Skocz do zawartości

Polecane posty

Siemka,

Mam skrypt w pehapie. Szukam osoby ktora bylaby chetna dopisac mi do skryptu: newsy, kategorie  oraz cos ala "statusy" uzytkownikow. Koncowo: komentarze do: newsow oraz statusow. Prosze podac ceny odpisujac.

 

Skrypt jest znaleziony na githubie, wiec to nie wordpress itd.

Edytowano przez Mfrag (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
18 godzin temu, szuwarek-mini napisał:

Myślę, że przy


<?php phpinfo(); ?>

będzie trzeba dość sporo namieszać, ciężko wycenić. Jaki budżet? 5k-15k?

Prawdopodobnie wystarczy sie skontaktowac na pw, no ale coz. Czasem i to za trudne, dlatego nie szukam takich osob.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby skomentować

Będziesz mógł dodać komentarz po zalogowaniu się



Zaloguj się

×