Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Moaha

Tani I Funkcjonalny.

Polecane posty

Witam!

 

Szukam konta www o nastepujących parametrach:

Pojemność: min: 200MB

Transfer: min: 3GB

Baz mysql: min: 4

Kont ftp: min: 5

Cena: max 60zł/rok(brutto!)

 

Dodatkowo możliwość tworzenia userów do bazy danych, poniewaz chce kilka stron zrobić na tym serwie i to na cms'ach więc lepiej żeby to był tez hosting w którym mnie nie "wywalą" za to że moje strony zbyt obciążaja serwer.

 

Wiem że idealny serwer jest trudno znaleźć ale jak cos macie to piszcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...lepiej żeby to był tez hosting w którym mnie nie "wywalą" za to że moje strony zbyt obciążaja serwer...

Ehkm, za 60 zł brutto nie znajdziesz firmy, która pozwoli Ci nadmiernie obciążać serwer.

Po prostu zapomnij...

Nie chcę być złośliwy, sam sobie policz jaki jest koszt rocznego utrzymania maszyny i jej administrowania, a poźniej zestaw tę kwotę z tą którą oferujesz. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ehkm, za 60 zł brutto nie znajdziesz firmy, która pozwoli Ci nadmiernie obciążać serwer.

Po prostu zapomnij...

Nie chcę być złośliwy, sam sobie policz jaki jest koszt rocznego utrzymania maszyny i jej administrowania, a poźniej zestaw tę kwotę z tą którą oferujesz. :)

No właśnie, to jakieś 50 zł netto. Za kilka CMS-ów. Świetny interes. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcecie powiedzieć że każda firma z taryfa poniżej 60zł wywali mnie za to że wykorzystuje 3GB transferu z 3GB które moge wykorzystac?

 

To chyba jasne że nieche wykorzystywać 10GB mając tylko 3 GB.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mozesz wykozystywać małą ilośc transferu a za to obciązenie bedzie straszne(cms lubia takie coś) i dlatego mogą cie wywalić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mozesz wykozystywać małą ilośc transferu a za to obciązenie bedzie straszne(cms lubia takie coś) i dlatego mogą cie wywalić :)

 

A no tak zapomniałem o tym...

Ale 2 cms'y które razem beda miały z 300-400 odwiedzin dziennie to chyba nie zajadą serwa za 60zł? No chyba że na duronie i łyndołsie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zależy jeszcze jakie są to cmsy bo jeden potrzebuje troszke maszyny a drugi 3/4 jak to jest np. w przypadku ezPublish(to potwór a nie cms) podczas generowania jakies strony zjadał mi 60% procka więc wybaczcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×