Skocz do zawartości
Luke4U

U Jakiego Rejestratora Trzymac Domeny .pl

Polecane posty

Witam...

 

Takie pytanie:

Gdzie najlepiej trzymac domeny PL, zeby nie bylo problemow z dostepem do authinfo, relatywnie tanie przedluzenia, bezpieczenstwo, zadnych hakow w regulaminie, itp ...)

 

Z jakiego serwisu najlepiej wam sie korzysta ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja do stron, które napisał Tomi dodałbym az.pl

 

Az maskuje authInfo przy domenach polskich... Ale ja korzystam z ich usług.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teraz z tego co wiem nask wymaga od partnerów aby authinfo było maskowane, i dostępne jedynie po złożeniu wniosku pisemnego - lecz nie do końca jestem pewien. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

onet.pl - tragedia... ceny, konfiguracja.. na chama masówka

 

Ja korzystam i jestem zadowolony z domenytanio.pl

 

az.pl już się popisało ..jakością hostingu... "profesionalizmem" rzekłbym nawet, ani grosza bym u nich nie wydał..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Mimo wszystko polecam poczytać na forum opinie o rejestratorach. W moim przekonaniu znaczenie mieć powinna

- cena

- obsługa Klienta

- łatwość dokonywanych zmian (DNS, dane właściciela, uzyskiwanie authinfo)

- jasność zasad.

 

Kolejność wybiera każdy indywidualnie : )

 

Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

BartłomiejJ jeśli mi dasz pewność, że nie planujecie żadnego maskowania authinfo i nie będziecie tego zmieniać jeżeli NASK na was tego nie wymusi to ja w 2be.pl będe rejestrować domeny. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Sponsi, jesteś stałym userem forum, wiec pewnie opinię na pewno masz wyrobioną także o 2be.pl :(

Ja i owszem, mogę potwierdzic, a dziś dorzucę do tego jeszcze jeden argument:

pl - 39 zł

com.pl - 29 zł

reg - 9 zł netto

 

Co do authinfo dla svbc:

W naszej firmie procedura wygląda następująco:

1. Wypełniasz wniosek na www

2. Dosyłasz dokumenty, by być pewnym, że wydajemy authinfo Tobie jako właścicielowi domeny

3. Authinfo ląduje u Ciebie mailowo

 

Czas trwania do 7 dni, ale najczęściej do kwestia 1-2 dni. procedura prosta i skuteczna, ale jestem przekonany, że nie będziesz potrzebował z niej korzystać :)

 

Miłego dnia - choć zimno za oknem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Macie koszmarną stronę w 2be.pl (ma chrakter niekorporacyjny) Wszystko mruga tańczy podskakuje Ostatnio kosiarka teraz te budynki?? Tło powtarza się jak w jakiejś domowej papraninie. O co chodzi. Nie ma w Krakowie firmy która potrafi wykonać przyjazną stronę www z chrakterem?

 

Bez obrazy ja nie chcę po Was jechać ale to co tam widzę jest jakby z innej bajki. Wiekszość usług oferujecie online więc strona to wasz wizerunek. I choćby domeny były po 19zł nie wzbudzacie zaufania u Kowalskiego. A to on napędza rynek i zyski. Dzisiaj domeny kupiją zwykli ludzie i malutkie firmy. Duże giganty dawno już swoje domeny kupiły. Przemyślcie to proszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Macie koszmarną stronę w 2be.pl (ma chrakter niekorporacyjny) Wszystko mruga tańczy podskakuje Ostatnio kosiarka teraz te budynki?? Tło powtarza się jak w jakiejś domowej papraninie. O co chodzi. Nie ma w Krakowie firmy która potrafi wykonać przyjazną stronę www z chrakterem?

 

Bez obrazy ja nie chcę po Was jechać ale to co tam widzę jest jakby z innej bajki. Wiekszość usług oferujecie online więc strona to wasz wizerunek. I choćby domeny były po 19zł nie wzbudzacie zaufania u Kowalskiego. A to on napędza rynek i zyski. Dzisiaj domeny kupiją zwykli ludzie i malutkie firmy. Duże giganty dawno już swoje domeny kupiły. Przemyślcie to proszę.

Mi wręcz przeciwnie, podoba się taki styl - z lekka amerykański;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hey,

 

Przesadzasz z lekka, witryna jak witryna, ważne że przejrzysta - a reszta to rzecz gustu :( na pewno jest inna - większośc firm skopiowala poprostu strone home (np agnat). A powracając do tematu czyli gdzie trzymac domeny to polecam trzymac je tam gdzie w ogole posiadają coś takiego jak BOK. W razie problemów nie chce mailowo na nikogo "krzyczec". A tak nawiasem mowiac moze nie wszystkie "tła" są trafione ale coś sie tam u nich dzieje, czyli jaki z tego wniosek - ZYJA!!! Zauwazcie, że w wiekszosc firm skupila sie na stworzeniu strony w momencie uwolnienia rynku domenowego i ... czasem ceny zmienią, jak już ich cała konkurencja wyprzedzi

 

Ufff , koniec :)

 

PS . Pit a co to znaczy rodzinnie? Na wigilie cie Kei zaprosil?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Jak widać strona www, rzecz gustu - szanuję wszystkie opinie i mam nadzieję, że zmiany i nowe pomysły na design bedą satysfakcjonujące.

Myślę jednak, że witryna w istocie powinna żyć i na bieżąco informować o tym co firma robi, czym w danym momencie się zajmuje i co jest u niej "na topie".

 

Za wszystkie uwagi dziękuję, na pewno weźmiemy je pod uwagę.

 

Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

BartłomiejJ ..wręcz przeciwnie, nic o Was nie wiem ;)

 

strona 2be.pl jest "OK" - że nie rewelka, ale "na razie starczy"... fakt, że coś bardziej profi może by łatwiej oko zawieszało (można tak powiedzieć? hehe)...

 

 

btw:

 

onet nie tragedia bo ceny.. (choć to też..)

onet tragedia bo konfig...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×