Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość nrm

Promocje W Layeredtechu

Polecane posty

Gość normanos

z biuletynu klientów LT:

 

http://www.layeredtech.com/newsletter/200610/serverSale.php

 

Przy okazji mała porada: jak ktos chce tam kupić dedyka to niech też rzuca okiem na forum webhostingtalk.com gdzie oni bardzo czesto sie oglaszaja z dosyc interesujacymi promocjami. no i na pewno na gwiazdke znowu zrobia kosmiczne obnizki - oferty na 24h od ogłoszenia. Rok temu dzięki temu zalapalem sie na serwer za polowe ceny (lub inaczej, za dana cene mialem 2x lepszy sprzet :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odgrzewany kotlet, ale nie ma sensu zakładać nowego tematu, więc pisze tutaj. W LT było ładnie, miło i słodko, ale w ciągu ostatnich miesięcy najpierw podwyższyłi ceny serwerów o średnio 5-8 dolarów, a teraz przywalili kolejna podwyżkę o.. 28-30 dolarów i to nawet na konfiguracjach typu Athlon 3000 + 512 MB RAM, które teraz w komplecie z transferem 1500 GB kosztują po 120-130 dolarów co czyni je bardzo mało opłacalnymi. Dołączając do tego płatne reinstalacje systemu i manualne rebooty ich oferta zaczyna się robić mało ciekawa. Dochodzi wręcz do tego, że byli klienci amerykańscy LT masowo migrują do Hetznera i resellerów OVH.. :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrick

Ta oferta była ciekawa ale z dwa lata temu, aktualnie rynek europejski ją powala i jedynie mogą ciągnąc dystrybucje w USA i regionach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość normanos
Odgrzewany kotlet, ale nie ma sensu zakładać nowego tematu, więc pisze tutaj. W LT było ładnie, miło i słodko, ale w ciągu ostatnich miesięcy najpierw podwyższyłi ceny serwerów o średnio 5-8 dolarów, a teraz przywalili kolejna podwyżkę o.. 28-30 dolarów

yyy, dawno tak? mam tam 2 serwery już od 3 lat i tylko jakiś czas temu miałem podwyżkę o 5$. I tak chce za jakiś czas ich opuścić (może do http://softlayer.com) ale jak mi walną taką podwyżkę to będę musiał to zrobić natychmiast :/

 

Ta oferta była ciekawa ale z dwa lata temu

 

:) zobacz datę pierwszego posta :) ano, była. tak jak era "wszyscy siedzą w theplanet" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość normanos

aż mnie wystraszyłeś i sprawdziłem: uff, na szczęście u mnie bez zmian, ostatnia podwyżka w kwietniu 2007 :) nie zmienia to faktu, że z jednym serwerem uciekam do europy (pewnie ovh), a drugiemu muszę coś znaleźć w usa (może softlayer).

 

ps.

 

$88 to $116 for an Athlon 64 3000+!?!?

 

Just what sort of crack are they smoking?

 

:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość normanos

No i mnie dopadło, jeden z 60 na 90, drugi z 100 na 130 zielonych. I po prostu p*********. No i muszę zapłacić bo nie zdąże się przenieść ale we wrześniu oba serwery zamykam. Widać o to im chodzi. Świetny ruch. Ale jestem wq****.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie nie rozumiem totalnie ich taktyki - z jednej strony te podwyżki, a z drugiej robią jakaś promocję "Christmas in July" i dodają darmowo opcje managed, panele administracyjne itd. A Softlayer i inni się cieszą bo setki byłych klientów LT przypływa do nich..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×