Skocz do zawartości
jasiek

Politycznie;>

Polecane posty

Starość nie radość ;) :| Ehh mam nadzieje że jak będe stary to tak głupi nie będe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrick
slaba prowokacja ...

 

rotfl

 

Ogolnie w/w link pokazuje nam nasze glupie, niedouczone spoleczenstwo i nic sie na to nie poradzi ;)

 

btw ludzie ktorzy szli w marzu pis'u i lpr pokazali to :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za rok już nie będę musiał tym się martwić...

 

Chociaż kto wie czy w takiej Irlandii do władzy też nie mogą dojść jakieś oszołomy na miarę Lepperów, Romanów czy nie wiele lepszych Kaczorów? ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Sponsi, no jeśli chodzi o burdel polityczny to raczej jesteśmy w czołówce światowej... Ja też uciekam z tego kraju, kwestia 1-2 lat, i mnie tu nie ma... Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ej nie przesadzajcie. Jest ciężko w Polsce ale żeby uciekać z niej ? Ja się będe trzymał w moim kraju bo go kocham :P. Uciekne dopiero wtedy kiedy LPR lub samoobrona będzie miała większość w parlamencie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie w Kaczorach, Giertychu i Lepperze problem, ale w społeczeństwie które go wybrało. Wierzę, że to się zmieni, między innymi dzięki takim wyjazdom na zachód ;) Wierzę, że społeczeństwo polskie będzie kiedyś otwarte i lepiej wykształcone. Ale to proces długoterminowy, w czasie którego mam nadzieję skończyć studia zagranicą, poznać świat, inne kultury, języki

 

Póki co można wybrać między konserwatyzmem oświeconym Platformy, a konserwatyzmem nieoświeconym Kaczorów i innych oszołomów :]

 

Ja wybieram wyjazd, choć nie zerwę z Polską, a wręcz przeciwnie, zaangażuję się w interesy Polsko-Europejskie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uciekne dopiero wtedy kiedy LPR lub samoobrona będzie miała większość w parlamencie

 

Ja tam nie wiem. Oni są po prostu kretynami, za to PIS jest niestety kierowany przez osoby inteligentne więc jest znacznie bardziej niebezpieczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×