart ;)]. Tego się nie da logicznie połaczyć.

 

Xad.pl

Darmowe fora phpbb modified by Przemo

 

To już całkiem mnie rozwaliło. Co ty chcesz optymalizować w tym gniocie by Przemo? Najlepiej co jakiś czas formatuj dysk. [znowu taki żart :)]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tym fizykiem to dobre ;)

 

Nie chcę optymalizować skryptu przema. Naprawdę nie o to biega, ale skrypt dzięki którym te fora stoją, bo coś jest nie tak że baza mysql nie pada a inne rzeczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szukaj jakiegoś freelancera-fanatyka na webhelpie, odchudź *troche* Przema, - i zmień może dyski na szybsze.

A jak z loadami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak to wszystko stoi na dedykowanym serwerze to ja bym zmianił apacha na coś szybszego. Nie wiem jak Przemo współpracuje z innymi serwerami ale powinno być ok. W razie "w" dołóż RAMu. Takie coś jak darmowe fora zawsze będą pobierały multum zasobów.

 

Możesz jeszcze ewentualnie wyciąć roboty przeszukiwarek z subdomen bo one robią na sporych forach duże obciążenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

EXE - czy to Twoj autorski skrypt, czy jakiś gotowy, ogólnodostępny ale przerobiony przez Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@EXE, może jednak rzeczywiście lepiej pomyśleć o zleceniu jakiemuś dobremu adminowi (niektórzy potrafią zdziałać cuda) optymalizacje/wymiane softu na serwerze, który uciągnie o wiele większe obciążenia. Zwyczajnie nie za bardzo wiem co można zoptymalizować w samym skrypcie który tylko obsługuje subdomeny podstawiając nazwe forum w miejsce prefixu w konfiguracji, a przy rejestracji robi import zrzutu SQL podmieniając w nim prefix na nazwe nowo rejestrowanego forum. Prędzej problemy robi sam wujek przemo...

 

Jeśli jednak nie chcesz ruszać oprogramowania na serwerze i wiesz że optymalizacja softu rejestrującego fora pomoże, to mogę się tym zająć, jednak za grzebanie w phpBB by przemo sie nie biorę (jak to mawiali przodkowie: Kupy nie ruszaj, bo później ręce śmierdzą :) ).

 

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×