Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
polm83

Ale Kopalnie Znalazłem :)

Polecane posty

Witam.

Jestem ciekaw czy zna ktoś dziwną stronę www.kopalniadomen.pl i czy wie ktoś czy sprzedali jakąś domenę, bo jak widzę te ceny to :P . Bo sprzedają również na allegro i jak widze, że za domenę DGG.pl za 4999zł lub ZUP.pl za 3499zł to aż dziw bierze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam.

Jestem ciekaw czy zna ktoś dziwną stronę www.kopalniadomen.pl i czy wie ktoś czy sprzedali jakąś domenę, bo jak widzę te ceny to :) . Bo sprzedają również na allegro i jak widze, że za domenę DGG.pl za 4999zł lub ZUP.pl za 3499zł to aż dziw bierze ;)

Moim skromnym zdaniem to dobre domeny , ale ceny troche przesadzone.Pozdrawiam. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam kopalniadomen.pl to serwis będący własnością firmy Seles Media, której jestem właścicielem. ;) Serwis ten to tylko jeden z kanałów sprzedaży. Na Allegro wystawiamy od krótkiego czasu. Ceny jak wiadomo zawsze podlegają negocjacji, choć jak słusznie zauważono coś jest warte tyle, ile ktoś jest w stanie zapłacić.

 

Zawarte w serwisie domeny, to tylko część z posiadanych przez moją firmę domen lub te, które zgłoszono do sprzedania - jest taka opcja. Posiadamy w swojej bazie domeny z większości branż: medycyna, motoryzacja, edukacja, biznes, itd.

 

Osobiście preferuję domeny typu: szkolenia.info.pl niż szkoleniadlakazdego.pl , itp. dlatego w serwisie lub w naszej bazie można znaleźć wiele domen .net.pl, biz.pl, info.pl, org.pl. com.pl .

 

Ceny są zróżnicowane: od 199 zł do 20 000 zł. :)

 

Jak zauważyliście znajdujące się tam domeny, to naprawdę dobre domeny, nie ma tam bubli. :P

Czekam na opinie, uwagi.

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrick

Jeżeli napisałeś tego posta z pełną powagą to jestem pełen podziwu do Twojej osoby.

Osobiście preferuję domeny typu: szkolenia.info.pl niż szkoleniadlakazdego.pl , itp. dlatego w serwisie lub w naszej bazie można znaleźć wiele domen .net.pl, biz.pl, info.pl, org.pl. com.pl .

Przecież to są istne subdomeny nasku stworzone z czystej pl'ki.

 

Przykładowo LEASING.info.pl cena: 1499.00 zł jest dla mnie niczym innym niż przejawem dobrego humoru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli napisałeś tego posta z pełną powagą to jestem pełen podziwu do Twojej osoby.

 

Przecież to są istne subdomeny nasku stworzone z czystej pl'ki.

 

Przykładowo LEASING.info.pl cena: 1499.00 zł jest dla mnie niczym innym niż przejawem dobrego humoru.

 

Witam,

Wiem czym jest info.pl, org.pl, itd. ;)

Chodzilo mi o tworzenie długich nazw domen pl, lub tez nie intuicyjnych przeobrażen, po to tylko, zeby domena byla .pl.

1499 zl - dla Ciebie jest to przejaw dobrego humoru, a dla mnie cena do negocjacji. :)

Wartość domen net.pl, org.pl, info.pl, biz.pl oceniam ogólnie jako 10% wartości domen pl.

Sprzedaliśmy dotychczas (od września) kilka domen typu. biz.pl za kwotę powyżej 1000 zl netto.

Nad jedną klient zastanawia się aktualnie - cena 2000 zł (netto).

Ja tutaj nic nie widze do smiechu.:P

 

pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli napisałeś tego posta z pełną powagą to jestem pełen podziwu do Twojej osoby.

Mam takie same zdanie.

 

Chciałbym poznać osobę, która kupi przykładowo: CHIRURGIA-PLASTYCZNA.biz.pl (rejestracja takiej domeny przez autora serwisu mówi o nim wystarczająco).

 

A wracając do tematu to aby zamieścić tam domenę płacisz 50zł aby domena była na stronie, która nie jest reklamowana w odpowiednich miejscach. (mylę się?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
[...]

(rejestracja takiej domeny przez autora serwisu mówi o nim wystarczająco).[...]

 

Możesz jaśniej?

 

A wracając do tematu to aby zamieścić tam domenę płacisz 50zł aby domena była na stronie, która nie jest reklamowana w odpowiednich miejscach. (mylę się?)

Nie mylisz się w kwestii ceny - 50 zł, taniej jest na domena.biz.pl - 10 zł.

Serwis reklamowany jest w różny sposób i w różnych miejscach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sama domena kopalniadomen.pl jest śmiechu warta ;)

Zrozumiałbym kopalniazłota.pl, kopalniamiedzi.pl ale domen hihihi

Brawo.

 

ps. znałem ten adres wcześniej nim go @polm83 tu podał

 

Chodzilo mi o tworzenie długich nazw domen pl, lub tez nie intuicyjnych przeobrażen, po to tylko, zeby domena byla .pl.

1499 zl - dla Ciebie jest to przejaw dobrego humoru, a dla mnie cena do negocjacji. :P

pozdrawiam

 

To lepiej już założyć alias do swojej firmowej strony w .prv.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A tak w ogóle, zna ktoś jakąś w miarę znaną stronkę z adresem biz.pl , net.pl , czy info.pl ? Ponieważ ja sobie żadnej nie przypominam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak w ogóle, zna ktoś jakąś w miarę znaną stronkę z adresem biz.pl , net.pl , czy info.pl ? Ponieważ ja sobie żadnej nie przypominam.

 

Polm83, czy coś jest znane, czy nie, to pojęcie względne.

Faktem jest, że domeny takie są często rejestrowane przez różne firmy lub osoby prywatne.

 

Najłatwiej wpisz w google: biz.pl , net.pl , info.pl .

 

 

Sama domena kopalniadomen.pl jest śmiechu warta :)

Zrozumiałbym kopalniazłota.pl, kopalniamiedzi.pl ale domen hihihi

Brawo.

Wystarczy trochę kreatywności i wszystko staje się jasne. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sama domena kopalniadomen.pl jest śmiechu warta :)

Zrozumiałbym kopalniazłota.pl, kopalniamiedzi.pl ale domen hihihi

Brawo.

 

ps. znałem ten adres wcześniej nim go @polm83 tu podał

To lepiej już założyć alias do swojej firmowej strony w .prv.pl

http://www.allegro.pl/item154879677_super_...z_od_1_zl_.html

 

:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Osobiście preferuję domeny typu: szkolenia.info.pl niż szkoleniadlakazdego.pl

 

Co za bzdury niech Pan sprobuje podac znajomemu ten adres przez telefon zobaczymy ktory szybciej i bez bledow sobie zanotuje.

 

Prawda jest taka ze funkcyjnych i regionalnych sie juz nie kupuje wiec i latwiej wam znalesc i kupic takich 'w miare ladnych' np 1000 po 10zl niz znalesc 1000 dobrych .pl i wywalic na nie 10 razy tyle kasy. A wiadomo ze jeleni nie brakuje w naszym kraju i zawsze gdzies sie trafi oszolom ktory wkracza neostrada w XXI wiek i chce zarobic dobry biznes w internecie. Zwlaszcza po tym jak mu telewizor powiedzial ze sprzedaz w internecie rosnie i tam jest przyszlosc. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×