Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Raven

Różnica Między Windowsem 2003web/std A Xp

Polecane posty

Witam,

Zdaje sobie sprawe z tego, ze moj temat nie jest bezposrednio zwiazany z hostingiem. Uznalem jednak, ze znajda sie tutaj osoby ktore cos o tym wiedza i pomoga ; )

 

Sprawa wyglada w ten sposob: Mam zamiar postawic server pewnej gry ktora to dziala na xp (jej serwer) a np na starym win 98 juz nie. Hosting ktorym jestem zainteresowany oferuje moliwosc zainstalowania na dedyku Windowsa 2003 WEB lub Win 2003 STD poza linuxami. Problem w tym ze na dobra sprawe pierwszy ras slysze o tych systemach ;) I nie mam pojecia czy moj serwer ma szanse ruszyc na takim czyms. Boje sie ryzykowac hajs XD Moze ktos z was mial jakies doswiadczenia z tymi systemami albo wie cos o nich. Z gory dzieki za wszelkie informacje.

 

Pozdrawiam,

Raven

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bartosz Gadzimski

To może zależeć od konkretnego serwera gry więc poszukaj na stronach lub tak jak jendrasik napisał sprawdź sam.

 

Ogólnie zwykłe gry działają bez problemów na 2003 ale trzeba się trochę pobawić (wyłączona akceleracja 3d itp).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ogólnie zwykłe gry działają bez problemów na 2003 ale trzeba się trochę pobawić (wyłączona akceleracja 3d itp).

 

Ten serwer gry to wlasciwie Jest kompilacja projektu C++ i pracuje w okienku konsoli ;) wiec o jakis akceleracjach czy innych sprawach nie ma mowy jednak pozostaja pewne watliwosci ;) Najchetniej bym sciagnal i przetestowal ten win jednak sciagniecie czegokolwiek ze strony microsoftu to nielada wyczyn :D moze wiecie skad mozna pobrac tego windowsa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×