Skocz do zawartości
czokus

Komputery, Laptopy, Programowanie Itp

Polecane posty

Zachęcam do odwiedzania nowego forum o tematyce komputerowej dostępnego pod adresem:

BAJT

Forum jest jeszcze młode i czekan na nowych użytkowników..

Bardzo zachęcam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm.. o tym samym...no wiesz to bardzo popularna tematyka a ja interesuję sią nią jako student 3 roku informatyki :P

 

Zachęcam do rejestrowania się i wypowiadania na interesujące Was tematy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że na 3 roku stać cię na więcej niż zakładanie fafnasetnego forum, które nie oferuje niczego nowego. W ten sposób w sieci nic nie osiągniesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ja przynajmniej próbuję...

Ciekawe czym ty możesz się pochwalić - pewnie tylko fantastycznymi odpowiedziami na tym forum..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh... żeby zadowolić twoją ciekawość: mam 3 serwisy, od kilku lat, kilka milionów odsłon miesięcznie na własnoręcznie administrowanej maszynie. Ale traktuję to jako hobby bo nawet bez tego z pisania programów dla internetu sam mogę się utrzymać na niezłym poziomie.

 

A jestem młodszy od ciebie. Zabolało bo ktoś powiedział ci prawdę, że miałeś kiepski pomysł z tym forum? Darmowe konto, darmowy skrypt, jakieś kiepskie logo, zero inwencji... peanów się spodziewasz pod swoim adresem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy od razu zaczynałeś z wielkim rozmachem..

Widocznie nie każdy jest taki zdolny jak ty.

Niektórzy muszą zaczynać od zera żeby do czegoś dojść, ale widocznie tego nie możesz zrozumieć.

Jeśli nie podoba ci się moje forum to przecież nie będę cię zmuszał żebyś go odwiedzał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ROTFL. Nie, nie zaczynałem od nudnego forum bo każdy wie, że to głupi pomysł. Człowieku zrozum jedno: żeby coś zacząć i osiągnąć musisz ZAOFEROWAĆ COŚ NOWEGO I ATRAKCYJNEGO, bo jak nie to niby czemu ktoś ma tam wejść? Kopiowanie czegoś co już było milion razy to zły pomysł. Ale ty przecież wiesz lepiej...

 

Ja ci próbuję wyoślić, że idziesz złą drogą, a ty się obrażasz... jak dziecko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

moze warto najpierw zainwestowac (chociaz na w domene pl i JAKIŚ serwer, jest masa dobrych, tanich ofert kont.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

LOL. tak wiem lepiej :P

 

No w przyszłości na pewno warto pomyśleć o domenie pl ale póki co zostawię to w planach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mogłeś sobie darować tekst "Najlepsze forum komputerowe", ponieważ wygląda to dość żenująco.

 

Naprawdę kupiłbyś jakieś konto na forum, a nie na darmówce jechać....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze to może i będzie ale w dalekiej, dalekiej przyszłości :D

Może i faktycznie przesadziłem z tym określeniem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I zrób węższe forum, te jest okropnie nie czytelne. Ten styl był dobry 4 lata temu, teraz są w modzie żywsze kolory. A i ci powiem jedną rzecz czy to wiele wydać np 4 zł miesięcznie na serwer i kupić za 23 zł netto domenę com lub net. Bo kto chce się wypowiadać na czymś co za chwile upadnie (to tak wygląda na pierwszy rzut oka).

 

PS. Pamiętaj każdy od czegoś zaczynał, ja zaczełem od aliasów coś w stylu 58.pl :D

 

A i po cholera wstawiasz te banery do toplist :| człowieku jesteś studentem informatyki, kto w te badziewne toplisty zagląda :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za podpowiedzi..

Te banery i linki to w celu wypromowania i zdobycia "jakiegoś" rankingu w google..

Nikt nie wie o tym forum wiec człowiek chwyta się czego może

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz być w google zacznij katalogować :P A nawet nie poustawiałeś metatagów więc napewno w google nigdziej nie będziesz. Zobacz jakie konkurencja metatagi ma poustawiane, przeanalizuj je i daj coś z siebie :)

 

Jeśli będziesz chciał katalogować dam ci dwa serwisy przedatne :D

http://www.katalogiseo.info/ & http://www.katalogi.u3.pl/

 

PS. Przyda się lektura też http://forum.optymalizacja.com/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

shive zburzyłeś mój światopogląd o google :D . No i widzicie, słabo się przyłożyłem do lektury :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Słyszałem że przede wszystkim linki do mojej strony z innych stron dają dużo jeśli chodzi o google..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. adres

2. title

3. nagłówki i treść w dokumencie

4. linki ze stron z jakimś PR

 

ale przede wszystkim te 3 pierwsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Próbuję coś z tym stylem kiepskim zrobić ale nie wiem jaki mam dać żeby zachęcał ludzi...

 

Oceńcie czy nowy wygląd bardziej przypada wam do gustu..

 

Brakuje jeszcze tylko ładnego logo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No wydaje mi się wizualnie lepszy - wszystko jest lepiej rozmieszczone i nie tak bardzo rozciągnięte..

 

No jak dla mnie teraz jest spoko..

Logo wykonane na szybkiego w paint prezentuje się nawet dobrze.

Ale widzę że jakoś nikt nie ma zamiaru się nawet zarejestrować na moim forum..

Hmm widocznie nie przypada wam do gustu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak mówiłem domena, hosting zniechęcają. A co do logo to tragedia :P Photoshopa nie możesz ściągnąć w wersji Trial ? On nic nie kosztuje i to nie jest żaden nielegalny program. Masz 30 dni więc uuu czasu na naukę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×