Skocz do zawartości
kaszczor

Poszukuję Serwera Na Stronę Www.

Polecane posty

Poszukuję serwera na stronę www, z obsługą baz MySQL, ok. 300 MB na dysku, a transfer możliwie jak największy (najlepiej bez limitu, jeśli coś takiego jest oczywiście mozliwe). Co możecie polecić? Już teraz, z góry bardzo dziękuję za wszelkie informacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poszukuję serwera na stronę www, z obsługą baz MySQL, ok. 300 MB na dysku, a transfer możliwie jak największy (najlepiej bez limitu, jeśli coś takiego jest oczywiście mozliwe). Co możecie polecić? Już teraz, z góry bardzo dziękuję za wszelkie informacje.

 

Z przyjemnoscia moge polecic ten url:

 

http://www.webhostingtalk.pl/index.php?act=Search&f=1

 

;)

 

Bylo juz zilion razy.

 

Edited:

 

PS. risp.pl i insane.pl chyba sprostaja Twoim wymaganiom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
risp.pl i insane.pl chyba sprostaja Twoim wymaganiom
Zbyt duże pojemności na dysku w stosunku do wielkości transferu. Dla przykładu 10 GB na dysku, to stanowczo jak dla mnie za dużo. Chcę bowiem uruchomić fotogalerię. A na początek 300 MB według mnie spokojnie by wystarczyło (odpowiednio przygotowane na stronę www zdjęcia nie zajmują bowiem zbyt wiele miejsca). Z kolei z drugiej strony nie chciałbym znaleźć się kiedyś w takiej sytuacji, że strona zniknie po przekroczeniu limitu transferu. Dlatego też zależy mi tutaj na jak największym możliwym transferze, a jeśli jest to oczywiście możliwie, to nawet bez limitu transferu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mi zależy na kupnie auta, żeby paliło 0,5l na 1000km, najlepiej jakby jeździło na powietrze. I miejsca dla 9 osób :-)

 

Sprawdź sobie Cal.pl, znajomy tam ma konto i działa należycie, opinie o tej firmie też są dość dobre - no i cena niedroga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zbyt duże pojemności na dysku w stosunku do wielkości transferu. Dla przykładu 10 GB na dysku, to stanowczo jak dla mnie za dużo. Chcę bowiem uruchomić fotogalerię. A na początek 300 MB według mnie spokojnie by wystarczyło (odpowiednio przygotowane na stronę www zdjęcia nie zajmują bowiem zbyt wiele miejsca). Z kolei z drugiej strony nie chciałbym znaleźć się kiedyś w takiej sytuacji, że strona zniknie po przekroczeniu limitu transferu. Dlatego też zależy mi tutaj na jak największym możliwym transferze, a jeśli jest to oczywiście możliwie, to nawet bez limitu transferu.

To nie jest zamienne raczej, w tej chwili cenę konta określa przede wszystkim pakiet transferu, wielkość powierzchni dyskowej jest zdecydowanie mniej istotnym czynnikiem i w większych kontach po prostu "wypada" dać kilka GB, mimo, że większość osób ich nie wykorzysta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×