Skocz do zawartości
Nowak Michał

Poszukuje Serwera

Polecane posty

Witam serdecznie!

Od tygodnia poszukuje serwera który sprostałby moim oczekiwaniom, lecz im bardziej zgłębiam wiedze tym bardziej nie wiem który serwer wybrać. Może napisze czego szukam i do czego serwer będzie używany.

 

Mam zamiar postawić sklep osCommerce do tego będzie tam galeria zdjęć i cms. Sklep w przyszłości będzie posiadał dość sporą liczbę produktów (fotografii do produktów sklepowych jest koło 900 co za tym idzie będzie potrzebne sporo miejsca). Galeria zdjęć prywatna, także nie będzie zajmowała więcej jak 100mb do tego cms który będzie działał jako strona "domowa".

 

Co potrzebuje:

-php oczywiście,

-bazy danych MySQL (najlepiej kilka)

- 2-3+ gb przestrzeni dyskowej

 

Limit cenowy to 100-150zł rocznie, niestety więcej w tej chwili nie mogę poświęcić na ten cel, w przyszłości jak sklep zacznie zarabiać, zapewne będzie konieczne powiększenia opcji serwera.

 

W tej chwili zastanawiam się nad:

-superhost.pl (zacząłem testować to i na samym początku natrafiłem na problem register_globals wyłączone, udało mi się to naprawić, mianowicie znalazłem odpowiednio przystosowany sklep, lecz wolałbym nie mieć tego problemu)

-nazwa.pl (od poniedziałku będę mógł przetestować to konto i zobaczę co w trawie piszczy)

 

Może Wy macie jakieś propozycje?

Bardzo byłbym wdzięczny za pomoc.

 

Pozdrawiam Michał Nowak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z podanymi wymaganymi parameterami oraz budżetem ciężko będzie znależć coś konkretnego i dobrze działającego.

Mam nadzieję, że wybrałeś jakieś konkretne skrypty dla galerii oraz cms'ów, a nie najbardziej obciążąjące (jest tu pare tematów na temat wydajności skryptów).

 

Pozdrawiam;

Szczepanik Adrian

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tak beznadziejnym skrtyptem i tak krytycznie niskim budżetem możesz zapomnieć o jakiejkolwiek jakości usług. Niestety, life is brutal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×