Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
cobra79

Hosting z dużym transferem!?

Polecane posty

Witam.

 

Mam poważny problem ze znalezieniem srwera na serwis, ktory już funkcjonuje i generuje spory ruch (około 4000-6000 userów dziennie i 30-50tyś. odsłon). To z kolei pociąga za soba spory transfer!

 

Szukam jakiegoś dobrego hostingu, ale za rozsadna cene, bo nie stac mnie na oplate paruset zlotych miesiecznie!

 

w sumie mam zaufanie do firmy www.alpha.pl gdzie za 110zl miesiecznie mozna miec te 30GB (co i tak moze byc dla mnie malo:/).

 

Zastanawiam sie wiec nad serwerem w stanach gdzie mozna za niewielkie pieniadze dostac spory limit ransferu i niezle parametry. Znalazlem ciekawa oferte www.aplus.net gdzie za 20$ miesiecznie moge dostac 100GB transferu i 4GB przestrzeni!

 

Ma ktos jakies doswiadczenia z hostowaniem duzych stron w USA? Może kotś mi coś poradzi, jakiś serwer cokolwiek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zastanawiam sie wiec nad serwerem w stanach gdzie mozna za niewielkie pieniadze dostac spory limit ransferu i niezle parametry.  

(..)

Ma ktos jakies doswiadczenia z hostowaniem duzych stron w USA?

Z mojego doswiadczenia wynika, ze z firmami zagranicznymi (szczegolnie w USA) raczej nie ma wiekszych problemow.. chyba, ze dla Ciebie problemem jest tzw. "bariera jezykowa".. mialem konta na roznych serwerach roznych firm, i (moze mialem szczescie, ale..) raczej sie nie "nacialem"..

 

No i dodatkowym plusem sa oczywiscie nizsze kosztyy utrzymania takiego konta.. zwlaszcza gdy kurs dolara spada =]

 

Trzeba owszem sprawdzac, czy firma jest zarejestrowana, gdzie ma Serwery, jakie.. jaki jest support (mozliwosci kontaktu z nim), czy jest lista pracownikow OnLine (glownie w mniejszych firmach sie zdaza). ale to chyba trzeba robic wszedzie - czy w USA, czy w polsce..

 

Może kotś mi coś poradzi, jakiś serwer cokolwiek...

moge, ale na PW.. juz mi sie po glowie oberwalo :P

 

Znalazlem ciekawa oferte www.aplus.net gdzie za 20$ miesiecznie moge dostac 100GB transferu i 4GB przestrzeni!

Jesli moge wyrazic swoja opinie:

- nie znosze, jak strona probuje sama zrobic cos za mnie.. Nawet, jesli jest to kontakt z dzialem sprzedazy via Live Chat..

--poprawika.. ten czat jest co najmniej _wqzajacy_.. nawet jak otworze 2 taby, jeden z porownaniem planow indywidualnych, drugi z Biznesowymi, w kazdym "wraca mnie" do glownego okna i z boku dodaje pasek "live chata".. brrr....

- www.aplus.net jest duuuza firma.. Zapewnia to stabilnosc, ale ja jakos lubie indywidualne podejscie do klienta..a to IMVHO jest raczej nie mozliwie przy duzych firmach..

-jak by nie patrzec IMVHO drogo :)

 

PS

Swistu

Sorki, nie doczytalem =]

Dawno mnie nie bylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lichurec:

Za spamowanie żółte kartki + blok tematu + usunięcie wszelkich linków z tematów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×