Skocz do zawartości
login900

Strona hosting rozrywka

Polecane posty

Witam.

Stworzyłem taką stronę, portal ze śmiesznymi gifami obrazkami i mam tych  obrazków na zapas ok 20 tys i ważą one ok 32 gb. Strona jest po angielsku i mam zamiar kupić domenę com. Teraz pytanie czy taki cloudhosting na nazwa.pl  za  100 zł rocznie  100gb pojemności 8gb ram na taka stronę i ruch spory bo to będzie strona po angielsku i spodziewam się dużego ruchu jest wystarczający.

Pozdrawiam

Edytowano przez login900 (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Limitem dyskowym się mieścisz, ale weź pod uwagę też limit transferu. Akurat na nazwa masz limit w 1 TB (1000 GB) miesięcznie w najtańszym planie hostingowym. Czy Ci to wystarczy, nie wiem, ale zawsze możesz przejść na wyższy pakiet (jest tam do 6 TB miesięcznie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli liczysz się z tym, że jakościowo będziesz prawdopodobnie skazany na duże spadki wydajności - ok, bierz ale moim zdaniem oszczędzanie na tym jest niezbyt dobrym pomysłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nazwa ma ugruntowaną pozycję, szybkie serwery. tego nie ma cyberfolks, który powstał po zebraniu z rynku kilku małych firm. ty decydujesz, wszystko zależy od tego, czy potrzebujesz dobrej jakości hostingu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, nospa napisał:

nazwa ma ugruntowaną pozycję, szybkie serwery. tego nie ma cyberfolks, który powstał po zebraniu z rynku kilku małych firm. ty decydujesz, wszystko zależy od tego, czy potrzebujesz dobrej jakości hostingu.

Nie mydl oczu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2021 o 08:24, atmosfera napisał:

Nie mydl oczu :)

żyję z webmasterki od 8 lat. wiem co mówię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, nospa napisał:

żyję z webmasterki od 8 lat. wiem co mówię.

Nazwa.pl nie słynie za bardzo z jakości, raczej z niskich cen i bardzo zawile skonstruowane regulaminy, w których ludzie wychodzą ze stratami. :)

Chociażby głośna sprawa z wymuszaniem opłat w związku z GDPR jak dobrze pamiętam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19 godzin temu, atmosfera napisał:

raczej z niskich cen i bardzo zawile skonstruowane regulaminy

Cześć. Aby przeciwdziałać tego typu komentarzom, udostępniamy 30 dniowy okres testowy naszych usług. Każdy, kto tylko ma na to ochotę, może przez 30 dni bez wnoszenia jakichkolwiek opłat testować nasze serwery i wyrobić sobie o nich własne, nie podparte podpowiedziami w Internecie, zdanie.

Nasze usługi świadczymy w oparciu o technologię CloudHostingu, to zupełna nowość, dzięki której każde konto hostingowe ma zagwarantowane zasoby mocy serwera w postaci 4 vCPU taktowanych zegarem 5 GHz i 8 GB RAM. Tego nie oferuje żaden inny hosting. Można sobie przetestować ile vCPU jest dostępnych uruchamiając procesy np. przez SSH.

Do tego w ramach CloudHostingu oferujemy swoją sieć CDN, dzięki której treści stron WWW dostępne są w każdym miejscu na świecie w najkrótszym możliwym czasie. CDN nazwa.pl także pozytywnie wpływa na pozycjonowanie stron WWW, i stanowi aktywną ochronę DDoS.

Każdy klient nazwa.pl może liczyć na prawdziwe (a nie tylko "napisane na stronie") wsparcie 24h/7, zarówno przez telefon (infolinię), jak i przez e-mail. 

A to wszystko w cenie 100 zł netto w pierwszym roku i 200 zł netto w kolejnych latach. A co do regulaminów - jeżeli coś byłoby z nich niejasne, zapraszam do zadania pytań!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tomku, ok, jasne ale już nie pierwszy raz się z tym stykam. 
Dodatkowo zadam Ci bardzo ważne pytanie - kiedy oddacie niezależność WHT? :)
Z tego forum zrobiła się tuba propagandowa nazwy bo nazwa jest jej właścicielem co tylko podłamuje waszą wiarygodność.
Nie mówiąc o tym, że czując się częścią tej społeczności straciłem konto z dość dużym stażem tutaj. Szkoda. :) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę się z Tobą zgodzić. To, że fora internetowe mają teraz mniejszą popularność niż FB powoduje, że ilość komentarzy, które się tu pojawiają jest naturalnie mniejsza. Można popatrzeć na inne forum o tematyce hostingowej, na którym też jestem dostępny. Proszę, odróżnij propagandę od mówienia prawdy i odróżnij hejt, którego wiele lat temu nie brakowało, od realnych wypowiedzi. Nie znam historii Twojego konta, nie wiem czemu je straciłeś, co tam się wydarzyło. Moim marzeniem jest, aby wypowiedzi użytkowników były podpierane faktycznymi doświadczeniami. Nie jest tajemnicą, że klient, który dzisiaj korzysta z firmy X, jutro może korzystać z firmy Y, a pojutrze z firmy Z. Warto jest wskazać te róznice, które mogą być dla takiego użytkownika istotne. I to staram się tutaj na forum robić. Nie odbieraj tego jako propagandę, bo reprezentuję firmę o której się wypowiadam, ale jednocześnie zachęcam do testowania usługi, aby samemu wyrobić sobie zdanie w danym temacie :) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, cloudman napisał:

Nie mogę się z Tobą zgodzić. To, że fora internetowe mają teraz mniejszą popularność niż FB powoduje, że ilość komentarzy, które się tu pojawiają jest naturalnie mniejsza. Można popatrzeć na inne forum o tematyce hostingowej, na którym też jestem dostępny. Proszę, odróżnij propagandę od mówienia prawdy i odróżnij hejt, którego wiele lat temu nie brakowało, od realnych wypowiedzi. Nie znam historii Twojego konta, nie wiem czemu je straciłeś, co tam się wydarzyło. Moim marzeniem jest, aby wypowiedzi użytkowników były podpierane faktycznymi doświadczeniami. Nie jest tajemnicą, że klient, który dzisiaj korzysta z firmy X, jutro może korzystać z firmy Y, a pojutrze z firmy Z. Warto jest wskazać te róznice, które mogą być dla takiego użytkownika istotne. I to staram się tutaj na forum robić. Nie odbieraj tego jako propagandę, bo reprezentuję firmę o której się wypowiadam, ale jednocześnie zachęcam do testowania usługi, aby samemu wyrobić sobie zdanie w danym temacie :) 

Tomku, tylko, że tu chodzi o coś więcej. 
Popularność forum spadła ze względu na przejęcie forum przez nazwę. Ludzie przenieśli się na forum rootnode. 
Następnie bany dla użytkowników przez osobę z zarządu Nazwy (niby nie powiązanej z samą nazwą), którzy albo reklamowali swoje usługi albo wyrażali swoje zdanie. Dodatkowo niekorzystne dla innych firm punkty w regulaminie co odebrało wolność dla WHT. 
Dlatego Cie zapytałem mój imienniku o to kiedy oddacie wolność na WHT. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bo było a nie jest... Nie żyj przeszłością, wypowiadasz się na forum, publicznie. Nikt nie blokuje Twoich wypowiedzi, masz taką możliwość, aby powiedzieć co chcesz, chociaż piszesz o usługach firmy w czasie przeszłym, a warto, żebyś je sprawdził teraz. Poza tym oceniasz firmę przez pryzmat swoich wrażeń związanych z WHT, osobnym podmiotem. Nie rozumiem słowa przejęcie w tym kontekście. Jeżeli ktoś wystawił forum swojego czasu na sprzedaż, ktoś inny je kupił, to może warto zapytać też sprzedawcę, dlaczego tak postąpił? Najwyraźniej też miał pewne problemy. Nie ma co roztrząsać tematu, który nic nie wnosi do dyskusji w zakresie pytania użytkownika w tym wątku. Moim zdaniem, ważne aby wypowiedzi nie naruszały dobrych zasad, które powinny każdego równo obowiązywać. I tego się trzymajmy. Masz jakieś uwagi - pisz o każdej firmie, byle nie naruszać ich dobrego imienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×