Skocz do zawartości
anglik

Poszukuje Fimy Do Wykonania Strony

Polecane posty

Mozecie mi polecic dobra i profesionalna firme zajmujaca sie tworzeniem stron, a tych firm widze ze jest masa i juz oczoplasu dostaje. Moze macie jakies doswiadczenia z tym zwiazane? Poazdrawiam.

 

Mozecie mi polecic dobra i profesionalna firme zajmujaca sie tworzeniem stron, a tych firm widze ze jest masa i juz oczoplasu dostaje. Moze macie jakies doswiadczenia z tym zwiazane? Poazdrawiam.

Moze na forum byl juz taki temat poruszany,ale ja nic nie znalazlem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

BartłomiejJ a slyszeliscie o czyms takim jak walidiacja? (o meta,divach i css nie wspominajac...)

debilna wizytowka rubika pokazuje mi 31 bledow...

...litosci

jestescie duuuzo do tylu jesli chodzi o standardy

 

nawet strona ktora podales nei zawiera deklaracji DOCTYPE i ma ponad 70 bledow...

...niby firma a znam dzieci ktore lepiej strony robia

 

 

ps. anglik lepiej poszukaj kogos na www.forum.webhelp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poszukaj lepiej freelancerów. Firmy zrobią ci kiszkę chyba że naprawdę ostro zapłacisz. Niestety nadal panuje przekonanie że za poprawny kod trzeba dopłacać bo to luksus jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam:)

Nasza firma nie zajmuje się projektowaniem www, a co do freelancerów to jaką będzie miał pewność, że stronka zostanie wykonana.... z firmą ma podpisaną umowę, może w pełnie kontrolować ten projekt a z freelancerami to różnie bywa .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poszukaj lepiej freelancerów. Firmy zrobią ci kiszkę chyba że naprawdę ostro zapłacisz. Niestety nadal panuje przekonanie że za poprawny kod trzeba dopłacać bo to luksus jest.

Co to jest freelancer? Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

freelancer jest osoba nie związana z żadną firma samodzielnie wykonująca projekty najczęściej bez podpisywania jakiejkolwiek umowy .... często są to studenci ale nie jest to regułą....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:)

Nasza firma nie zajmuje się projektowaniem www, a co do freelancerów to jaką będzie miał pewność, że stronka zostanie wykonana.... z firmą ma podpisaną umowę, może w pełnie kontrolować ten projekt a z freelancerami to różnie bywa .....

Wlasnie. A ja na poczatku napisalem ze szukam profeionalnej firmy. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:)

Nasza firma nie zajmuje się projektowaniem www, a co do freelancerów to jaką będzie miał pewność, że stronka zostanie wykonana.... z firmą ma podpisaną umowę, może w pełnie kontrolować ten projekt a z freelancerami to różnie bywa .....

 

 

co wcale nie oznacza ze nie moge ci kogos polecic ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nasza firma nie zajmuje się projektowaniem www, a co do freelancerów to jaką będzie miał pewność, że stronka zostanie wykonana

Taką że bardzo często współpracują z przeróżnymi firmami i przekazują do niej zlecenia. Tak więc klient podpisuje umowę z firmą a stronę wykonuje podwykonawca z którym pierwotnie się skontaktował. Zresztą bardzo często dzieje się to transparentnie i klient nawet nie ma pojęcia że strona została wykonana przez kogoś innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co wcale nie oznacza ze nie moge ci kogos polecic ;)

Dziekuje bardzo. Narazie prowadze rozeznanie w tym temacie. Pozdrawiam. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jeżeli rzeczywiście współpracują z jakąś firmą to ok, ale zdarza się też ze tak nie jest i co wtedy ??? w najgorszym wypadku popłynie z kasą a www-y jak nie było tak nie ma ....

 

Mozecie mi polecic dobra i profesionalna firme zajmujaca sie tworzeniem stron, a tych firm widze ze jest masa i juz oczoplasu dostaje. Moze macie jakies doswiadczenia z tym zwiazane? Poazdrawiam.
w międzyczasie 1 propozycja .....

 

 

 

Dziekuje bardzo. Narazie prowadze rozeznanie w tym temacie. Pozdrawiam. smile.gif

 

 

wiec za co ty dziękujesz ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeżeli rzeczywiście współpracują z jakąś firmą to ok, ale zdarza się też ze tak nie jest i co wtedy ??? w najgorszym wypadku popłynie z kasą a www-y jak nie było tak nie ma ....

w międzyczasie 1 propozycja .....

wiec za co ty dziękujesz ??

Dziekuje za to ze mozesz mi kogos polecic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bartosz Gadzimski

Poprawną (100%) walidacją bym się nie przejmował, wykorzystywanie nowych standardów (css2, a nie tabelki) jak najbardziej. Ważne jest aby strona poprawnie wyświetlała się w każdej znaczącej przeglądarce. Jeśli firma ma jeszcze pojęcie o tworzeniu stron spełniającej wymogi stron do urządzeń mobilnych czy dla osób niewidomych to już jest perełka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Będzie leciutki offtopic, ale niektórzy tutaj pisali trochę tendencyjnie cisnąc na mimo wszystko wybór firmy jako zleceniobiorcy w tym akurat przypadku... i w ogóle krótka wymiana zdań w tym temacie wyszła..

 

Co do freelancerów, to pewnie - wielu to mało poważni, młodzi ludzie, którzy za mały grosz robią wielką lipę..

 

ale jeśli ktoś ma wyrobioną markę i ciekawe portfolio (czyli sama forma portfolio, jak i zawartość, strony, które już wykonał prezentują się dość profesjonalnie), a jednocześnie firma zlecająca jest naprawdę mała, to opcja freelancera może być całkiem ciekawa.. nie można z góry zakładać, że wolni strzelcy sa nieuczciwi..

 

to raczej wychodzi w rozmowie i po przejrzeniu portfolio (ba, niektórzy na prośbę o pokazanie wcześniejszego dorobku nagle "wyjeżdżają za granicę" albo nagle rezygnują z powodu "ilości zleceń"- sam widziałem takie przypadki)..

 

czasem wolny strzelec może być dobrym, uczciwym (jeśli obie strony są wobec siebie uczciwe) i relatywnie (w porównaniu do firmy, gdzie utrzymujemy "marmury, prąd i kaczy brzuszek") tanim rozwiązaniem... inna sprawa, że to z kolei wielu szukających kogoś do zrobienia strony nie dorosło:

po 1. do pracy nad stroną (śmieszne przekonanie, że zrobienie strony to nic trudnego i że "200-300zł powinno wystarczyć na mój serwis 'na wzór orange.pl', ale koniecznie z fajnymi flashami, a domena jeszcze do tego? jakiś "hosting"? a co to takiego w ogóle i po co mi to?")

po 2. do pracy nie z firmą, ale kimś bez działalności - to często zleceniodawcy przeginają.. nie chcą płacić.. itd. itp.. ale inna sprawa, że to trochę wina webmasterów.. ale nie chcę już za dużo się rozwodzić na ten temat...

 

generalnie miłego szukania, ja się nie zaoferuję (mogę się zaoferować z ramienia firmy, także wszystko w temacie), bo.. bo po takim poście mam za dużo honoru hehe..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O jasny gwint, to już wiadomo gdzie nie kupować :) Myślę że nawet dla przedszkola można się troszkę bardziej wysilić

 

Ale reszta projektów jest nawet nawet ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Patrzac na inne projekty to grafik dobry, ale pomysly slabe. Strona piekarni tez niespecjalna[zrestza niespecjlanych stronek jest wiecej] Jesli chodzi o sama grafike to wszystkie te projekty powinny kosztowac nie wiecej niz 400zl ;) [a w wiekszosci to ok 200zl]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×