Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Ahmed

Pytanko

Polecane posty

Witam bardzo serdecznie wszystkich zgromadzonych. Mam pytanko:

Posiadam pewna domene + serwer ;) Normalnie aby podpiac domene musze miec minumim dwa adresy dns-ow tegoz serwera. Brzmi moze malo logicznie ale inaczej nie potrafie tego wytlumaczyc. Mam adres dns.xxx.pl do ktorego przypisana jest domena oraz drugi adres dns2.xxxx.pl do ktorego domena nie jest przypisana. Serwer na ktorym mam swoje konto www nie ma panelu administracyjnego. Wszystko powinien ustawic mi administrator jednak on po prostu sie do tego nie przyklada :) Dodam ze trwa to juz pol roku. Co lepsze prowadze system aliasow ktory wymaga podpiecia domeny pod dwa dns-y a tego nie moge zrobic bo gdy wpisuje obydwa adresy to wyskakuje komunikat ze domena nie jest poprawnie skonfigurowana pod dns2.xxxx.pl czy cos w tym stylu i ze mam sie skontaktowac z administratorem. No wiec wpadlem na pomysl przekierowania na domeny na adres IP serwera na ktorym znajduje sie moje konto www i czesciowo zadzialalo jednak mam pytanko... Czy nie da sie tego zrobic inaczej? chcialbym aby moj serwis funkcjonowal prawidlowo.

 

Jesli nie zrozumieliscie panstwo tego co tu napisalem to bardzo przepraszam ale nie jestem dobry w te klocki :)

 

Dodam ze mam domene w nazwa.pl i uzywam ich panelu do przekierowan.

Moj administrator mi nie pomoze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skorzystaj z innych ns`ow ;-) Moge Ci zaparkować domene na trzech ns`ach , jeśli chcesz. Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×