Skocz do zawartości
Orbit

Napewno Juz Było Ale Prosze O Pomoc W Wyborze

Polecane posty

od dwóch lat mam swoja strone i dwa razy zmieniałem hosting , 1 ) amm-hosting.pl stabilny lecz bardzo wolny , potem był http://www.maniak.pl/ chodził dobrze do lipca, jak im cos ""szczeliło "" to .... z reszta sami zobaczcie http://www.siteuptime.com/prem_statistics....&UserId=574 , po prostu mam juz tego dosyc, posiadaja bardzo szybkie łacza... ping dzisiaj osiagnoł 4 ms czego jeszcze nigdy nie było , jednak jak widac pada czesciej niz czesto ,,,

w tym momencie jestem na etapie suzkania znalazłem cos takiego http://altnet.pl/ , dwa tygodnie działa Ok ( TEST ) .. ale to chyba jakas nowa firma , szukam w miare szybkiego stabilnego hostingu lecz koniecznie z fantastico poniewaz korzystam z kilku skryptow ktore tam sa, nie jestem programista a muzykiem, wiec dla mnie to wielka wygoda ...

Co polecilibyscie jako znawcy Tematu :)

Dziekuje M.R

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Narazie załozyłem testowe konta i SiteUptime ( 5 min ) na LiveNet.pl , Altnet.pl i domenynet.pl , zobaczymy co sie bedzie działo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapraszam do zapoznania sie z oferta IQ.pl

 

firma z 8 letnim doswiadczeniem, 34 pozycja w rankingu Top100.pl

 

dziekuje za oferty ... moze zle widze ale znowu nie moge znalesc nic o FANTASTICO , a jak wspomniałem w moim przypadku jest to bardzo wazne ...

 

Musze cos dodac, bardzo mozliwe ze owe skrypty sa w waszej ofercie , jednak nie jest łatwo dostrzec taka wzmianke w nawale informacji a szkoda gdyz nawet jesli Fantastico jest dostepne a nie jest to wyraznie widoczne ( tak jest bardzo czesto w opisach serwerów ) , tracicie wielu klijetów, Jest cała masa ludzi zajmujacych sie ""AMATORSKO "" robieniem bardzo prostych stron www, tak jak ja tylko na własny uzytek ( jestem muzykiem i potrzebowałem umiescic Informacje w Internecie , dosyc czesto je modyfikuje ) . Ludzie szukaja serwerów z tymi skryptami sam mam kilku znajomych ktorzy opieraja sie na fantasctico .. z reszta od jednego z nich sie o tym dowiedziałem.. miałem umiescic swoj serwis na home.pl jednak ten tak profesionalny dostwaca nie przewiduje tego typu udogodnien... trudno /

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje za oferty ... moze zle widze ale znowu nie moge znalesc nic o FANTASTICO , a jak wspomniałem w moim przypadku jest to bardzo wazne ...

`

w www.iq.pl nie ma Fantastico na 99.99% bo ten dodatek jest tylko przy cPanelu. IQ.pl mają własny panel.

 

ed

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jedno z moich kont to livenet

nota bene srednio zjadam w pakiecie large 20 mega/miech,

jest fantastico i inne cuda na kiju.

jesli chcesz dzielic nie ma problemu, po co ma sie "marnowac",moge zrobic wirtualke, piec, dziesiec bez znaczenia, domene mozna podpiac, mam nawet jedna wolna pl

jest jeden mankament, instalowac skrypty mozna tylko z panelu, do ktorego hasla nie udostepnie, wiec bedziesz zdany na mojego skilla;)/zakladanie bazy, dodawanie tabel mysql itp /, postkonfiguracja wszystkiego to juz przegladarka, zdaje sie ze masz w tym jakas wprawe, dwa lata wiec nie musze sie rozpisywac.

 

to masz w fantastico

Nawigacja

Strona główna Fantastico

Panel sterowania

 

Blogi

b2evolution

Nucleus

pMachine Free

WordPress

 

Zarządzanie zawartością

Drupal

Geeklog

Joomla

Mambo Open Source

PHP-Nuke

phpWCMS

phpWebSite

Post-Nuke

Siteframe

TYPO3

Xoops

 

Kontakt z klientem

Crafty Syntax Live Help

Help Center Live

osTicket

PerlDesk

PHP Support Tickets

Support Logic Helpdesk

Support Services Manager

 

Fora dyskusyjne

phpBB2

SMF

 

E-Commerce

CubeCart

OS Commerce

Zen Cart

 

FAQ

FAQMasterFlex

 

Guestbooks

ViPER Guestbook

 

Hosting Billing

AccountLab Plus

phpCOIN

 

Galerie zdjęć

4Images Gallery

Coppermine Photo Gallery

Gallery

 

Listy adresowe (e-mail)

PHPlist

 

Ankiety i Sondy

Advanced Poll

phpESP

PHPSurveyor

 

Zarządzanie projektami

dotProject

PHProjekt

 

Site Builders

Soholaunch Pro Edition

Templates Express

 

Wiki

TikiWiki

PhpWiki

 

Inne skrypty

Dew-NewPHPLinks

Moodle

Noahs Classifieds

Open-Realty

phpAdsNew

PHPauction

phpFormGenerator

WebCalendar

 

Dodatki

Język

Typ menu

Powiadomienia na e-mail

Podsumowanie instalacji

 

najlepiej podeslij PW

w odroznieniu od konkurencji nie biore pieniedzy:d

cykalem troche na marimbie wiec wiesz=]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jedno z moich kont to livenet

nota bene srednio zjadam w pakiecie large 20 mega/miech,

jest fantastico i inne cuda na kiju.

jesli chcesz dzielic nie ma problemu, po co ma sie "marnowac",moge zrobic wirtualke, piec, dziesiec bez znaczenia, domene mozna podpiac, mam nawet jedna wolna pl

jest jeden mankament, instalowac skrypty mozna tylko z panelu, do ktorego hasla nie udostepnie, wiec bedziesz zdany na mojego skilla;)/zakladanie bazy, dodawanie tabel mysql itp /, postkonfiguracja wszystkiego to juz przegladarka, zdaje sie ze masz w tym jakas wprawe, dwa lata wiec nie musze sie rozpisywac.

 

jakos tam sobie radziłem , Fantastico jest tak banalnie proste ze bez kompletnej znajomosci zagadnienia jakos sobie radziłem , ......

Dzieki za propozycje, ale raczej nie moge sobie pozwolic na taki ""myk"" ;) mam około 3000-5000 wejsc na strone miesiecznie i 5- 7 GB in/out

druga sprawa chyba juz cos wybrałem ... i nie stety nie jest to livenet ... chociaz zachowuje sie ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×