Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
michkk

Nowa Oferta Active24, Co O Tym Sądzicie?

Polecane posty

Witam. Nowa oferta Active24, co o tym sądzicie? Warto wykupić serwer? Serwery w Warszawie więc pingi powinne być dobre. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi Ci o ofertę w promocji "Dożywotni hosting dla twojej domeny. Za darmo." warto zwrócić uwagę, że w pakiecie nie ma żadnej bazy danych i nie można jej dokupić. Jedyna możliwość to przejście na wyższy pakiet, ale już za dopłatą.

 

Pozdrawiam,

Dariusz Wroński

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chodziło mi o tą ofertę z 1TB transferu. Pozdrawiam

Transfer nie ma tu znaczenia. Nie jesteś w stanie go wykorzystać. To tylko chwyt reklamowy. Posiadam na tym serwerze konto od kilku lat jeszcze od czasów początków domeny.org/ Ale to co dzieje się w ostatnim czasie to skandal. W ciągu ostatnich trzech miesięcy co tydzień lub nawet częściej zgłaszałem awarie i rózne komplikacje ze stronami wynikające z ciągłych zabaw administratorów serwerów. Jeżeli chcecie żeby Wasi klienci nie stracili do Was zaufania to wybierajcie dla nich usługodawców na innych serwerach. Promocję mają na active opracowaną do perfekcji. Prawda jest taka że to co w pierwszym roku tracą na promocji, odbierają w latach następnych na cenach. Biuro obsługi traktuje swoich usługobiorców jak zło konieczne. Ogólnie żałuję, że władowałem się w tego hostingodawcę, ale niestety przenosić wszystko to kaplica. A dzisiaj od jakiegoś kolesia z tej firmy dostałem maila z informacją, że "nie mam obowiązku korzystać z ich usług" . Dla mnie szok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
[..] W ciągu ostatnich trzech miesięcy co tydzień lub nawet częściej zgłaszałem awarie i rózne komplikacje ze stronami wynikające z ciągłych zabaw administratorów serwerów[..] "nie mam obowiązku korzystać z ich usług" [..]

 

Czy wciaz tak jest? Mozesz napisac cos wiecej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×