Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość nrm

[szukam] elastycznego providera, szybki serwer...

Polecane posty

Gość normanos

Witam!

 

Wprawdzie na forum jestem juz od dawna i troche tych ofert juz znam ale nadal nie moge nic znaleźć, a ostatnio sie jeszcze wkopałem w wolny hosting.

 

Wyobraźcie sobie, że pingi do providera w niemczech świene, strona providera chodzi jak burza, ceny przepiękne, support techniczny wspaniały (odpowiedż średnio w godzinę) a po wrzuceniu strony na serwer strasznie muli, super wolno. Normalnie czuje sie oszukany, full mocy maja na swoje strony a reszta idzie gorzej niz w USA.

 

Szukam providera, który zapewni mi:

- stabilny serwer

- szybki serwer

- będzie providerem elastycznym (tzn. nie wyłączy mi konta bo o dzień spóźnie się z zapłatą, albo nie zablokuje mi konta bo limit transferu się skończył - a odblokuje dopiero po zapłacie - tak jak poprzedni provider mi taki numer wyciął)

 

- potrzebuje wstępnie 500MB powierzchni i conajmniej 30GB transferu ale to będzie się mocno zmieniało (w górę) więć też oczekuje, że provider elastycznie podejdzie do sprawy a nie będzie mnie przerzucał między jego z góry ustalonymi planami hostingowymi, które jak to w życiu bywa w ogóle nie będą mi pasowały.

 

I najważniejsze: na 6 serwisów, które chce tam umieścić - 1 to będzie tzw. erotyka. I z tym mam największy problem bo w polsce boją się tego jak ognia :)

 

To tyle. pewnie marzenie idealnego providera jest nie do spełnienia, szukam juz takiego tyle miesięcy i nic. tylko tułam się od jednego do drugiego psiocząc na jakość polskich (i nie tylko) usług.

 

pozdrawiam

 

moje GG: 1798800

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×