Skocz do zawartości
genno

Hosting dla forum malej spolecznosci poszukiwany

Polecane posty

Czesc,

mala spolecznosc ma forum w oparciou na xenforo. Musimy zmienic dom i szukamy miejsca i rozgladam sie za opcjami. Najchetniej, aby migracja wliczona jak i cena uslugi zjadliwa dla czlonkow. Myslalem na VPSem, ale mam ograniczony czas na zarzadzanie, dlatego biore pod uwage hosting. Obecnie baza danych ma okolo 1.5gb, a ilosc zajetego dysku to 10GB. Obecny ruch to okolo 25GB/mc i jakies 25K wizyt na miesiac. NVME 40-50GB bylby tutaj konieczny, bo czesc rzeczy (obrazki) hostujemy na S3 i myslimy nad przeniesieniem tego na wlasny serwer.

pozdr

G

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam do skorzystania z naszych usług https://www.nazwa.pl/hosting/

Na podstawie przesłanych wymagań myślę, że pakiet CloudHosting Start lub CloudHosting Biznes będą idealne. VPS nie jest potrzebny, wystarczy CloudHosting z gwarancją zasobów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za odpowiedzi, ale analizujac prawie 10 dostawcow uslug, znalazlem oferte od xxxx co nam najbardziej odpowiadala i parametrami wrecz wybitni (50nvme/3vcpu/6GB) za bardzo rozsadne kwoty. Pelne wsparcie dla XenForo, pomoc w migracji i bardzo responsywni na kontakt. Na razie jestem na 30 dniowym okresie probnym, pozniej zobaczymy. 

edit: nie podajemy linkow w poscie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×