Skocz do zawartości

Polecane posty

Czesc,

cos co powinno byc oczywistoscia w 2019 roku... okazuje sie nie byc. Szukam miejsca na rejestracje waznej domeny na ktorej bedzie email, wiec chce miec MFA na panel klienta oraz na cpanel i na maila. Okazuje sie to wyzwaniem, narazie nie udalo mi sie znalezc :/ Potentaci (nielubiani, wiem...) typu home czy nazwa w ogole tego nie maja, sprawdzalem superhost i kilka innych. nawet goaddy ma tylko na panel klienta a nie na cpanel.

Najprostsze wydajesie yahoo business - reejstruj sie u nich domene i ma sie konto email za 3 dolary miesiecznie we wlasnej domenie. Wiem, ze yahoo hackowali wiele razy ale da sie tam wlaczyc MFA zarowno na panel jak i na maila,

Inna oocja jst gmail platny, rejestruje sie domene i wskazuje na googla. No ale musze znalezc firme, ktora rejestruje domene i daje mi PELNE wsparcie MFA

 

Podpowiecie?

 

/edit- yahoo odpada - wlasnie z nimi rozmawialem - genialnie - darmowe konto daje mfa, platne nie... brawo WY/

Edytowano przez maxmax (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Napisz PW, nasz panel jest bazowany na cPanel, ceny odnowień konkurencyjne, link na PW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×