Skocz do zawartości
mikens

Paypall Problem Z Wplata

Polecane posty

Witam wszystkich , mam taki problem , potrzebuje wplacic E na pewna stronke poprzez PP , karte mam Visa (inteligo) czytalem ze ta karta moze byc , probowalem wplacic raz ale mi Odrzucilo , mialem srodki na koncie wszystko bylo ok , ale osoba odbierajaca odrzucila moja tranzakcje moze dlatego ze robilem tranzakcje na pp Credit card , ale glownie chodzi mi o to... Jak zasilic swoje konto pp z mojego banku , zebym przelewal ze stronki pp zalezy mi tylko na tym zebym ja przelewal gotowke komus. Pllsss Help me , jak doladowac srodki na konto pp , czy tam zawsze bedzie to 0.00 E ? :)

 

Jesli ktos da rade niech odpisze na gadu gadu 780556 bylbym wdzieczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak , dostalem juz 4 cyfrowy kod aktywujacy i karte mam zweryfikowana i teraz glownie chodzi mi o to jak wplacic pieniadze z mojego inteligo na PP zebym mial na koncie PP jakies srodki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak , dostalem juz 4 cyfrowy kod aktywujacy i karte mam zweryfikowana i teraz glownie chodzi mi o to jak wplacic pieniadze z mojego inteligo na PP zebym mial na koncie PP jakies srodki

Na koncie PayPal nie ma środków... ta firma pośredniczy jedynie w przelewach z konta x na konto y, tzn przeprowadza właściwą transakcję zainicjowaną przez jedną ze stron.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli na koncie PP bede zawsze mial 0.00E ? bo probowalem raz zrobic przelew juz z konta , ale ktos odrzucil moja wplate podobno sie za to placi jesli place karta kredytowa poprzez pp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W usłudze PayPal rzeczywiście występuję coś takiego jak "saldo",

aczkolwiek dla nas ludzi z kaczką w godle nie ma to większego znaczenia dopóki nie utworzy się oddział PayPal Polska,

a tym samym umożliwi nam wpłaty/wypłaty na konto.

Po pozytywnej weryfikacji karty użytkownika, w momencie chęci dokonania transakcji,

karta jest ona automatycznie obciążana odpowiednią kwotą.

Jeśli karta nie ma pokrycia, tudzież serwery Inteligo pójdą na kawę,

transakcja nie dojdzie do skutku. Proste? Proste. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, każda transakcja kosztuje pewną małą sumę, dlatego nie każdy akceptuje tą formę. Chociaż jest to dla mnie zupełnie niezrozumiałe. Paypal stworzony został z myślą o użytkownikach EBAY, o ich bezpieczeństwie. Osoby-sprzedawcy deklarujące możliwość opłat swoich towarów/usług poprzez PP wzbudzają rzeczywiście większe zaufanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Acha to wszystko kumam , tylko ja wlasnie poprzez PP nie korzystam z Ebay'a tylko z pewnej gieldy kodow tam mozna tylko zasilac swoje konto poprzez PP wplacilem kase paypalem zabralo mi z konta ja a po paru dniach wrocila do mnie :/ A dostalem maila ze odrzucono , no nic to w takim razie pozostaje mi czekac na polskiego pp dzieki za pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polak jak coś nie zakombinuje to nie przeżyje. Czytać regulamin przy rejestracji PP należało dokładnie to wtedy nie było by problemów. Swoją drogą ten polski ebay i PP to jakaś katastrofa. Słyszałem ze takie płatności będzie wprowadzał Google - zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słyszałem ze takie płatności będzie wprowadzał Google - zobaczymy.

Niestety, Google wprowadziło zupełnie inne płatności, o ile to w ogóle można nazwać płatnościami. No, chyba że masz jakieś naprawdę świeże przecieki, wtedy chętnie się z nimi zapoznam. Jakoś PP mnie nie pociąga...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak , dostalem juz 4 cyfrowy kod aktywujacy i karte mam zweryfikowana i teraz glownie chodzi mi o to jak wplacic pieniadze z mojego inteligo na PP zebym mial na koncie PP jakies srodki

Na koncie PayPal nie ma środków... ta firma pośredniczy jedynie w przelewach z konta x na konto y, tzn przeprowadza właściwą transakcję zainicjowaną przez jedną ze stron.

 

Niestety, to sie nie zgadza. Na koncie PayPal mozna zupelnie normalnie trzymać środki.

Jesli chodzi o platnosci z PayPal to sam korzystam z dwoch form: wczesniejszy przelew z banku (to jednak trwa 4-5 dni zanim kwota zostanie zaksiegowana) lub obciazenie rachunku (dziala natychmiast). Przelane pieniadze moga lezec na koncie PayPal do sadnego dnia, co oczywiscie sie nie kalkuluje bo nie ma od tego procentow (a spryciarze sobie tymi pieniedzmi obracaja). Prowizja za platnosci jest naliczana przy przelewie zagranicznym "teoretycznie " gdyz tak mi napisali w ostatnim emailu o zmianach w PayPal, a jednak ostatnio placilem za towar w usa i niemczech bez zadnej prowizji.

Wplywy naliczane sa bez prowizji, co mam sprawdzone juz wielokrotnie na roznych firmach

 

kriso.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tez nie zrozumialem tego o "niesrodkach", jasne ze na koncie sa sroki, chyba komus sie z jakims Escrow'em pomylilo czy cos (chociaz pewnosci nie mam, bo sam z tego nie korzystalem i nie wiem jak on dziala w praktyce).

A przez 'wplywy' rozumiesz wplaty od innych? Mi niestety odliczaja jakis procencik, niewielki ale zawsze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×