Skocz do zawartości

Polecane posty

Wysłałem zamówienie (płatność karta VISA). Czekam i czekam drugi dzień i nikt nie ruszył dupy aby się odezwać. Wysłałem im maila (ale po angielsku) i nadal cisza. Czy ktoś wie, czy oni w ogóle potrafią komunikować się po angielsku? Może muszę im wklejać automatyczne tłumaczenia na niemiecki z Babel Fisha bo w innym języku to oni już nic nie kumają?

 

Jest sens dzwonić na ich infolinię licząc, że cokolwiek wydukają z siebie po angielsku? Niestety ale po niemiecku to ja z kolei niewiele rozumiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wysłałem zamówienie (płatność karta VISA). Czekam i czekam drugi dzień i nikt nie ruszył dupy aby się odezwać. Wysłałem im maila (ale po angielsku) i nadal cisza. Czy ktoś wie, czy oni w ogóle potrafią komunikować się po angielsku? Może muszę im wklejać automatyczne tłumaczenia na niemiecki z Babel Fisha bo w innym języku to oni już nic nie kumają?

 

Jest sens dzwonić na ich infolinię licząc, że cokolwiek wydukają z siebie po angielsku? Niestety ale po niemiecku to ja z kolei niewiele rozumiem.

 

Po pierwsze, to nie zdziwiłbym się specjalnie, gdyby się okazało że support Hetzner lepiej zna Angielski od Ciebie.

Po drugie, zamówienia w tej firmie nie są realizowane z dnia na dzień; tzn. że na serwer się czeka.

Po trzecie, mieli dziś awarię z RZ 6 i wcale mnie to nie dziwi, że sprawy zamówień zostały odłożone na drugi plan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taaak. Ja dostalem swoj serwer 7 dni po zlozeniu zamowienia.

Support juz powininien odpowiadac.

 

W hetzner od zawsze komunikowalem sie po angielsku i w niczym nie bylo problemow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W trybie rescue masz do wyboru kilka wersji SUSE, Debiana, Ubuntu i CentOSa 4. Jesli zamowisz sobie KVM (u nich pod postacią seksownej KVM Lary lub ekspresowego Erica) zainstalujesz dowolny system z image'u sieciowego - przy odrobinie samozaparcia można to też zrobić z trybu rescue ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe Mi zainstalowali Triala Windowsa Microsoft Windows Server 2003 Enterprise X 64 Edition. Zbieram na Oryginała i będę do nich wysyłać ;)

 

A co do supportu to hmm rewelki nie ma. Zależy dla kogo [24h] to standartowy czas oczekiwania.

Co do dedyka nigdy szybko go nie zakładali z moich znajomych 2 osoby zakładały u nich dedyka i wiem, że czeka sie koło 7dni to max.

Support po angielsku jest ale bardziej polecam mailing niż telefon. Ich angielski w mowie rewelacyjny nie jest. Szkoda kasy ;)

 

PS. 2 dni to nie aż tak długo, że czekasz i czekasz :D

 

 

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczegolnie, ze to WEEKEND czyli jak czekasz dwa dni (od soboty lub konca piatku) to generalnie czekasz 0 dni, a pierwszy dzien bedzie w poniedzialek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Pozwoliłem podłączyć się do wątku. Mam kilka pytań dotyczących oferty Hetzner, która wydaje się bardzo atrakcyjna. Testowo sprawdziłem szybkość reakcji suportu, na pytanie czy można zainstalować freebsd otrzymałem szybko odpowiedź ze via Lara i za 25 E. Mam kilka pytań do użytkowników Hetzner.

 

1. Czy maszyny/sieć działają stabilnie (czy występują jakieś dziwne restarty etc)

2. Jak kształtują się srednie pingi do PL, szczegółnie TPSA ("niestety" nie jestem klientem TPSA więc cięzko mi sprawdzić w dodatku sprawdzanie serwsu/serwera WWW Hetzner może być mało miarodajne)

3. Jak rozumiem po wyczerpaniu 1000 GB łącze ograniczane jest do 10 Mbit/s czyli czysto teoretycznie maksymalny transfer to 1 TB i 1,25 [MB/s] * 3600 * 24 * 30 / 1024 = 3,1 Tb czyli razem 4,1 TB ??

Czy też zle rozumuje?

4. Czy Hetzner wymaga (w celu wystawienia faktury netto) od firm NIPa EU (tzn czy sprawdza w Vies) bo nie wiem czy musze złożyć

VAT-R UE (mimo, że w PL nie potrzebny do importu/exportu usług).

5. Jakie jest Wasze ogólne subiektywne odczucie do Hetznera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam fBSD i dwa - trzy razy installowalem via Lara za free. :)

Wystarczy bardzo mocno meczyc support. ;>

 

1. Wszystko stabilne, mialem jeden reboot zwiazany z brakiem pradu. (Patrz wyzej)

4. No raczej wymaga. Netdirekt nie chcialo mi wystawic faktury.

5. Bardzo dobre. ;) Support ok, sprzet ok, lacze ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×