Skocz do zawartości
lirek

Darmowe Aliasy Suu.pl

Polecane posty

Zapraszam, wszystkich użytkowników internetu, posiadających swoją stronę internetową, do zakładania atrakcyjnych aliasów, jakim jest „suu.pl”.

Rejestracja jest darmowa, korzystanie z aliasów również za darmo!

Szybka rejestracja, przejrzysty panel administracyjny.

Na jednym koncie można założyć wiele, wolnych, atrakcyjnych aliasów.

Pomyśl jak bardzo można urozmaicić swój serwis, a wszystko dzięki tak atrakcyjnemu aliasowi.

 

Zapraszam http://suu.pl

Proszę o nie komentowanie, tego tematu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

No comments

 

 

(to też jest komentarz :(

 

 

lirek zmień chociaż kolory w tym skrypcie, bo zaraz pół internetu będzie miało taki sam lay tego systemu aliasów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wstyd się przyznać ale też miałem aliasy, ale powiem ci lirek jeśli chcesz coś osiągnąć to lepiej coś autorskiego mieć niż używać darmowego skryptu :( (tak z doświadczenia :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Exe z tego co wiem to ty uzywales wlasnie darmowego softu :(

 

Skoro nie można komentować to też skomentuje sobie :) Jak dla mnie lepiej przyłożyć się do strony i innych form promocji :) W każdym razie powodzenia..

 

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@doopy - i właśnie wiem że jeśli coś robić konkretnego to raczej autorskie rozwiązania wchodzą w gre albo kompletnie odmieniona grafa (żeby nie było do poznania :( ) Mówie z doświadczenia bo wiem że ludzie nie lubią wchodzić na 10 taką samą stronę :)

 

PS. Dopiero po fakcie to zrozumiałem :) dlatego chcę doradzić człowiekowi żeby nie robił moich błędów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To może jak nie chcesz żeby komentować to napisz do moderatora, żeby zamknął wątek.

 

To taki mój komentarz .... :DDDDDDDDDDDDDDDDDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe dobra spoko.

Dziekuje wszystkim za rady, wezme je pod uwage.

Moze faktycznie nie potrzebnie napisalem ze nie chce aby temat byl komentowany, ale jednak uwazam ze takie rady pomoga mi w tworzeniu serwisu.

Ale nie chcialem jakis glupich komentarzy typu "po co otwierales system aliasow, skoro jest tyle w necie" - poprostu otworzylem swoj serwis i chyba mam do tego prawo :(

Dobra, a co myslicie o domenie "suu.pl"?

Wiecie moze ile zaplace jakiemus webmasterowi za utworzenie dobrego laya? Ile taka osoba moze brac max ? i minimum? Fakt jest taki ze to zalezy wszystko od umiejetnosci grafika i jak sie ceni i oczywiscie czego zastosuje do tworzenia laya.

 

To moze inaczej, kto by mi zrobil jakiegos laya? Prosze pisac na prv.

I prosze pokazac jakie dotad serwisy wykonal,

i za jaka cene by wykonal design dla mnie.

 

Ahh, zrio jesli mozesz to napisz jakie to sa dziury? Postaram sie je zlikwidowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ahh, zrio jesli mozesz to napisz jakie to sa dziury? Postaram sie je zlikwidowac.

Popatrz na funkcje czyszczaca dane pochadzace z $_POST....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

lirek - widziałem na allegro osobę która sprzedawała takie laye za 25 zł. Jeśli ugadałbyś się może za 50 zł zrobiłby coś ci unikalnego ;) Ale jak widze już go nie ma. Może grasuje na forum.webhelp.pl ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×