Skocz do zawartości
lukasz1985

Jaka alternatywa dla Hosting Cloud Biznes nazwa.pl

Polecane posty

Dzień dobry

Prowadzę mały zakład kamieniarski.

Od lat mam stronę oraz pocztę w nazwa.pl

Dostałem kilka dni temu fakturę na kolejny rok

Usługa Hosting Cloud Biznes xxxxx.pl z rozszerzoną ochroną DDoS, WAF i zabezpieczeniem SPF/DKIM/DMARC (1 rok) 1107,00 zł
Obsługa starszych wersji PHP dla usługi xxxxxxxx.pl (1 rok) 147,60 zł

 

razem  1254,60 zł.

Czy jest jakaś alternatywa i jak to zrobić żeby bezboleśnie przenieść stronę oraz adres e-mail tak aby wszystko zostało takie same.

Tzn. strona nie musi działać odrazu ale adres e-mail jest mi niezbędny do funkcjonowania firmy.

Jestem laikiem.

Poproszę o poradę gdzie i jak mógłbym przenieść się nie płacąc takich faktur bo to chyba ciut przy dużo....

Edytowano przez lukasz1985 (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Koszt serwera Hosting Cloud Biznes w nazwa.pl jest to 900 zł netto / rok. Możemy sprawdzić, czy w przypadku Pana serwera będzie możliwość przejścia na niższy (tańszy) pakiet od nowego okresu rozliczeniowego (mamy obecnie tańsze pakiety za np. 200 zł netto / rok lub 400 zł netto na rok). Wszystko zależy od tego, ile miejsca zajmują Pana pliki (w tym strona WWW), bazy danych, poczta e-mail.

Zachęcamy do kontaktu z naszym Działem Obsługi Klienta telefonicznie pod numerem infolinii 22 454 48 10 lub e-mail: kontakt@nazwa.pl. Sprawdzimy możliwości i zaproponujemy Panu rozwiązanie, które będzie na pewno dla Pana satysfakcjonujące. Wyjaśnimy też, jakich zasobów serwera potrzebuje Pan w ramach rzeczywistego poziomu wykorzystania usługi!

Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
22 godziny temu, lukasz1985 napisał:

Usługa Hosting Cloud Biznes

Masz serwer o pojemności chyba 1 TB (1000 GB). Ciężko Ci będzie w tej cenie znaleźć coś tańszego, jeżeli faktycznie wykorzystujesz taki duży dysk. A jeżeli nie, to najlepiej skontaktuj się z firmą hostingową, porozmawiaj, że nie chcesz takiego dużego serwera i co mogą Ci zaoferować. Nazwa.pl to bardzo szybki hosting, ich serwery mają dużą powierzchnię.

Edytowano przez nospa (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×