Skocz do zawartości
lirek

Nazwa.pl Tanie Domeny.

Polecane posty

WItam, mam pytanie.

nazwa.pl ma oferte specjalna 9.90 zł domena pl

tu jest wycinek regulaminu:

 

# Klient przed przeniesieniem domeny, zarejestrowanej w ramach promocji, do innego usługodawcy przed upływem pierwszego rocznego abonamentu, zobowiązuje się do przedłużenia domeny w NetArt na kolejny rok.

# Przedłużenie terminu ważności domeny zarejestrowanej w ramach promocji, odbywa się na warunkach obowiązujących w momencie odnowienia usługi.

 

Czy to oznacza, ze musze oplacic domene na kolejny rok?

Co wtedy gdy bedzie taka sytuacja ze nie oplace domeny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No jak nie opłacisz to sam sobie odpowiedz na to pytanie. Ciekawe co mój klient na tą promocję powie jak 24 zarejestrował pl za 59.90zł . Pewnie się lekko zdenerwuje

 

Jeszcze ciekawsze jest to ze dzisiaj wszedłem na prv.pl a tam hosting oferowany przez home.pl jeszcze niedawno słyszałem ze:

 

Dzięki porozumieniu na stronach portalu PRV.pl można rejestrować domeny polskie oraz globalne oraz zamawiać usługi hostingowe serwisu nazwa.pl.

 

Ciekawe czy się pokłócili czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Jak minie te 11 miesięcy, musisz opłacić przedłużenie u nich, nawet, jak zrobią domeny po 500zł.. a co się stanie, jeśli nie zapłacisz? Nie wiem.. pewnie automatycznie zostanie ich własnością :)

Ale po opłaceniu na kolejny rok będziesz mógł przenieść, ale wcześniej na rok w Netart jeszcze opłacić.. czyli jakby na 2 kolejne lata będziesz musiał ją opłacić:

 

1. rok kupujesz za 9,90 w NetArt

2. pod koniec okresu decydujesz się przenieść, ale opłacasz w Netart na drugi rok wg. ich cennika

3. rok opłacasz podczas przenoszenia (już na trzeci rok wtedy)

 

ja to tak rozumiem.. czy jednak nie tak? heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No tak ale jezeli postanowie nie oplacic domeny to mnie nie beda scigac ???

Np. po roku czasu nie chce juz tej domeny to jej nie oplacam ale wtedy nic mi zarzucic nie moga?

 

Ahh i jeszcze jedno pytanie czym sie rozni w nazwa.pl promocja od oferty specjalnej?

Bo z tego co widze tylko cena a moze czyms innym?

Bo w ofercie specjalnej domena kosztuej 9,90 zł netto

a w promocji 29,90 zł netto.

Czy moze jeszcze cos przeoczylem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W regulaminie promocji wszystko powinni być napisane co i jak.

 

Ehh, czytalem regulamin, przeciez nawet cytowalem pewien punkt.

Wiec nie kierowac mnie spowrotem do regulaminu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To wygląda jak zwykła promocja domen we wszystkich firmach, a tak dokładniej w przypadku nazwa.pl:

Skorzystać z promocji "Oferta Specjalna" można tylko raz rejestrując wyłącznie jedną domenę, pozostałe już wg cennika "Promocja".

Przy wypełnianiu formularza zamówienia w ostatnim kroku jest możliwość zmiany prmocji na "oferta spacjalna".

Po pierwszym roku domenę oczywiście nie musimy przedłużać i nikt nikogo nie będzie ścigał, natomiast jeżeli będziemy chcieli ją przedłużyć na kolejny rok wówczas zapłacimy 100zł netto (Cena .pl) zgodnie z zapisem pod cennikem domen:

"Promocyjne ceny rejestracji dotyczą pierwszego okresu abonamentowego"

 

"Promocja" jest za pewne w związku z obiniżeniem cen domen przez NASK, a "Oferta specjalna" jest pewnie dlatego aby przyciągnać nowych klientów.

 

Tak więc dwa lata uźytkowania domeny .pl będzie nas kosztować 109,9zł netto.

 

Pozdrawiam;

Szczepanik Adrian

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Adrian Szczepanik: Dzięki za informację, właśnie na taką odpowiedź czekałem.

Oczywiście innym rownież dziękuję za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie, każdy może nabyć dowolna ilość domen w Promocji, a TYLKO jedna w Ofercie Specjalnej (9,90) - niestety, domeny beda zarejestrowane dopiero w listopadzie (podyktowane to jest tym, że od listopada NASK obniża ceny).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, każdy może nabyć dowolna ilość domen w Promocji, a TYLKO jedna w Ofercie Specjalnej (9,90) - niestety, domeny beda zarejestrowane dopiero w listopadzie (podyktowane to jest tym, że od listopada NASK obniża ceny).
Eh... w takim razie mogłem kupić domenę za te 29.90, a nie łasić się na 20 złotową obniżkę i czekać jeszcze tydzień na rejestrację...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@ziro a nie pisze w regulaminie czy nawet i na głównej stronie z opisem promocji "Oferty specjalnej" ? no chyba, że w ogólę nie zapoznałeś się z treścią strony (co wszystko na to wskazuje).

 

Pozdrawiam;

Szczepanik Adrian

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@ziro

Jak juz to zrio.

@ziro a nie pisze w regulaminie czy nawet i na głównej stronie z opisem promocji "Oferty specjalnej" ? no chyba, że w ogólę nie zapoznałeś się z treścią strony (co wszystko na to wskazuje).

 

Pozdrawiam;

Szczepanik Adrian

Chce miec pewnosc, a regulaminy bywaja zawile.

(co wszystko na to wskazuje)

Doskonale budujesz wypowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

eh, Dlaczego tak jest gdy jeżeli człowiek nie ma się do czego doczepić to czepia się "stylu wypowiedzi" ?

 

Jeżeli człowiek nie rozumie tak prostego zdania jak:

Domeny polskie zamówione w dniach od 26 do 31 października 2006 roku zostaną zarejestrowane w dniu 1 listopada 2006 roku.
to o czym mamy tu rozmawiać ?

 

PS. chyba nie ma się co wdawać w dalsze wytykanie komuś stylu składania zdań gdy samemu pisze się bez polskich znaków.

 

Pozdrawiam;

Szczepanik Adrian

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×