Skocz do zawartości
...

Opinia Lub Propozycje...

Polecane posty

Witam, chciałbym zakupić server dedykowany. Mam niestety fundusze ograniczone, czyli 1000 polskich nowych na rok ;]

Na początku myślałem o netdirekt.de, ale mała ilość RAM, troszkę maławo na dysku sprawiły że raczej nie jestem przekonany do pakietu z Pentium773

Potem myślałem o webperoni.de (server RootDS mild). Tutaj ogólnie wszystko o wiele lepsze ;)

Co do VPSów. Myśle że nie bardzo będzie mi to odpowiadać, zapchane łącze czy zużycie procesora spore... (nie orientuje się, może są jakieś blokady)

Tak więc mam dylemat. Zależałoby mi na łatwości w kupnie servera, nie wysyłałem nigdy wcześniej kasy za granicę, nie wiem po jakim kursie bank mi to policzy oraz ile weźmie prowizji. Dlatego zwracam się do Was o pomoc ;]

Co do polskich 'łączników' i usługach, przeważnie są za drogie :) chociaż oferta serwerydedykowane.pl nie jest tragiczna (pomimo tego, że to hosting Windowsowy, a mi zależy na debianie. Rozumiem że licencja kosztuje, dlatego taka cena)

Mam nadzieję, że pomożecie.

pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

primo - RootDS w ofercie webperoni.de to NIE serwer dedykwoane, ale vps z gwarantowanymi zasobami.

secundo - gdzie wyczytales, ze SD pobiera oplate za debiana, a normalnie oferuja "hosting Windowsowy"?

Powiedz, co chcesz stawiac, by moze ten p3 z oferty ND w zupełności Ci wystarczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Stawiasz download, rapidshare, ze mało miejsca?

Płatnośc - z tego co dowiedzialem sie od ichniego supportu bez problemu PayPal ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jesli chcesz ulatwic sobie platnosci/kontakt z ND, skorzystaj z posrednika, tj. www.exportal.pl - ale musisz liczyc sie z tym ze u posrednika trzeba bedzie troche doplacic do ceny serwera.

 

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×