Skocz do zawartości
exe

Ile Wytrzymają Te Maszyny

Polecane posty

Witam

No to wkońcu jestem pod murem :) Serwis generuje już 3 GB danych dziennie, co powoduje że w listopadzie w webd.pl nawet biorąc największy pakiet nie wystarczy mi go.

 

No to mam do was specjalistów od serwerów pytanie. Ile zapytań do mysql i tych pierdułek wytrzymają te maszyny:

 

webperni:

Athlon64 3000+

1 GB ram

2x 80 GB (RAID1)

 

netdirect:

Pentium3000

1 GB ram

2x120 GB ram HDD

 

Ten serwer będzie pod fora przemo (naprawde proszę o nie pisanie jakie one są złe, bo akurat to wiem, ale już nie zmienie bo za dużo już ludzi mi zaufało :) ) Tak jeszcze się zastanawiam bo myśle że takie serwerki na tą skale co jest to normalnie wytrzymają, a gigantyczny.pl mnie olał :) dają takie transfery i pojemności a tu ehh szkoda gadać, niby klastry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Ale że z shared hosting na dedyka chcesz przejść? Że sam będziesz miał te serwy?

To myślę, że spokojnie dadzą radę... przemo zamula, ale bez przesady, że dedyk nie pociągnie :))

 

Tak mi się wydaje, heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrick
Luz, dadzą radę i jeszcze będą przysypiać.
Ten serwer będzie pod fora przemo

wiesz ja bym nie byl taki pewny, takie sprawy zwykle okazuja sie w praniu.

Ale pierwsze co to dobra konfiguracja mysql + zmiany w serwerze www.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem wiem, ale i tak myślę, że dadzą radę. U mnie co prawda nie ma byPrzemo, ale idzie ponad 9GB ruchu na dobę i na prawie dwukrotnie słabszej maszynie obciążenie jest poniżej 25%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sponsi:

Ale że z shared hosting na dedyka chcesz przejść? Że sam będziesz miał te serwy?

To myślę, że spokojnie dadzą radę... przemo zamula, ale bez przesady, że dedyk nie pociągnie smile.gif)

 

Tak mi się wydaje, heh

 

Przecież napisałem że mam serwis darmowych for, nie świadcze hostingu tylko mam serwis typu fora.pl tylko że na skrypcie przemo :) Więc wspaniale to już wiem co się zdecydować :) Chyba webperoni.de wybiore tego athlonika64 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe :) Powiedzmy że jeśli nawet będe miał resellera to czy nie mogą mojego konta zablokować i jakiś punkt w regulaminie podać że obciążam za bardzo serwer ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dobrze skonfigurujesz to bedziesz mial jeszcze zapas. ligth, eacc, itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×