Skocz do zawartości
aniol

serveradmin.pl

Polecane posty

@lukasz... jeśli Ci sie nie podoba, to zrezygnuj - proste, a nie będziesz tu jakieś wywody pisać... sam widzisz w jakiej sytuacji jest Pan Paweł i miej troche więcej cierpliwości... Strona podana wyżej działa. Zrobił się mega offtopic i o bitmarze chyba 'da end'. Jednak proszę Pana Pawła o informowanie, PW, bądź tu, na forum, jak tam idzie z oszustami ;-) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@lukasz... jeśli Ci sie nie podoba, to zrezygnuj - proste, a nie będziesz tu jakieś wywody pisać... sam widzisz w jakiej sytuacji jest Pan Paweł i miej troche więcej cierpliwości... Strona podana wyżej działa. Zrobił się mega offtopic i o bitmarze chyba 'da end'. Jednak proszę Pana Pawła o informowanie, PW, bądź tu, na forum, jak tam idzie z oszustami ;-) Pozdrawiam.

 

No jeżeli to ( http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/...09960a3d16.html ) oznacza, że działa no to fajnie. i żeby nie było... Tutaj: http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/...1b4f31ca6c.html - screen z Liska... Jakieś pytania jeszcze??

I tak na dokładkę screen z Opery -> http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/...3002002eac.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Masz jakieś problemy z łączem, daj ipconfig /flushdns, mi działa bez problemu... Niestety nie mogę zarzucić screena, ale to również z lynxa :

portal4u.pl cookie: fusion_visited=yes Allow? (Y/N/Always/neVer)

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak sie sklada ze wlascicielem wspomnianej domeny jest nasza firma i jest to bardzo nietrafny przyklad !!!! Jesli ktos sie zna na DNS-ch to wie ze to sie nieodbywa w 1 min i otzreba czasu.

 

1) Zawiadomnienie da uzedu skarbowego zostalo dzis wyslane + 3 inne zawiadomienia od innych poszkodowanych

2) Zawiadomienie do biura ochrony danych osobowych zoatslo wyslane i oplata skarbowa uiszczona

 

Przygotowywane sa wnioski do prokuratury w pl i w uk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz jakieś problemy z łączem, daj ipconfig /flushdns, mi działa bez problemu... Niestety nie mogę zarzucić screena, ale to również z lynxa :

portal4u.pl cookie: fusion_visited=yes Allow? (Y/N/Always/neVer)

Pozdrawiam.

 

Jak widać fotosik.pl mi chodzi, bitmar.net mi chodzi, forum webhostingtalk.pl mi chodzi, a jakoś powyższy serwis mi nie chodzi. I niby ja mam jakiś problem z połączeniem??

 

Tak sie sklada ze wlascicielem wspomnianej domeny jest nasza firma i jest to bardzo nietrafny przyklad !!!! Jesli ktos sie zna na DNS-ch to wie ze to sie nieodbywa w 1 min i otzreba czasu.

 

1) Zawiadomnienie da uzedu skarbowego zostalo dzis wyslane + 3 inne zawiadomienia od innych poszkodowanych

2) Zawiadomienie do biura ochrony danych osobowych zoatslo wyslane i oplata skarbowa uiszczona

 

Przygotowywane sa wnioski do prokuratury w pl i w uk

 

Adres powyższy znalazłem ze strony, na której są adresy serwisów sponsorowanych niby przez bitmar.net - hmmm.. sami sobie sponsorujecie konta?? Ciekawe, ciekawe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak widać fotosik.pl mi chodzi, bitmar.net mi chodzi, forum webhostingtalk.pl mi chodzi, a jakoś powyższy serwis mi nie chodzi. I niby ja mam jakiś problem z połączeniem??

tak, bo mi chodzi ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie proszę Was przenieście się z dyskusjami typu "mi działa a Tobie nie" na PW.

To jest temat o serveradmin a nie o działaniu stron czy osobistych sprawach.

 

Przecież tego zwykłemu użytkownikowi który szuka opini o danej firmie nawet czytać sie nie będzie chciało tylko od razu naciśnie "krzyżyk w prawym rogu" i więcej nie wejdzie tu bo będzie myślał, że tu są tylko kłutnie między ludźmi.

 

Pozdrawiam;

Szczepanik Adrian

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim kolega Lukasz1981 ma rację, ponieważ w Bydgoszczy nie działa strona użytkownikom takich firm jak Plus, Interlink, Alfa, Awacom oraz Telsten, a działa użytkownikom posiadając neostradę oraz chello...Dziwne? Właśnie bardzo dziwne...jest to celowo sprawdzone, aby nie było wątpliwości...Więc kolego Patryk posyp głowę popiołem zanim następnym razem się zagalopujesz...Pozdrawiam

PS. sorki za OT

 

Co do serweradmin.pl - Pan Pioklo już się dziś nie wywnętrza tak jak wczoraj (był dziś zalogowany na niniejszym forum)...Oby firmie bitmar.net udało się tę sprawę wygrać, bo postępowanie serveradmin.pl to chyba przejdzie do annałów oszustw internetowych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prosty experyment ;)

 

Prosze sprawdzic pinga na nastepujace adresy :

 

ping bitmar.net

ping ns1.bitmar.net ( dns-y )

 

Jesli sa takie same to wszystkie strony dzialaja 43 i 44 koncowka

Jesli adresy beda inne - tylko dziala strona glowna i czekac czeba ba odswierzenie dns-ow !

 

Zaraz doloncze scrina dzialajacego poprawnie DNS-a

 

Wiedz zalanczam scrina

 

ping.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziwne? Właśnie bardzo dziwne...jest to celowo sprawdzone, aby nie było wątpliwości

 

Nie, problem w tym, że nie ma w tym nic dziwnego dla osoby z podstawową wiedzą na temat tego jak działa Internet.. i o tym napisały Ci już 3 różne osoby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

lukasz1981 - prosze cie poczytaj troche w internecie jak sam widzisz masz zle IP dla domen wskazanych

 

IP bitmara w obrebie ktorego sa DNS-y u ciebie wskazuje inny adres niz jest w rzeczywistosci dlatego tez nie widzisz stron www. Zmien sobie wlasne DNS-y na inne ( nie pobierane dynamicznie ) np TP SA i bedzie ci wszystko dzialalo. Niemozesz nas winic oto ze twoj dostawca internetu sie ociaga z aktualizacja DNS-ow dla stron www

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasz1981 - prosze cie poczytaj troche w internecie jak sam widzisz masz zle IP dla domen wskazanych

 

IP bitmara w obrebie ktorego sa DNS-y u ciebie wskazuje inny adres niz jest w rzeczywistosci dlatego tez nie widzisz stron www. Zmien sobie wlasne DNS-y na inne ( nie pobierane dynamicznie ) np TP SA i bedzie ci wszystko dzialalo. Niemozesz nas winic oto ze twoj dostawca internetu sie ociaga z aktualizacja DNS-ow dla stron www

 

No wybacz... W obydwóch przypadkach widzę te samo IP zarówno na Twoim screenie jak i na moim jest 195.114.1.43

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na okres 1h wylanczamy serwer gdyz czesc baz ma zle kodowanie i zamiast pl znakow maja ? ? ? ? ?

Wiedz dla dobra tej czesci userow przekonwertujemy wszystkie bazy

 

lukasz1981 - prosze teraz sprawdz pinga dla ns1.bitmar.net i zobacz jaki masz IP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pojawił się Pan Pioklo, prosze o ustopsunkowanie się do nasepującego zarzutu:

 

To ja się pytam: Czy ten pan od serweradmin.pl to czasami nie jest recydywista, przestepca , napewno ma kartotekę. Gdzieś czytałem o nim na innym forum chyba na forum.webhelp.pl

 

PS. Policjanci nie lubią recydywistów, oj nie lubią. Firma ma złe opinie i szkoda tam coś kupować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@aniol czy gdzieś tu pisze, że jest to suport firma = klient ?

Czy Wy nie rozumiecie, że jest to forum o opiniach ?

Może spacerek na świeżym powietrzu rozluźni trochę szare komórki ;)

 

Wcale się nie zdziwie jak jutro cały ten temat wyląduje w "piaskownicy"

 

Pozdrawiam;

Szczepanik Adrian

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pan pioklo ma wszystko w d*** i na pewno sie nie wypowie, i kuźwa podyskutujcie sobie na PW o tych NSach! Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgodzę się z moim przedmówcą. Po to chyba ma Pan Paweł doradców prawnych, którym zapewnie płaci nie mało, by zajmowali się sprawami związanymi z prawnym wyegzekwowaniem tego co należy się Panu od firmy serveradmin.pl, a Pan jest chyba od tego by jak najszybciej wszystko wróciło do normy, choć zapewne tak nie będzie, jeżeli ludzie tracą dorobek życia w kilka dni opieszałości administratora serwera.

Nie, żebym bronił firmy Bitmar, ale jeśli ktoś uzależnia istnienie swojego "dorobku życia" od budżetowego hostingu za kilkadziesiąt zł to zasadniczo powinien mieć pretensje głównie do siebie.

 

Panowie, panowie spokoinie - Serwer juz dziala wiekszosc kont zostala juz przywrucona i koleine sie przywracaja. Byly potezne opoznienia co jest faktem i tak jak powiedzialem wczesniej jaktylko skonczymy wszystko realizowac i sie upewnimy ze dziala bedzie czas na spokoina rozmowe.

Eh, ale jak można olać fakt, że firma u której wynajmowaliście serwer nie wywiązuje się z umów i po prostu jej nie płacić czekając na... no właśnie, na co? Skoro były z nimi problemy, to juz dawno powinniście przenieść się gdzie indziej. Z tego co tu przeczytałem jasno wynika, że cała sytuacja to po prostu efekt Waszego zaniedbania, a w szczególności, że mogliście łatwo jej uniknąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niedokonca podstawowym problemem jaki byl poniewaz niezostala z nami podpisana umowa jako tako a jedynie zapewnienie pana piotra na 3 serwery jakie mielismy tylko do jednego udalo nam sie wysepic root-a ! Oczywiscie moze byc to juz w tym momencie nasze potezne niedopatrzenie patrzac na cala sytulacjie z boku jednak niebylo tak do konca

1) Z poczatu obsuga byla cudowna !!

2) Pierwszy serwer zakupiony dostalismy root-a i zostalismy zapewnieni ze umowa zostanie wyslana w raz z faktura na poczatku koleinego miesiaca gdyz czeba to wyslac do UK a ksiegowa jest na wolnym ( czy cos w tym stylu )

3) Nic nie wskazywalo nato ze cos jest nie tak wiedz zamowilismy juz koleine serwery .

4) Jak juz wiedzielismy ze ta firma to pomylka naszego rzycia !! zaczelismy szukac serwerow ponad 2 miesiace temu !!

5) Zaczelismy szukac serwera i admina !!!!

6) Na tym forum zamiescilem z 3 ogloszenia

7) Niekompetencja tych osob byla tak potezna ze stracilismy tylko czas i pieniadze i kont nie przenieslismy

8) Jak juz sie zrobilo goraco to sie wszyscy zorjentowali

 

Cale przenosiny planowane byly po cichu jednak pan Piotr sie zorjentowal i ..... ciag dalszy nastapil

 

Wiedz niejest to tak ze lalismy nato i inne rzeczy pewne sprawy sie tak potoczyly a nie inaczej i wiemy ze dalismy d... zaco szczeze przepraszamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pioklo
4) Jak juz wiedzielismy ze ta firma to pomylka naszego rzycia !! zaczelismy szukac serwerow ponad 2 miesiace temu !!

 

 

Cale przenosiny planowane byly po cichu jednak pan Piotr sie zorjentowal i ..... ciag dalszy nastapil

 

Sam piszesz ze na poczatku bylo dobrze bo serwer dawal rade.Pozniej jak wpakowaliscie na serwer ponad 300 kont niektore z naprawde duzym ruchem to serwer zaczal nie wydalac o czym byles informowany ze konieczna jest zmiana na szybszy serwer (bitmar dzialal na serwerze z 1GB ramem i 3.0GHZ prockiem)

Oczywiscie olales to bo wolales pchac duzo kont na jeden serwer zeby wiecej zarobic.

Natomiast co bylo juz totalna paranoja byo uruchomienie serwera z darmowymi kontami ddl2.pl na ktorym bylo ponad 2 tys darmowych kont. Serwer mulil jak cholera ale oczywiscie wkurzales ze to my nie potrafimy nad tym zapanowac.Moze onet.pl tez bys chcial hostowac na takim sprzecie ?

Od nas czlowieku dzierzawiles serwer i PODSTAWOWA administracje czyli zabezpieczenie serwera instalacje uslug i aktualizacje .A nie monitoring 24h na dobe serwera do tego to sobie zatrudnij admina i mu porzadnie plac. Sam nie masz pojecia o administracji nie zatrudniles zadnego admina tylko wszystko od nas wymagales.Czlowieku za 300 zl miesiecznie nikt ci nie bedzie siedzial non stop.W tej Anglii chyba takie pieniadze zarabiasz w 1 dzien na zmywaku wiec mogles sobie zatrudnic admina.

 

I sam sie tutaj przyznales ze po cichu chciales sie przeniesc i wyludzic 2 miesiace dzialania serwerow nie placac.To wylaczylismy po prostu serwer tak jak nalezalo zrobic to 2 miesiace temu przy braku 1 platnosci.

Dla mnie jestes zwyklym kolejnym oszustem , naciagaczem i krzykaczem ktory zabral sie za pseudo hosting bez kompletnego POJECIA o tym biznesie .I nie pisz wiecej albo pisz bez bledow bo razi taka twoja pisownia wszystkich czytajacych.

 

--

Piotr Kloc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niedokonca (...)

Faktem jest, że trzymałeś klientów na nieopłaconym serwerze, co woła o pomstę do nieba. To, dlaczego go nie opłacałeś jest w tym kontekście zupełnie nieistotne, a Twoje tłumaczenia śmieszne.

 

Twoje spory z serveradmin powinny być prowadzone w sposób nieuciążliwy dla Twoich klientów, bo jaka to dla nich pociecha, jak po paru dniach offline napiszesz na wht, że (cytuję) "serveradmin to huje"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pioklo - masz zalozone w tej chwili kilka spraw karnych + cywilnych. Tak sie sklada ze mam nasze rozmowy nagrane wszystkie co do jednej gdyz taki obowiazak naklada namnie prawo angielskie.

Co do moich cichych przenosin - prosilem od ponad 2 miesiecy o mocniejsze maszyny i zawsze slyszalem zalatwi sie jak sam przyznales i prubowales mi sprzedac maszyne nie istniejaca zaproponowales zebym znalazl sobie sam serwer i tak tez uczynilem. Pan Grzesiek sam mi obiecal pomoc przy przenosinach serwera i administracji tym. W momencie kiedy sie okazalo ze dajecie dupy na calej slugosci i wtedy tez wyszla sprawa z oszukanym serwerem postanowilem przeniesc wszystkie serwery oczym wiedzial Grzesiek. I to sam Grzesiek powiedzial mi tez ze robisz mnie i innych w Huja co tez mam nagrane - wlasny wspolpracownik ci pograzyl ! Na podstawi tych informacji ze osoby w firmie niemaja wspolnego zdania i nasiebie donosza - co wykozystam w sadzie - postanowilem przeniesc wszystkie serwery odciebie !! Ty bojac sie o swoja dupe zaproponowales mi miesiac za FREE co tez jest udokumentowane. Dlatego za ostatni miesiac nie zaplacilem !

Wiedz prosze juz nie kompromituj sie bo niezostanie na tobie sucha nitka i niespoczne dopuki "firma" serveradmin nie zniknie z powierzchni ziemi a ty nie zaplacisz mi odszkodowania .

Sprawy przeciwko tobie sa prowadzone w Polsce oraz Anglii a tutaj bedziesz tanczyl jak ci zagram i oto sie postaram. Obiecuje ci ze wyegzekwuje kazdego grosza ktory zostanie zasadzony przez sad i nieodpuszcze ci tego.

 

Ty zlamales prawo w bardzo duzej ilosci paragrafow nie ja - powodzenia w SADZIE i na przesuchaniach mam nadzieje ze odechce ci sie zyc i zrobisz to co prawdizy meszczyzna powinien zrobic. Ale do tego czeba jaj ktorych niemasz.

 

 

Jezeli chodzi o naszyh klijetow zaproponowalismy im kilka wyisc i bede podtrzymywal nadal ze gdyby zachowanie firmy serveradmin.pl bylo OK i zgodne z naszymi ustaleniami nigdy by dotego niedoszlo

 

Mysle ze juz nic nowego w tym temacie nie moza powiedziec i proponuje go zamknac gdyz beda tylko i wyloncznie przepychanki slowne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak więc zamknijmy ten temat i poczekajmy spokojnie na decyzje sądu.

Nie ma sensu przepychać się słowami między "sprawami" gdyż może to tylko zaskodzić któreś ze stron.

 

Pozdrawiam;

Szczepanik Adrian

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cale przenosiny planowane byly po cichu jednak pan Piotr sie zorjentowal i ..... ciag dalszy nastapil

 

 

Hehehh po tym zdaniu padlem ;) Czytam cala dyskusje i teraz wymieklem. Robi sie niezly kryminal :D Poza tym proponuje PM kurcze.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×