Skocz do zawartości
Konrad.K

Strato.de I Ich Dedyki

Polecane posty

Witam,

 

Trafiłem na stronę z ofertą strato.de - zaglądam sobie do ich oferty dedyków, i coś wydaje się zbyt piękna ;). Mianowicie chodzi o: http://www.strato.de/server/highend/index.html - pierwszy serwer z od lewej, 3000 gb trafiku, 2x80 GB hdd, 1GB ramu, 80 GB FTP na backup, plesk... i chcą za to 49 euro miesięcznie. Czy to faktycznie jest tak jak tam widać czy są jakieś ukryte przesłania ? :(

 

Proszę o wypowiedzi na ten temat, oraz o opinie an temat samej jakości usług strato.

 

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. Umowa tylko i wyłącznie na 12 lub 18 miesięcy.

2. Płatności jedynie via coś a la polecenie zapłaty z Niemieckiego banku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ehh jednak trudno dzisiaj o jakąś atrakcyjną ofertę serwerów ;) To korzystając z założonego już tematu - jakie serwerownie w polsce/europie/na świecie możecie polecic ? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O nie doopy... zadałeś złe pytanie... wycofaj je :> na wht.com masz sporo ciekawych ofert i oczywiście sprawdzonych :-) zaraz tutaj zacznie się sieczka... :) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm czy ja wiem czy takie złe - ogólnie rozglądam się za dedykiem, i chciałbym zapoznać się z ofertami jak największej ilości firm (do niedawna ograniczałem się tylko do netdirect :( ) - stąd taka postac mojego pytania i mam nadzieje że nie wywoła ono "sieczki" w tym temacie ;) - a wht.com poczytam :) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Firma jest raczej porządna. Od dłuższego czasu z nią współpracuję, posiadam tam kilkadziesiąt serwerów dedykowanych. Rejestracja odbywa się zupełnie automatycznie, w ciągu 30 min jest się posiadaczem serwera dedykowanego. jedynym mankamentem są 12-18 miesięczne umowy i wymóg posiadania miejsca zamieszkania w Niemczech, w przypadku zawierania umowy bezpośredniej. Zainteresowanym serwerami Strato mogę udzielić więcej informacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jeśli jestem zwykłym szarym obywatelem RP, to na jakiej zasadzie mogę stać się posiadaczem serwera w strato ?

Poprzez pośrednika!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znasz jakiegoś pośrednika strato w polsce ?

 

Oczywiście, ja znam takiego. Jest nim pan Jacek B ;-)

 

Polecam bardzo pośrednictwo tegoż pana, jestem szczęśliwym posiadaczem dedyka w Strato dzieki Jackowi.

 

Dafy.net - jakby ktoś chciał sobie pingnać po IP :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

oferta dosc ciekawa cenowo jak i warunki. Rozmawialem z przedstawicielem ale musze miec pewnosc i na papierze informacje, ze unlimited transfer to w moim przypadku zalozmy 8 TB transferu mc;] zeby mnie nie wykopsali;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystko ladnie, pieknie tylko jest taka sprawa- orłem z niemieckiego nie jestem i albo mi sie wydaje albo na stronie http://www.strato.de/server/highend/index.html są wszystkie informacje poza łączami na jakich działają te serwery. Interesuje mnie zarówno download jak i upload (ale głównie wysyłanie tego serwera ;)) ponieważ poszukuje serwera do hostingu pewnej gry i przepustowość łącz jest jednym z najważniejszych kryteriów. Z gory thx

 

@Edit Jeszcze jeden drobiazg - czy jest możliwość zamówienia win xp na dedyku?

 

Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Win XP na dedyku ? O to coś nowego. Myślałem ze w takim wypadku instaluje sę coś ala Windows 2003 Server.

 

O łacza w niemczech to ty się nie martw. Napewno mają porzadne przepustowości. To zreszta ich główna zaleta w stosunku do polskich firm. Ja do nich mam ping ~60 wiec można to przeżyć nawet na grze. Pamietaj o umowie na 1 rok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×