Skocz do zawartości
Irvin

Co Się Stało Z Avx.pl?

Polecane posty

Od czasu niedawnej zmiany właściciela tragicznie spadła jakość ich usług... Tylko w tym miesiącu trafiłem na kilka padów serwera, co skutecznie uniemożliwia mi pracę. Pytając o wyjaśnienia nie dostaję żadnych informacji. Prosiłem o przeniesienie konta na inny serwer - prośba została zignorowana (również bez żadnej odpowiedzi). Myślałem że trafiłem na naprawdę porządną firmę i na początku tak było - w chwilo obecnej wszystkim ją odradzam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Telefonów oczywiście też nie odbierają ?

Proponuje po prostu wysłać list z żadaniem wyjaśnień do X dni na temat jakości usług ew. propozycją naprawy zaistniałej sytuacji (jeżeli regulamin na to zezwala).

Stara sprawdzona metoda kontaktu ;)

 

Pozdrawiam;

Szczepanik Adrian

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem szczerze że nie dzwoniłem, bo przyzwyczaiłem się do kontaktu mailowego (kiedyś to była odpowiedź w 10-15 minut, niezależnie od pory dnia czy nocy - a pisałem czasami nawet o 4 rano ;) ). Napiszę jeszcze raz, później będę dzwonił. Ale najpewniej i tak zmienię hosting, ten się znajomym udostępni bo do marca opłacony więc szkoda.

 

Tylko teraz przekopać się przez masę ofert i jeszcze więcej opinii ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż, zapewne do końca roku tutaj wytrzymam, później pewnie progresso. Problem w tym że nie potrzebuję 'aż tyle', dlatego się zastanawiam ;)

 

Powiem szczerze że oferta promocyjna WebISP (HOME) mi się podoba. Tym bardziej że to firma z Krakowa, więc raz że wspiera się biznes lokalny, a dwa że mogę sobie w razie czego skoczyć na Wybickiego, jak będzie trzeba załatwić coś na miejscu czy tam ew. piwo z właścicielem wypić ;)

 

No ale tak jak mówię, na razie się waham.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

od ponad roku miałem domene swoja i klientow na serwerach AVX

ale ostatnio doprowadzaja mnie do szalu

dostaje tony SPAMU admin albo bredzi albo wogole nie odpowiada

serwery padaja prawie codziennie

co polecicie - jaka inna firme?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zasadniczo to BOSS w poprzedniej wypowiedzi miał rację. Czasami warto zapłacić nieco więcej, ale wiedzieć na pewno za co się płaci - więc wybór faktycznie ogranicza się do kilku firm.

 

Cóż, ja obecnie nie cierpię na nadmiar funduszy, więc będzie trzeba skorzystać z jakichś półśrodków przez jakiś czas :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×