Skocz do zawartości
Gość

Cenega Zareklamowała Mi Stronę..

Polecane posty

Gość

Hej :(

 

W najnowszym CD-Action Cenega dała reklamę Double Agent (taka gra - z serii Splinter Cell - dla niewiedzących :) ..no i podali linki na www.splintercell.com/choose.. i... uwaga: www.splintercell.pl - moją domenę, na której postawiłem serwisik o tej właśnie grze.. nie wiem, czy się pomylili, czy celowo (ich www.splintercell.cenega.net średnio jest prowadzona)..

 

W sumie niedługo zmieniamy wystrój.. a dzięki tej reklamie dostaliśmy w ekipie nowego powera..

 

Tylko pytanie: cieszyć się, czy wkurzać?

Dzwonić z opieprzem, czy zapytać "jakim prawem"? Czy podziękować?

 

Kolega główny newswriter napisał mejla z zapytaniem czemu bez pozwolenia podali nasz adres..

 

Co myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pozwij ich do sądu ...

 

a tak na bardziej powaznie -

"jakim prawem"?
a google pytaja o zgode jak indeksują strone?

 

Ja bym sie raczej cieszył niż płakał zwłaszcza , że jak sam piszesz:

a dzięki tej reklamie dostaliśmy w ekipie nowego powera..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

fujara ależ ja się cieszę.. ale jak to doopy zauważył, żeby oni mi nie chcieli tej domeny sprzątnąć.. choć nie jest to nic specjalnego na miarę orange.pl czy coś .. heh

 

Niemniej jednak czysta kultura chyba pozwala napisać do nas mejla... że "chcemy użyć waszego serwisu.."

heh.. no nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jak w google pojawily sie linki do waszego serwisu to tez pisaliscie maile kto im pozwolil? :(

 

Bez jaj, Panowie... Pare z ostatnich tematow na tym forum naprawde mnie powalilo :)

 

 

EDIT:

Eh... Widze, ze juz fujara mnie ubiegl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żeby oni mi nie chcieli tej domeny sprzątnąć..
Od sprzątania to jest Leon , nikt 'ot tak' nie zabiera domen wiec imho niepotrzebnie się martwisz :(

 

Szkoda wam transferu

 

darmowa reklama teraz jest postrzegana jako coś złego ...

 

Eh... Widze, ze juz fujara mnie ubiegl

 

:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi sie jednak ze najmniej powiinli przeprosic za pomylke.

 

Co do google mozna zawsze zablokowac indeksacje stron.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wydaje mi sie jednak ze najmniej powiinli przeprosic za pomylke.
Jaka pomylke?

 

Co do google mozna zawsze zablokowac indeksacje stron.
Mozna zablokowac, ale to ze nie zablokujesz nie jest jednoznaczne z pozwoleniem na indeksowanie. Wiec teoretycznie linki w google sa tak samo (o ile nie bardziej) 'zle' od linkow w CD-Action.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaka pomylke?

Przecczytaj pierwszy post.

W najnowszym CD-Action Cenega dała reklamę Double Agent (taka gra - z serii Splinter Cell - dla niewiedzących ..no i podali linki na www.splintercell.com/choose.. i... uwaga: www.splintercell.pl - moją domenę, na której postawiłem serwisik o tej właśnie grze
Mozna zablokowac, ale to ze nie zablokujesz nie jest jednoznaczne z pozwoleniem na indeksowanie.

Czytales to zanim wyslales?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Saint jesli więc na swojej stronie napisze:

 

- Nie życze sobie żadnych wzmiankach o moim serwisie w gazetach

- Nie życze sobie indeksacji w googlach

 

Moge wtedy domagać się zadośćuczynienia ? W takim razie zaraz tworze multum stron z taką adnotacją po czym linkuje ją do linkorem i kontaktuje się z kancelarią ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytales to zanim wyslales?
Nie, nie czytalem. Odpisuje bo mi sie nudzi.

Nie wiem czy zauwazyles ale jak juz fujara zauwazyl mamy tu doczynienia z problemem umieszczania linkow w miejscach publicznych bez zgody wlasciciela serwisu (i tu maly szok: google robi to samo, dlatego zostal tez poruszony temat indeksowania).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

fujara: a wtedy zamykaja cie za poswiadczenie nieprawy :( bo sam doprowadzasz do tego, ale to nie istotne bo dyskusja w tym temacie nie idzie w tym kierunku co trzeba, a porownanie do indeksowania jest bardzo niefortunne. Firma powinna przeprosiac, ze popelnila pomylke to wszytko ... jesli bedzie miala ochote zrobic cos wiecej to zrobi. Umieszczenie w reklamie firmy / gry adresu strony, ktora nie nalezala do firmy nie bylo sluszne gdyz strona nie nalezy do firmy, a firma przez reklame mogla wprowadzic czytelnikow pisma w blaad, ktorzy mogli pomyslec, ze strona jest ziazana z firma lub jest oficjalna stronaa gry w polsce, a nie jest jak wnioskuje z pierwszego postu.

 

Cenega dała reklamę

 

Czego nie rozumiesz w slowie reklama?

 

Nie czytuje tego rozdzaju pism od dawna, ale powiem ci, ze kiedys pisywalem do takich i znam regoly.

 

Mnie tez sie nudzi wiec napisze ci zebys zglosil sie do swojej polonistki ze swoimi postami w tym temacie :).

 

Powiem tez ze to byl raczej ostatni post na ktory ci odpisuje bo zwyczajnie nie moge na kazde niemadre teksty udzielac swojej odpowiedzi. Pozdrawiam serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teraz z innej beczki Saint czytales artykuł o ktorym mowa ? Przypuszczam , że nie stąd nie wiem dlaczego wysunąłeś takie wnioski ... Zapewne [ nie wiem bo nie czytałem ] - nie było wzmianki o tym , że strona jest oficjalnym polskim supportem lub jest powiązana z firmą

 

Nie, nie czytalem. Odpisuje bo mi sie nudzi.

xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odnosze wrazenie, że jeszcze brakuje w tej dyskusji shive

 

Nie udzielę się, przykro mi (ku waszej radości). Nie chcę obserwować powstania kolejnej spiskowej teorii dziejów made by Saint (może pozwijmy kogo się da o co się da albo zacznijmy narzekać na cały świat?).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie udzielę się, przykro mi (ku waszej radości). Nie chcę obserwować powstania kolejnej spiskowej teorii dziejów made by Saint (może pozwijmy kogo się da o co się da albo zacznijmy narzekać na cały świat?).

Hmmm, umiesz moderowac swoje posty?

Czy potrafisz zmieniac tylko cudze?

Pamietaj, nie tylko Ty tu siedzisz, a to nie forum.skryptoteka.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miało być śmieszne czy straszne? Nie zapominaj, że to ty sprowokowałeś ten wątek. Ale przecież prowokacje i posty nie na temat to twoja specjalność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Naaaapraaaawdę? No co ty :( Oj pusto w główce, pusto, współczuję :]

 

Pocieszę cię: ostatni raz widzisz mnie na WHT :] Możesz kupić sobie pół litra i świętować :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

que passa ?

fujara: cytat nie nalezy do mnie w gwoli scislosci.

Wiem... jednak opcja w cytowania w "SZYBKAODP" nie pisze kto jest autorem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naaaapraaaawdę? No co ty :( Oj pusto w główce, pusto, współczuję :]

Też Ci współczuję..

 

Pocieszę cię: ostatni raz widzisz mnie na WHT :] Możesz kupić sobie pół litra i świętować :]

:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×